Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ankieta UPC
Autor Wiadomość
Pawop 
ultra master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-11-2016, 21:44   Ankieta UPC

Dziś dzwoniła do mnie babka z UPC w związku z internetową ankietą, którą wypełniałem. Pytała co mnie denerwuje w TV cyfrowej UPC. Od razu podpowiedziała, że innych denerwują ciągłe powtórki filmów na takich kanałach jak Polsat czy TVN, np filmy o Kevinie itp. oraz reklamy. Powiedziałem, że w sumie to nie wina operatora, tylko nadawców i mi to nie przeszkadza.
Trochę się przeraziłem głupotą ludzką. Jak na podstawie ankiet od tych "mózgów" mają kształtować ofertę, to nie wróżę niczego dobrego.
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 28-11-2016, 22:48   

Czemu nie wspomniałeś o brakujących kanałach w ich ofercie? Bo o ile to nie ich wina, że kanały nadają to co nadają, tak o tyle to w ich interesie jest rozwijanie oferty.
 
 
Pawop 
ultra master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-11-2016, 00:27   

Wspomniałem o pikselozie na długich nagraniach na Horizonie. O brakujących kanałach jakoś nie pomyślałem.
 
 
swordfish 
classic master

Dołączył: 28 Gru 2014
Posty: 209
Wysłany: 29-11-2016, 10:27   

Czy na pewno była to tylko ankieta? Czasem tak dzwonią, aby wypytać niby o opinię, a tak na prawdę chcą coś sprzedać. Dziwne, że respondentowi podpowiada się co myślą inni. Może chciała wcisnąć pakiet HBO lub C+, dlatego sugerowała, że denerwujące są reklamy i powtórki Kevina na Polsacie?
 
 
dylax 
light master


Dołączył: 19 Paź 2015
Posty: 112
Wysłany: 30-11-2016, 18:35   

swordfish ma racje, miesiąc temu do mnie dzwonił facetem z tą samą ankietą, potem zaczał tak ładnie mówić omijająco o hbo, i jeszcze za "lata w UPC" dostaję 10% zniżki do Cinema City itp normalnie śmiech na sali xD Dziwne, że Tobie nic takiego nie zaproponowali... :roll:
_________________
 
 
intrygant 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2013
Posty: 197
Skąd: Warszawa
Wysłany: 30-11-2016, 19:12   

Jakoś w pierwszej połowie bieżącego roku wypełniałem podobną ankietę i pomstowałem w niej na mediaboxa cisco pvr. O ankiecie zapomniałem, a jakoś tak we wrześniu dzwonił człowiek z działu IT, powołał się na tę ankietę i pytał czy opisane przeze mnie problemy nadal występują.

Szczerze się zdziwiłem, że ktoś w ogóle te ankiety czyta. To oczywiście na plus, na minus - większość problemów z mediaboxem jak była tak jest. Nawet mnie pan na horajzona nie namawiał, więc choćby o namiastce sprzedaży w moim przypadku nie było mowy.
  intrygant
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: