Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Działanie Wifi
Autor Wiadomość
dylax 
light master


Dołączył: 19 Paź 2015
Posty: 112
Wysłany: 24-10-2016, 11:28   

Tygrysek napisał/a:
To może będziesz mieć szczęście i Ci szybko odp, bo ja już na moje zapytanie czekam 8 dzień roboczy ...

o.O W zeszłym tyg pisałem w niedzielę, a odpisali dzień póżniej

[ Dodano: 25-10-2016, 18:11 ]
Odpowiedz technika:
Cytat:
Szanowna Pani,

na wstępie przede wszystkim dziękuję za korespondencję i opis nieprawidłowości jakie Pani obserwuje.

W celu wyjaśnienia sprawy próbowałem skontaktować się z Panem telefonicznie na poniższy kontaktowy ale połączenia nie udało się nawiązać.

Wyjaśniając zaobserwowane niedogodności zweryfikowałem pracę Pani łącza internetowego i potwierdzam prawidłową jego pracę. Zarówno jego fizyczne parametry pracy, jak też odpowiedzi na zapytania (tzw.ping) są na bardzo dobrym poziomie.

Na wstępie proszę o ponowną weryfikację połączenia internetowego przy połączeniu kablowym.

W przypadku gdy niestabilna praca łącza internetowego występuje przy bezpośrednim połączeniu kablowym komputera z modemem - proszę o wykonanie przywrócenia ustawień fabrycznych modemu. Wykonuje się to poprzez wciśnięcie przycisku reset znajdującego się w tylnej części urządzenia na co najmniej 30 sekund przy włączonym zasilaniu.

Jeśli obserwowane trudności występują wyłącznie przy połączeniu bezprzewodowym proszę o zapoznanie się z artykułem znajdującym się pod adresem: https://www.upc.pl/wifi. Zawarte informacje będą pomocne w optymalizacji parametrów łącza bezprzewodowego. Zwracam uwagę, że transfery osiągane przy połączeniu bezprzewodowym mogą być niższe niż te uzyskiwane przy połączeniu kablowym. Wynika to ze specyfiki technologii bezprzewodowej.

Gdyby powyższe działania okazały się nieskuteczne i przy połączeniu kablowym obserwowałaby Pani dalsze utrudnienia konieczna będzie wizyta technika serwisu celem weryfikacji działania modemu i sprawdzenia parametrów sygnałowych w Pana lokalu.

W celu umówienia wizyty technika proszę o kontakt z Ogólnopolskim Biurem Obsługi Klientów pod numerem telefonu 813-813-813 codziennie w godzinach 7:00-23:00 lub poprzez chata dostępnego pod adresem www.upc.pl/kontakt dostępnego codziennie w godzinach 8:00-22:00
_________________
 
 
Tygrysek 
plus master

Dołączył: 22 Sie 2016
Posty: 367
Skąd: Chorzów ,Gdańsk
Wysłany: 27-10-2016, 10:10   

"Szanowna Pani"
"opis nieprawidłowości jakie Pani obserwuje"
"próbowałem skontaktować się z Panem telefonicznie"

To w końcu Pan czy Pani i coś Ci pomogła ta ich wyczerpująca odp ?.
_________________
 
 
dylax 
light master


Dołączył: 19 Paź 2015
Posty: 112
Wysłany: 27-10-2016, 10:17   

Umowa nie jest na mnie, ja jestem pelnomocnikiem, ale pomimo pisania w swoim imieniu, czesto dostaje takie mieszane zwroty.
Co do działania, to opisują rozwiązania, które są mi znane, i staram się wykonywać pred ewentualnym zgłoszeniem, narazie jest spokój wczoraj zdarzyło mi się jedno ograniczenie, zobaczymy co bedzie dalej
_________________
 
 
Dorota 
Klikacz

Dołączyła: 11 Gru 2016
Posty: 2
Wysłany: 17-12-2016, 20:03   

dylax napisał/a:
Umowa nie jest na mnie, ja jestem pelnomocnikiem, ale pomimo pisania w swoim imieniu,


Jeśli pamiętam dobrze firmowe szkolenie z prawa, to z prawnego punktu widzenia - jeśli jesteś pełnomocnikiem i zgłaszasz problem z usługa kupiona na rzecz tego kto Ci udzielił pelnomocnictwa - to zawsze piszesz w imieniu swojego mocodawcy.

Chyba że w piśmie zaznaczysz że wystepujesz w kwestii innej usługi, a nie tej na która masz pelnomocnictwo.

niby drobiazg, ale jak tam u nich jakiś menedżer bedzie upierdliwy to sie przyczepi.
 
 
dylax 
light master


Dołączył: 19 Paź 2015
Posty: 112
Wysłany: 17-12-2016, 20:14   

Temat do zamknięcia
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: