Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie o UPC dla laika
Autor Wiadomość
buba12345 
easy master

Dołączył: 26 Lis 2016
Posty: 43
Wysłany: 20-12-2016, 19:33   

Pitrek napisał/a:
Jak masz ochotę to zaczatuj i napisz, że łapiesz się na Srebrny, ale na dole jest regulamin „Internet dla Ciebie (2016-1)” bez TV Select i niech podadzą Ci właściwy regulamin.

buba12345 napisał/a:
1-6 miesięcy: 0,50zł

Wow moje pierwsze dobre liczenie.

Tak nie całkiem "dobre". :D Wcześniej skupiłem się na cenie 7-12 miesięcy.
Spójrz na regulamin:
Fiber Power 60 Mb/s - Miesięczna opłata w Promocji (w Okresie Zobowiązania):
10,52 przez 6 m-cy, potem 11,02 zł lub 10,02 zł (przy wyborze z Usługą Telefoniczną Telefon na Start),
więc 1-6 miesięcy: 1 zł


Z telefonem na start 0zł chyba jest jednak 0,50zł przez pierwsze 6 miesięcy?


Dzisiaj byłem w salonie UPC i pani powiedziała mi, że na 99% mój blok z wielkiej płyty może mieć kable z klatki schodowej ( a nie z balkonu). W czarnym scenariuszu musieliby czekać na zezwolenie spółdzielni na dołożenie kabli od piwnicy do ciągu kabli na klatce schodowej. Maja jakąś umowę ze spółdzielnią i wszystkie formalności załatwia za mnie UPC. Czyli weszliby od klatki przez tę samą dziurę, co stary operator osiedlowy, a moje stare kable w domu zostałyby pod listwą. Chyba nie ma się co martwić te stare kable pod listwą w mieszkaniu, zostałyby prawda?

Z technnicznych rzeczy, to powiedziała, że moduł CI+ nie zadziała z moim telewizorem Sony z 2009 roku (choć mam moduł CAM od sieci osiedlowej włożony tydzien temu i działa, widocznie CI+ to coś nowszego). Powiedziała, że jak kupię np. za miesiąc nowy telewizor, to mogą mi zamienić Horizona na moduł CI+ bezpłatnie.

Czyli z tego co do tej pory doczytałem na forum to z technicznych rzeczy:
najpierw biorę dekoder
potem kupuję nowy telewizor
idę do salonu oddaję dekoder Horizon i dostaję modemoruter Compal i kartę CI+. czy konieczna jest deuga wizyta technika, czy sam to montuję?
Ktoś pisał aby pilnować adresacji IPv4 jeżeli chce mieć opcję bridge na Compalu.
Zrezygnować z Pakietu Bezpieczeństwa UPC.
Coś jeszcze ze szczególików technicznych?


Identyczna do Świętochłowickiej jest oferta w Gdańsku na Cedrowej 27, Myślę by telefonicznie poprosić o weryfikację tego regulaminu ze strony.
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 20-12-2016, 20:28   

buba12345 napisał/a:
Czyli z tego co do tej pory doczytałem na forum to z technicznych rzeczy:
idę do salonu oddaję dekoder Horizon i dostaję modemoruter Compal i kartę CI+. czy konieczna jest deuga wizyta technika, czy sam to montuję?
Ktoś pisał aby pilnować adresacji IPv4 jeżeli chce mieć opcję bridge na Compalu.

Od razu zażądaj osobnego routera, czyli Compala. Horizon ma być dekoderem do TV, a nie routerem.
:arrow: http://forum.mediaswiat.p...t=compal#177180
MediaModuł CI+ ma możliwą samodzielną instalację, ale UPC czasami wydziwia.
:arrow: http://forum.mediaswiat.p...ghlight=#175834
_________________
 
 
Kondorro 
light master

Dołączył: 27 Maj 2010
Posty: 128
Wysłany: 20-12-2016, 20:34   

Czy komuś udało się otrzymać ta promocję ale po innym adresem zamieszkania?
Rozumiem, że miesięczna zobowiązanie to 89 zł Czy dochodzi do tego jeszcze jakaś opłata?
 
 
buba12345 
easy master

Dołączył: 26 Lis 2016
Posty: 43
Wysłany: 20-12-2016, 20:35   

No i przed chwilą zadzwoniłem na infolinię UPC 817 817 817 i powiedziałem, że pytam o ofertę z promocji pod adres Gdańsk, Cedrowa 27 (to samo, co Świętochłowice) i pan mówi, że przy ofertach z Horizonem nie można wymieniać Horizona na kartę CI+, nawet się dopytywał innych. Czyli coś odwrotnego niż mówiła pani z salonu (rozmawialiśmy o Horizonie nie o innym dekoderze).

Druga rzecz to powiedziałem mu, że na stronie jest błędny regulamin, podałem mu wyliczenia z tego regulaminu, co podałeś i on mówi, że regulamin jest zły na stronie, oraz że komputer mu pkazuje, że Pakiet Srebrny jest opłacany tak:
12 miesięcy 49zł/miesiąc, a potem od 13. miesiąca 69zł/miesiąc.
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 20-12-2016, 20:43   

No cóż, z tym się nie da dyskutować. Konsultant, Pan i Władca. Póki :arrow: na stronie tego nie poprawią, to trudno czymś się podeprzeć, tam jest:
Abonament miesięczny 49 zł
Okres zobowiązania: 12 miesięcy

Co do MediaModułu CI+, to jest tylko dobra wola UPC, oczywiście za MY PRIME trzeba będzie płacić i tak.
_________________
 
 
buba12345 
easy master

Dołączył: 26 Lis 2016
Posty: 43
Wysłany: 20-12-2016, 20:45   

Mówiłem mu, że Myprime będzie opłacany, po prostu nie chce mieć dodatkowego pudła w domu. No nic, pani z salonu mówiła, że mogę nawet u niej w salonie oddać Horizona, jak już w styczniu wymienię telewizor, a ona mi da kartę Ci+ za darmo.
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 20-12-2016, 20:51   

No cóż sytuacja trochę niepewna. Słowa jednych przeciw drugim. :evil: Nic mądrego nie jestem w stanie Ci poradzić. Na piśmie i tak nikt Ci nie da żadnych gwarancji.
_________________
 
 
buba12345 
easy master

Dołączył: 26 Lis 2016
Posty: 43
Wysłany: 22-12-2016, 16:58   

No, chyba ta rozmowa sprzed 2 dni zadziałała i poprawili regulamin. Patrzyłem pobieżnie, zobaczcie sami. Pakiet Srebrny 49zł/miesiąc przez 12 miesięcy umowy, potem jak umowa jest na czas nieokreślony cena wzrasta do 69zł/miesiąc. Tak pokazywał konsultantowi komputer i tak chyba jest w regulaminie.

https://www.upc.pl/pdf/up...t=1482421978887
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 22-12-2016, 17:38   

Wstaw ten regulamin do tematu :arrow: Regulaminy obecnych promocji w UPC c.d.

Posłuż się tym tekstem co ja tu wrzuciłem:
\
 \
 _\
Regulamin promocji dla nowych klientów->pod adres
„Pakiet dla Ciebie (2016-1)” od dnia 17 października 2016 roku do dnia 31 grudnia 2016 roku
12 miesięcy.

Już nie potrzeba, :arrow: mati12 już to zrobił.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: