Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Koniec umowy 24m na FP120 i odmowa zmiany internetu na FP250
Autor Wiadomość
PiotrMP006 
light master

Dołączył: 23 Maj 2014
Posty: 53
Wysłany: 23-01-2017, 09:35   Koniec umowy 24m na FP120 i odmowa zmiany internetu na FP250

Witam

Skończyła mi się 24 miesięczna umowa na internet FP120.

Chciałem zmienić internet z FP120 na FP250 bez zobowiązania jednak UPC mi odmawia !!!!

Piszą...

Cytat:
Jeśli chodzi o ofertę na internet 250 mb/s informuję, że obecnie nie mamy dostępnych ofert przedłużeniowych bez okresu zobowiązania


Przecież umowa 24 miesięczna mi się skończyła i jestem wolny to dlaczego nie mogę zmienić internetu FP120 na FP250?

Czy ktoś miał już taki problem?
 
 
januszmk 
plus master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 18 Cze 2016
Posty: 537
Wysłany: 23-01-2017, 09:59   

wyślij wypowiedzenie i się odrazu będzie dało. jak nie, to jeżeli mieszkasz z kimś, weź nową umowę bez zobowiązania na drugą osobę, wcześniej tą wypowiadając.
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 23-01-2017, 10:38   

Złożenie wypowiedzenia jak najbardziej otwiera drogę do lepszych warunków, ale z wypowiedzeniem i braniem całkowicie nowej umowy na innego domownika to ostrożnie:
VI. DLA KOGO
3. Usługi objęte niniejszą Promocją mogą być świadczone wyłącznie w lokalach, w których w okresie 30 (słownie: trzydziestu) dni przed Przystąpieniem Uczestnika do Promocji nie było świadczonej Usługi Internetowej Organizatora Promocji.


Jak widać z wpisów czasami UPC to ignoruje i nawet promocje pod "inny" adres przechodzą.
https://www.upc.pl/pdf/Tw...an_(2017-1).pdf
_________________
 
 
januszmk 
plus master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 18 Cze 2016
Posty: 537
Wysłany: 23-01-2017, 12:15   

Pitrek, jesteś pewien że to działa tak że na innego domownika się nie da wziąć? co w takim razie jeżeli mieszkanie jest wynajmowane, ktoś kończy wynajmować i przychodzi nowa osoba, upc miałoby stracić potencjalnego klienta? jest to trochę bez sensu, a z tego co słyszałem, branie na kogoś innego przechodzi
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 23-01-2017, 13:02   

Pewien nie jestem, dlatego też napisałem, żeby zachować ostrożność i że czasami UPC to ignoruje, właśnie w takich przypadkach. Przy zawieraniu umowy trzeba mieć "tytuł prawny do lokalu" lub "zgodę od osoby dysponującej prawem do lokalu", w przypadku mieszkań wynajmowanych UPC właśnie podchodzi do tego inaczej.
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 23-01-2017, 13:18   Re: Koniec umowy 24m na FP120 i odmowa zmiany internetu na F

PiotrMP006 napisał/a:

Przecież umowa 24 miesięczna mi się skończyła i jestem wolny

słucham?

umowy w UPC zawierane są na czas NIEOKREŚLONY więc nie jesteś w żaden sposób "wolny"

btw: czytałeś w ogóle to co podpisałeś?
 
 
sequence 
light master

Dołączył: 28 Cze 2015
Posty: 53
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 25-01-2017, 20:15   

może tam w tym UPC w końcu ktoś "wytrzeźwiał" i się zreflektował iż szkielet się wysycił, stąd odmowa
_________________
  sequence
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 25-01-2017, 23:01   

sequence napisał/a:
może tam w tym UPC w końcu ktoś "wytrzeźwiał" i się zreflektował iż szkielet się wysycił, stąd odmowa

Odmawiają mu umowy bezterminowej, a nie, że 250 Mb mu nie sprzedadzą.
Sprzedadzą bez problemu, tylko musi podpisać cyrograf.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: