Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie o UPC dla laika
Autor Wiadomość
buba12345 
easy master

Dołączył: 26 Lis 2016
Posty: 43
Wysłany: 10-12-2016, 20:03   

Chyba oba regulaminy są błędne, bo w żadnym z nich nie ma nic o pakiecie tv Select.

Czyli o czym trzeba pamiętać? Chyba tylko o wyłączeniu na początku Pakietu Bezpieczeństwa UPC na internet, który po 1miesiącu kosztuje 9zł, bo mam wykupionego Nortona 360 do ochrony. Coś jeszcze trzeba wyłączać, co jest włączone domyślnie, a potem zaczyna brać kasę?

Czyli biorę Pakiet Srebrny, przez 12 miesięcy płacę 49zł miesięcznie i po tych 12 miesiącach, jak nie napiszę wypowiedzenia, to będę płacił 59zł?
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 10-12-2016, 20:16   

buba12345 napisał/a:
Chyba oba regulaminy są błędne, bo w żadnym z nich nie ma nic o pakiecie tv Select.
Czyli biorę Pakiet Srebrny, przez 12 miesięcy płacę 49zł miesięcznie i po tych 12 miesiącach, jak nie napiszę wypowiedzenia, to będę płacił 59zł?

Tak, :arrow: błędne. To co podałem odnośnie ceny po zobowiązaniu odnosiło się do tamtego regulaminu. Jak jest dokładnie w nowym to nie wiem. Ale zasada jest ta sama, może tylko kwota jest inna.
_________________
 
 
buba12345 
easy master

Dołączył: 26 Lis 2016
Posty: 43
Wysłany: 10-12-2016, 21:09   

:D Wolałbym wiedzieć jak zmienia się opłata zanim kliknę zamów. Wiem można negocjować za rok, ale wolałbym wiedzieć już dziś na czym stoję. Mam nadzieję, że ktoś poda ten regulamin niedługo.
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 10-12-2016, 21:16   

Myślę, że adres regulaminu:
:arrow: https://www.upc.pl/pdf/up...ebie_2016-1.pdf
jest prawidłowy, tylko treść jest w nim zła. Powinno być:
„Pakiet dla Ciebie (2016-1)”, trzeba za jakiś czas otworzyć ten link lub pod adresem :arrow: https://promocje.upc.pl/pakiety/srebrny/ sprawdzić czy już jest OK.
_________________
 
 
januszmk 
plus master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 18 Cze 2016
Posty: 536
Wysłany: 10-12-2016, 21:16   

buba12345, jak zamówisz to powinieneś dostać regulamin. zawsze możesz przeczytać też przy monterze.
 
 
buba12345 
easy master

Dołączył: 26 Lis 2016
Posty: 43
Wysłany: 10-12-2016, 23:31   

Wiem, ale mam nadzieję że ktoś, kto już popisał umowę "świętochłowicką" dostał ten regulamin go udostępni w najbliższych dniach w pdfie.

Rozumiem, że nie ma znaczenia, czy wpisujemy adres Świętochłowic i potem zmieniamy na nasz prawdziwy, czy wpisujemy w przegladarkę adres
promocje.upc.pl/pakiety/srebrny/

To bez różnicy?

Moja sytuacja jest taka:

Siec osiedlowa przeszła w dzierżawę do gdańskiej firmy Volta, ta Volta dała nam ofertę taką, że rodzina chce pakiet z kanałami, które są w pakiecie z netem za 69zł (do tego net 20Mbit/s).
Niestety z 4 kanałów, które są potrzebne (Tvn24, Tvn Style, Superstacja i Travel Channel) znikna nam Superstacja i Travel Channel. W ogóle nawet w najwyższych pakietach ich nie mają. To co zyskamy to Polsat News, który jest chyba dużo lepszy od Tvn24.

W UPC byśmy mieli wszystko co dawniej, ale w lepszej jakości. Kusi tez cena 49zł wobec 69zł Volty.
Jedyne co to Volta może mieć bardziej stabilną ofertę po okresie zobowiązania, ale tego tez nie mogę być na dziś pewny, bo nie widziałem jeszcze umowy. Wymogłem na nich by mi udostępnili modem i dekoder bez podpisania umowy, chcę się w tym miesiącu zastanawiać, co wybrać. Akurat mam do tego prawo, bo umowa jest rozwiązana na ostatni dzień roku, a technologicznie oferta się zmieniła na gorzej bez ich sprzętu.


Czyli nawet jak teraz podpisze umowę z UPC i skopie negocjacje z nimi za rok, to każda cena poniżej 69zł/miesiąc to i tak mój zysk wobec oferty Volty.

Właściwie nie ma co się zastanawiać tylko brać UPC, ale jestem laikiem i zbieram informacje o szczegółach typu np. rezygnacja z pakietu bezpieczeństwa UPC w pierwszym miesiącu (mam nortona 360) itp itd.
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 10-12-2016, 23:51   

buba12345 napisał/a:
...zbieram informacje o szczegółach typu np. rezygnacja z pakietu bezpieczeństwa UPC w pierwszym miesiącu.

Wszystko zależy od regulaminu promocji. Zawsze trzeba dokładnie sprawdzać punkt:
TWOJE KORZYŚCI DODATKOWE
Usługa dodatkowa

Co tam jest wymienione i za ile, i z czego można zrezygnować. Sprawdzić czas zobowiązania i opłaty po okresie zobowiązania - punkt:
PRZYZNANIE KORZYŚCI ORAZ OKRES ZOBOWIĄZANIA oraz TWOJE OPŁATY.
_________________
 
 
januszmk 
plus master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 18 Cze 2016
Posty: 536
Wysłany: 11-12-2016, 00:53   

buba12345, za rok i tak mogą być dużo lepsze ceny więc nie ma co patrzyć że za rok podwyższą o 10zł przez brak zobowiązania. po prostu będziesz negocjował umowę, lub weźmiesz nową umowę na innego domownika.
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 13-12-2016, 22:07   

Pitrek napisał/a:
„Pakiet dla Ciebie (2016-1)”, trzeba za jakiś czas otworzyć ... pod adresem :arrow: https://promocje.upc.pl/pakiety/srebrny/ sprawdzić czy już jest OK.
Na stronie nadal źle, ale to chyba ten :arrow: regulamin pasowałby do Srebnego/Złotego/Platynowego.

:arrow: https://www.upc.pl/pdf/up...usem_2016-1.pdf
_________________
 
 
buba12345 
easy master

Dołączył: 26 Lis 2016
Posty: 43
Wysłany: 17-12-2016, 23:20   

O, dzięki miałem przerwę we wchodzeniu na forum. W domu ustaliliśmy, że kluczowe jest by kable nie wchodziły od balkonu. Mają iść od klatki schodowej. Wiem, prozaiczny powód, ale dla nas ważny by nie robić rewolucji z kablami.
Wiem, że można zamówić instalację i najwyżej zrezygnować, ale wolę spytać się technika, który odpowiada za moją ulicę i zna warunki tych bloków. Spytam się w poniedziałek w salonie. Nie wiem, czy podadzą mi nr telefonu do technika?


Dobrze liczę?

Select+60Mbit/s+telefon na start bez pakietu bezpieczeństwa z ulgami na zgody za rachunek elektroniczny i zgody marketingowe.

1-6 miesięcy: 0,50zł
7-12 miesięcy: 69,00zł
POTEM: 74,00zł

Pakiet bezpieczeństwa niepotrzebny, więc bym z niego zrezygnował, nie doliczałem go do rachunków.
Ceny uwzględniają pakiet MyPrime za 10zł/miesiąc, czy on jest obowiązkowy?

Nie kumam tego ich napisu abonament miesięczny 49zł??
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 18-12-2016, 00:00   

buba12345 napisał/a:
Nie kumam tego ich napisu abonament miesięczny 49zł??

Też mam problem ze zrozumieniem tego:
Twoje Usługi
Pakiet Srebrny (na 12 msc.) 49 zł
    Internet Fiber Power do 60 Mb/s + Wi-Fi
    102 kanały (w tym 47 HD)
    Dekoder Horizon
    Horizon GO
    MyPrime
Okres zobowiązania: 12 miesięcy
+ Telefon na Start 0 zł


Jeżeli ten :arrow: regulamin jest faktycznie do tych pakietów :arrow: Srebrny/Złoty/Platynowy to dobrze liczysz. MY PRIME jest obowiązkowy. Można/należy zrezygnować z "Pakiet Bezpieczeństwa UPC".
_________________
 
 
buba12345 
easy master

Dołączył: 26 Lis 2016
Posty: 43
Wysłany: 18-12-2016, 00:07   

Wow moje pierwsze dobre liczenie. :D

Średnia w tych 12 miesiącach to 34,75zł.
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 18-12-2016, 00:14   

Jak masz ochotę to zaczatuj i napisz, że łapiesz się na Srebrny, ale na dole jest regulamin „Internet dla Ciebie (2016-1)” bez TV Select i niech podadzą Ci właściwy regulamin.

buba12345 napisał/a:
1-6 miesięcy: 0,50zł

Wow moje pierwsze dobre liczenie.

Tak nie całkiem "dobre". :D Wcześniej skupiłem się na cenie 7-12 miesięcy.
Spójrz na regulamin:
Fiber Power 60 Mb/s - Miesięczna opłata w Promocji (w Okresie Zobowiązania):
10,52 przez 6 m-cy, potem 11,02 zł lub 10,02 zł (przy wyborze z Usługą Telefoniczną Telefon na Start),
więc 1-6 miesięcy: 1 zł
_________________
 
 
buba12345 
easy master

Dołączył: 26 Lis 2016
Posty: 43
Wysłany: 18-12-2016, 01:02   

MyPrime gdzieś pisałeś, że jest zawsze z Horizonem. Ja zawsze wolę kartę wkładaną w telewizor. Na czacie kiedyś mi napisała, że podczas składania zamówienia przez ich stronę można napisać, że chce się kartę zamiast dekodera. Ale pewnie to nic nie da i z kartą tez trzeba mieć ten MyPrime, z którego nie będę korzytsał, bo praktyka jest u mnie taka, że seriale daje mi internet w formie plików mkv.
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 18-12-2016, 15:12   

Ta promocja :arrow: Srebrny jest z dekoderem Horizon, a do niego obowiązkowo jest MY PRIME. Zamienić dekoder na MediaModuł CI+ powinno się udać, ale nie da się uwolnić od MY PRIME, ceny nie zmienią pomimo, że nie da się nawet skorzystać z MY PRIME (skorzystasz z Horizon GO) - taka to jest promocja.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: