Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
HBO On Demand
Autor Wiadomość
swordfish 
classic master

Dołączył: 28 Gru 2014
Posty: 209
Wysłany: 13-11-2016, 21:31   

A co w tym dziwnego? To sprawka HBO, że dodało do oferty kilka starszych tytułów, ale za to "kultowych". UPC jest tylko przekaźnikiem. W HBO GO również pojawiły się starsze tytuły: "Idy Marcowe", "Dzień kobiet", "Yuma", "Sponsoring", "Wielkie piękno", "Atlas chmur", "Polowanie", "Obława". Podpisali nowe umowy z Kino Światem i z Gutek Film. Muszą konkurować z Netflixem i dopieszczają kinomanów. Czasem te starsze rzeczy są lepsze od świeżutkiej premiery. Jak dla mnie nie obraziłbym się jakby wrzucili nawet klasykę typu "Przeminęło z wiatrem".
 
 
Pawop 
ultra master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-11-2016, 23:20   

dziba napisał/a:
Zauważyliście,że do Hbo On Demand dodają pozycje z pakietu My Prime?Choćby serial Mad Men czy takie filmy jak 72 godziny czy np. Jesteś Bogiem.Czyżby Więcej w UPC:)???

To nie jest tak, że HBO Go dodają pozycje z MyPrime. Po prostu podpisali umowy z tymi samymi dystrybutorami treści.
 
 
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14-11-2016, 00:34   

Szkoda że HBO OD nie działa na multiroomie. To spory minus.
_________________
 
 
swordfish 
classic master

Dołączył: 28 Gru 2014
Posty: 209
Wysłany: 14-11-2016, 11:28   

https://media2.pl/media/136869-HBO-GO-z-bogatsza-oferta-filmowa.-Odpowiedz-na-Netflixa-w-Polsce.html
 
 
januszmk 
plus master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 18 Cze 2016
Posty: 536
Wysłany: 14-11-2016, 11:37   

hbo go dalej tylko działa z silverlightem? czy jakość na np MS Edge jest lepsza niż na wbudowanej wtyczce chroma?
 
 
Pawop 
ultra master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14-11-2016, 20:49   

swordfish napisał/a:
https://media2.pl/media/136869-HBO-GO-z-bogatsza-oferta-filmowa.-Odpowiedz-na-Netflixa-w-Polsce.html

To jest news na podstawie mojego wpisu na SK :D

Dodam, że właśnie pojawił się serial Technicy-magicy
 
 
mati12 
classic master

Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 221
Wysłany: 04-12-2016, 00:44   

LNR napisał/a:
Szkoda że HBO OD nie działa na multiroomie. To spory minus.


Jak to nie działa? :) U mnie normalnie działa. Nawet na umowie z UPC mam napisane HBO OD Multiroom za 0 zł.
 
 
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 04-12-2016, 10:36   

mati12, rzeczywiście działa, ale naprawdę do niedawna nie miałem czegoś takiego jak "HBO OD multiroom" i u mnie nie działało, a teraz patrzę na moje upc i jest :D

[ Dodano: 04-12-2016, 22:42 ]
Nawet na facebooku napisali dzisiaj że dodali HBO OD na multiroomach, także to nowość ;)
Cytat:
Posiadacie pakiet HBO z opcją HBO GO i HBO OD? Oprócz nielimitowanego dostępu do bibliotek HBO GO i HBO OD, od teraz możecie korzystać z HBO OD w ramach Multiroom!
_________________
 
 
mati12 
classic master

Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 221
Wysłany: 05-12-2016, 21:45   

LNR, to w ja w takim razie załapałem się na to troszkę wcześniej. Pewnie ta opcja była już dostępna tylko czekali z jej ogłoszeniem. Tak w ogóle to mało rozsądne z ich strony było nieudostępnienie "HBO OD" na MR skoro z HBO GO można korzystać na kilku urządzeniach. A tutaj jest więcej możliwości do kombinowania. :-) A jeszcze pobieranie opłat to już kompletnie przesada.
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 06-12-2016, 12:04   

Chciałbym tylko przypomnieć, że gdy HBO OD wchodziło do UPC, to było obecne na wszystkich urządzeniach. I było sprzedawane automatycznie z telewizyjnym pakietem HBO bez dodatkowych kosztów.

Dopiero jak wprowadzili HBO GO to zaczęły się cyrki, bo HBO GO połączyli z HBO OD. Na szczęście wracają do normalności.
_________________
 
 
dziba 
light master

Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 90
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 25-01-2017, 19:32   

Wchodzę dzisiaj na HBO ON DEMAND i ku mojemu zdziwieniu w końcu pouzupełniali braki filmowe z ostatniego poniedziałku.Wchodzę w pozycje SERIALE a tam poznikały niektóre sezony seriali np.ASH KONTRA MARTWE ZŁO 2,UPADEK 3 czy THE KNICK 2 i parę innych.Nosz kużwa mać!!Znowu się coś im sp...doliło.Mam nadzieję,że to tylko chwilowa awaria.Ale znając UPC.......
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: