Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Obecne promocje ?
Autor Wiadomość
UPC VIP 
Klikacz


Dołączył: 23 Maj 2006
Posty: 15
Wysłany: 24-05-2006, 12:04   

PROMOCJA DLA OSOB KTORZY MAJA PAKIET PELNY I NIE KLIENTOW ! :lol:

102 ZL ZA PACZKE ! PAKIET PELNY +chello LIGHT 1MBPS +TELEFON TANIE ROZMOWY :lol:
umowa 14 miesiecy
zamow kontakt gg 2060777 (Gdańsk Trójmiasto)

e mail - upc_chello@vp.pl
_________________
 
 
 
kjungst 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 233
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 26-05-2006, 18:16   

A czemóż to na 14 miesięcy ??? zawsze był równiutki rok...
 
  kjungst
 
UPC VIP 
Klikacz


Dołączył: 23 Maj 2006
Posty: 15
Wysłany: 26-05-2006, 22:10   

ja nie ustalam zasad zapytaj saymona :lol:
_________________
 
 
 
entersc 
light master


Dołączył: 25 Kwi 2005
Posty: 81
Skąd: Szczecin
Wysłany: 03-07-2006, 12:36   

Przydało by się aby UPC uaktualniła promocje na swojej stronie ,bo lato w pełni a u nich jeszcze wiosna-entersc
 
 
ozys 
classic master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Lip 2006
Posty: 164
Skąd: Lublin
Wysłany: 07-07-2006, 10:01   

Witam, jestem tu nowy. W tym miesiacu rezygnuje z uslug TP i neostrady 256. Od wrzesnia chce juz byc na chello. Co sadzicie o nowej promocji, ktora jest na stronie UPC? Ja za neo 256 place 72 zl + abonament socjalny 28 zl(tak, tak , maja niezly balagan:)). Niestety jak chcialem przejsc na najnowsza oferte TP czyli na neo 512 za 33 zl za 1 rok i 66 zl za drugi , to mily pan w telepunkcie powiedzial ze musi mi od lipca aktywowac abonament za 50 zl. Czyli reasumujac 50 zl abonament tel i usredniona cena z dwoch lat za neo 512, 49,50 zl = 90,50 zl. Z tego co dowiadywalem sie tel + chello 1 mb + pelny pakiet tv wyniesie mnie sredni 108 zl miesiecznie.
I jestem zwiazany na 14 m-cy a nie na 24. Kto wie co sie wydarzy w tym czasie. Moze beda jakies lepsze oferty i w TP musialbym jeszcze 10 m-cy czekac na koniec umowy, a tu by bylo szybciej.
Czy ogolnie net w UPC chodzi dobrze? Nie wspominam o limitach, bo sa za male wg mnie. Ale czy oplaca wejsc sie w UPC i podpisac cyrograf?
Pozdrawiam.
 
 
=STAR= 
classic master


Dołączył: 10 Sty 2006
Posty: 216
Skąd: Kraków
Wysłany: 07-07-2006, 10:31   

ozys napisał/a:
Witam, jestem tu nowy. W tym miesiacu rezygnuje z uslug TP i neostrady 256. Od wrzesnia chce juz byc na chello. Co sadzicie o nowej promocji, ktora jest na stronie UPC? Ja za neo 256 place 72 zl + abonament socjalny 28 zl(tak, tak , maja niezly balagan:)). Niestety jak chcialem przejsc na najnowsza oferte TP czyli na neo 512 za 33 zl za 1 rok i 66 zl za drugi , to mily pan w telepunkcie powiedzial ze musi mi od lipca aktywowac abonament za 50 zl. Czyli reasumujac 50 zl abonament tel i usredniona cena z dwoch lat za neo 512, 49,50 zl = 90,50 zl. Z tego co dowiadywalem sie tel + chello 1 mb + pelny pakiet tv wyniesie mnie sredni 108 zl miesiecznie.

I jestem zwiazany na 14 m-cy a nie na 24. Kto wie co sie wydarzy w tym czasie. Moze beda jakies lepsze oferty i w TP musialbym jeszcze 10 m-cy czekac na koniec umowy, a tu by bylo szybciej.
Czy ogolnie net w UPC chodzi dobrze? Nie wspominam o limitach, bo sa za male wg mnie. Ale czy oplaca wejsc sie w UPC i podpisac cyrograf?
Pozdrawiam.


Faktycznie jest juz nowa promocja, ale sledzę temat od dawna i zauwazyłem ze te promocje sprowadzają się do kwoty około 100 110zł miesięcznie na okres cyrografu.

Ja podpisałem pare dni temu umowe na TV+Telefon+1Mbit wg starej zasady i wyszło mi ze przez 14 miesięcy będę płacił 102zł. Wg nowej promocji to samo jest za 108zł.

Z telefonu jestem zadowolony działa bezbłędnie ale problem jest taki ze po 14 miesiącach na pewno nie przedłuzę umowy i stracę numer. Jesli Ci to nie przeszkadza to oferta jest OK. Dwa lata temu miałem neostradę 128 i jak przesiadłem się na chello 1Mbit to roznica była ogromna, pingi w grach prawie zawsze lepsze od neostrady (ale do ideału jeszcze daleko). Sciąganie czegokolwiek przez proxy idzie na max prędkosci.

Przez ostatni rok nie miałem zadnej awarii ale zdazały się okresy gorszych pingów.


i jeszcze jedno ALE:
Jak rok temu zamawiałem 1Mbit+TV to była promocja 2 miesiące gratis+ 10 miesięcy po 109zł czyli srednio 90zł/miesiąc, wg obecnej promocji jest 2 miesiące gratis + 12 miesięcy po 116.8zł czyli srednio 100zł/miesiąc.

Pomijając fakt ze po roku czasu cena powninna spasc a nie wzrosnac oraz straszne problemy zeby załapać się na promocję będąc juz abonentem UPC to nie jest to duza "atrakcja"
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 07-07-2006, 13:57   

ozys, poczekaj z miesiąc bo właśnie kilka dni temu uprawomocnił się wyrok na tpsa zakazujący im uzależniać podłączenia neostrady od tego czy posiada się telefon, będziesz mógł więc nawet całkiem zrezygnować z telefonu w tepsie. (w zamian polecam jakiś voip był niedawno o tym temat na naszym forum)
  marekd@jabberpl.org
 
ozys 
classic master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Lip 2006
Posty: 164
Skąd: Lublin
Wysłany: 07-07-2006, 14:02   

Marek napisał/a:
ozys, poczekaj z miesiąc bo właśnie kilka dni temu uprawomocnił się wyrok na tpsa zakazujący im uzależniać podłączenia neostrady od tego czy posiada się telefon, będziesz mógł więc nawet całkiem zrezygnować z telefonu w tepsie. (w zamian polecam jakiś voip był niedawno o tym temat na naszym forum)

Dzieki za wszystkie wypowiedzi. Ja musze do konca lipca podjac decyzje bo mi sie konczy umowa z Tepsa. Ale wiesz, jeszcze mnie w neo odstrasza okres 24 m-ce, to strasznie dlugo. STAR a dlaczego nie chcesz przedluzyc telefonu w UPC?
Pozdrawiam.
 
 
=STAR= 
classic master


Dołączył: 10 Sty 2006
Posty: 216
Skąd: Kraków
Wysłany: 07-07-2006, 19:50   

ozys napisał/a:
STAR a dlaczego nie chcesz przedluzyc telefonu w UPC?
Pozdrawiam.


bo za 14 miesięcy, jesli nic się nie zmieni w polityce UPC, moja obecna umowa promocyjna się skonczy i zamiast 102zł będą chcieli zebym płacił 165zł za 3 usługi a to za duzo jak dla mnie.
(wg normalnej ceny tj 84zł + 52zł + 29zł)
 
 
ozys 
classic master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Lip 2006
Posty: 164
Skąd: Lublin
Wysłany: 07-07-2006, 20:30   

Rozumiem. Jutro ma byc u mnie facet z UPC. Zapytam go jak to bedzie gdy mi sie skonczy umowa, bo jesli tak jak u Ciebie to ja tez im podziekuje i byc moze wtedy poszukam jakiegos VOIPA. Ale przede mna najprawdopodobniej 14 m-cy z UPC, a potem sie zobaczy. Duzo moze sie zmienic. A czy rezygnujesz tylko z telefonu czy tez z neta i kablowki. A czy rezygnujac z pelnego pakietu trzeba placic 49 zl, po skonczeniu okresu umowy?
Pozdrawiam.
 
 
=STAR= 
classic master


Dołączył: 10 Sty 2006
Posty: 216
Skąd: Kraków
Wysłany: 07-07-2006, 21:44   

ozys napisał/a:
Rozumiem. Jutro ma byc u mnie facet z UPC. Zapytam go jak to bedzie gdy mi sie skonczy umowa, bo jesli tak jak u Ciebie to ja tez im podziekuje i byc moze wtedy poszukam jakiegos VOIPA. Ale przede mna najprawdopodobniej 14 m-cy z UPC, a potem sie zobaczy. Duzo moze sie zmienic. A czy rezygnujesz tylko z telefonu czy tez z neta i kablowki. A czy rezygnujac z pelnego pakietu trzeba placic 49 zl, po skonczeniu okresu umowy?
Pozdrawiam.


oczywiscie rezygnuje ze wszystkiego, dodatkowo kłopot ze trzeba biegac do BOKu i zwracać modem

a te 49zł to niby za co ?
 
 
ozys 
classic master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Lip 2006
Posty: 164
Skąd: Lublin
Wysłany: 07-07-2006, 22:20   

=STAR= napisał/a:
a te 49zł to niby za co ?

Niby za zmiane uslugi z wyzszej na nizsza. Sam dokladnie nie wiem czy jest to naliczane po umowie promocyjnej.
Pozdrawiam.
_________________
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 08-07-2006, 00:09   

Cytat:
Niby za zmiane uslugi z wyzszej na nizsza
nigdy nie zmieniaj usługi na niższą w chello zawsze rozwiązuj w takiej sytuacji umowę (i jeśli chcesz podpisujesz nową), po pierwsze załapiesz się na cenę dla nowych (która jest o wiele niższa niż cena dla stałych klientów) a po drugie nie zapłacisz tej dziwnej 49zł kary za niewiadomo co.
  marekd@jabberpl.org
 
ozys 
classic master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Lip 2006
Posty: 164
Skąd: Lublin
Wysłany: 08-07-2006, 09:51   

Marek dzieki. A swoja droga to dziwna polityke prowadzi UPC. To juz TP lepiej dba o tych co im sie koncza umowy, ale maja tez swoje wady i to niestety przesadza na dzis o mojej decyzji. Biore chello na 14 m-cy, a pozniej albo rozwiaze umowe i wroce do TP, lub jak sie cos zmieni w polityce UPC, zostane dalej z nimi.
 
 
cassius777 
easy master


Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 21
Wysłany: 08-07-2006, 13:53   

PH UPC - Gdańsk napisał/a:
andrzej napisał/a:
z tego co ja wiem, to promocja mi się kończy w marcu, ja już ich atakuję z nowymi promocjami, ale zobaczymy jakie będą skutki tego.
Natomiast co do promocji, to o ile ja wiem, to one trwają cały rok, a nie tylo miesiąc, także tu chyba jakaś pomyłka.
Trwają cały rok i stoją w miejscu i nic się nie zmienia.
Jeśli się podpisuje umowę to z tego co ja wiem, to w czasie obowiązującej umowy nic nie wolno zmieniać, no, chyba że z kwoty niższej na większą, to co innego, ale w przeciwną stronę to nie.
Jeśli firma coś ma zamiar zmienić, to musi podczas tej umowy zachować kwotę podpisanej umowy, także oni też mają jakieś warunki

Tak, ale powyżej mówiliśmy o promocjach dla nowych użytkownikó ew. osób którym konczy się umowa.
Oczywiście, że promocja jest zobowiązaniem na 12m-cy i w czasie ich trwania nie ma się wpływu na ceny, ale po upływie tego czasu...
Pojawiły się też promocje kwartalne, ale mimo wszystko radzę czeka na "swój miesiąc", zobaczymy co wtedy będzie... :D


u mnie sie nie stalo nic.. no oprocz tego ze podniesli mi cene w light z 84 na 104zl :O, nie moge skorzystac z promocji w chello classic z 3 miesiacami za 1 zl, co za badziew, a umowa skonczyla mi sie 7 miesiecy temu..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: