Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Koniec umowy - Wypowiedzenie...
Autor Wiadomość
///BMWAndDriver 
easy master

Dołączył: 29 Maj 2006
Posty: 42
Skąd: Wawa / Bemowo
Wysłany: 07-06-2006, 18:09   Koniec umowy - Wypowiedzenie...

Kończy mi się umowa 4-Października na classic-a.

Trzy pytania:

1.
Do kiedy trzeba złożyć wymówienie ? Miesiac przed ?

2.
Co trzeba napisać w wymówieniu ? Jest jakiś gotowy druk ?

3.
Czy żeby znowu skorzystać z promocji musze zamówić chello na innego domownika ?

Dzieki & Pozdrawiam
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 07-06-2006, 18:23   

1 tak miesiąc przed albo wcześniej (dla wygody proponuję składać wypowiedzenie z 12 miesięcznym wyprzedzeniem już przy podpisywaniu umowy, oszczędzi to godzinnego stania w kolejce za 11miesięcy)
2 imie nazwisko o jaką umowę chodzi oraz słowo rezygnuję wypowiadam lub cokolwiek podobnego
3 tak, albo odczekać jakiś czas
  marekd@jabberpl.org
 
///BMWAndDriver 
easy master

Dołączył: 29 Maj 2006
Posty: 42
Skąd: Wawa / Bemowo
Wysłany: 07-06-2006, 19:04   

Dziękuje za odpowiedzi !

Powinniście to umieścić w FAQ - bo są to rzeczy, które wielu osobom się przydadzą...
 
 
dizel 
light master

Dołączył: 11 Kwi 2005
Posty: 129
Skąd: Lublin
Wysłany: 08-06-2006, 07:50   

Dodam tylko co do punktu 2 że w boku jest gotowy druk rezygnacji z chello.Imie,nazwisko,adres,numer,konta klienta i z jakiego powodu rezygnacja.Najciekawszy jest pierwszy powód "Za wysoka cena " i jest miejsce na wpisanie ceny jaka by nas satysfakcjonowała :D
 
 
Krojcfeld 
easy master


Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 24
Skąd: 3-Miasto
Wysłany: 05-07-2006, 14:20   

Witam a czy jak nie przedłuże (brałem chello 8 sierpień 2005) to bede miał automatycznie dalej :->
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-07-2006, 14:28   

Krojcfeld, to dalej będzie po cenie wyzszej o jakies 20zł od standardowej bo przejdzie w umowe na czas nieokreślony.
 
 
Krojcfeld 
easy master


Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 24
Skąd: 3-Miasto
Wysłany: 05-07-2006, 14:51   

Dzięki
Dzwoniłem przed chwilą i konczy mi sie w pażdzierniku bo jak brałem w sierpniu to była jakaś promocja chyba jak pamiętam i mam to na 15 miesięcy.
 
 
tomick 
easy master

Dołączył: 19 Sie 2005
Posty: 30
Skąd: Wrocław
Wysłany: 08-07-2006, 00:47   

Michal napisał/a:
Krojcfeld, to dalej będzie po cenie wyzszej o jakies 20zł od standardowej bo przejdzie w umowe na czas nieokreślony.

20? Coś dziwny rejon masz. Mi z 70 zł na 104. czyli 34 zł.

Krojcfeld napisał/a:
Witam a czy jak nie przedłuże (brałem chello 8 sierpień 2005) to bede miał automatycznie dalej :->

To zależy co mialeś wpisane na zamówieniu. Czy umowa na czas nieokreślony, czy umowa na ileś tam miesięcy (wtedy umowa przechodzi na takich samych warunkach na kolejny okres - odnośnie szczegółów patrz w regulamin).

///BMWAndDriver napisał/a:
Do kiedy trzeba złożyć wymówienie ? Miesiac przed ?

Dokładnie trzeba ją złożyć jeszcze w sierpniu. Pamiętaj, że jest okres 30 dniowego wypowiedzenia. Z tym że w UPC są cykle. Co to oznacza? Ja złożyłem wczoraj wypowiedzenie umowy. Ale zaliczone one zostanie dopiero 1 sierpnia i od 1 sierpnia będzie się liczyło 30 dni rozwiązania umowy. A sama umowa wygaśnie 1 września. Dziadostwo, ale tak jest.
 
 
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-07-2006, 01:06   

Michal napisał/a:
Krojcfeld, to dalej będzie po cenie wyzszej o jakies 20zł od standardowej bo przejdzie w umowe na czas nieokreślony.


Według nowego regulaminu z 1 marca 2006 roku zgodnie z paragrafem 31 ust. 1:

Kod:
Umowa Abonencka zawarta na czas określony ulega przedłużeniu na kolejny taki sam czas określony, zgodnie z ofertą Dostawcy usług, o ile Abonent nie złoży na piśmie przeciwnego oświadczenia woli w terminie 30 dni przed upływem terminu obowiązywania umowy na czas określony. (...)


Chodzi, więc tu o automatyczne przedłużanie poprzedniej umowy na czas określony, na kolejny czas określony 12 miesięcy i zachowanie niższej stawki abonamentowej (wg Cennika dla umów zawartych na czas określony). Nie potrzeba, więc żadnych dodatkowych formalności.
 
 
malkovich 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 56
Wysłany: 12-07-2006, 18:54   Re: Koniec umowy - Wypowiedzenie...

///BMWAndDriver napisał/a:
Kończy mi się umowa 4-Października na classic-a.

Trzy pytania:

1.
Do kiedy trzeba złożyć wymówienie ? Miesiac przed ?

2.
Co trzeba napisać w wymówieniu ? Jest jakiś gotowy druk ?

3.
Czy żeby znowu skorzystać z promocji musze zamówić chello na innego domownika ?

Dzieki & Pozdrawiam


1. Najpóźniej w ostatnim dniu okresu rozliczeniowego, żeby na koniec następnego okresu rozliczeniowego mieć odłączoną usługę.

2. Można napisać np., że "boli nas ząb". Można napisać na kartce z brulionu (czy to wkratkę czy w linię) żeby tylko był czytelny podpis (no i dane). Aha można też wysłać maila (dane i na końcu PESEL swój) na aadres info.upc@upc.com.pl.

3. Tak, jeśli chcesz przejść płynnie, to musisz na Babcię, Dziadka, Mamę, Tatę (na psa i rybki narazie nie można).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,3 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: