Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
UPC - pingi we Wrocławiu
Autor Wiadomość
Kryss 
Klikacz

Dołączył: 07 Lis 2016
Posty: 5
Wysłany: 09-11-2016, 01:36   

Czesc zalacze sie do tematu.

Chcialem dodac ze z Gdanska (Zaspa) tez sa problemy z UPC, zazwyczaj do Frankfurtu ping 46 - 55ms, ale tak pod noc potrafia byc lagi.

Skacze ping z 45 do 120 okazjonalnie, no ale w tedy np. granie jest nie mozliwe.
Pozatym w ogole, nie moge miec nic innego co lekko neta ciagnie (nawet przegladarki z forum) wlaczonego jak gram, po ping skacze, ale zadnych zgubionych pakietow nie mam.
Robilem tracert'y to mi pokazalo nieraz tyle hopow lub pierwszy hop chello co sie wacha od Standrdowego 10-12 ms do max 50 ms!


Oczywiscie, net przez kabel 1 Gbps od nowego Connet Boxa 120 Mbits internet.
Zakupilem neta 2 miesiace temu od UPC, bez zobowiazan dla studenta.

No i juz mysle o zmianie Internetu, mam SuperNove w bloku, tylko slyszalem o problemach i tez myslalem o Neti.

Czy ktokolwiek by mi poradzil, ktorzy operatorzy sa dobzi ze stabilnym laczem i malym pingiem?
 
 
januszmk 
plus master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 18 Cze 2016
Posty: 536
Wysłany: 09-11-2016, 03:39   

Kryss, pewnie masz to samo co w http://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?p=174963.
 
 
MariuszHL 
classic master

Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 216
Skąd: Wrocław
Wysłany: 16-11-2016, 19:08   Odpowiedz

Kryss napisał/a:
Czesc zalacze sie do tematu.

Chcialem dodac ze z Gdanska (Zaspa) tez sa problemy z UPC, zazwyczaj do Frankfurtu ping 46 - 55ms, ale tak pod noc potrafia byc lagi.

Skacze ping z 45 do 120 okazjonalnie, no ale w tedy np. granie jest nie mozliwe.
Pozatym w ogole, nie moge miec nic innego co lekko neta ciagnie (nawet przegladarki z forum) wlaczonego jak gram, po ping skacze, ale zadnych zgubionych pakietow nie mam.
Robilem tracert'y to mi pokazalo nieraz tyle hopow lub pierwszy hop chello co sie wacha od Standrdowego 10-12 ms do max 50 ms!


Oczywiscie, net przez kabel 1 Gbps od nowego Connet Boxa 120 Mbits internet.
Zakupilem neta 2 miesiace temu od UPC, bez zobowiazan dla studenta.

No i juz mysle o zmianie Internetu, mam SuperNove w bloku, tylko slyszalem o problemach i tez myslalem o Neti.

Czy ktokolwiek by mi poradzil, ktorzy operatorzy sa dobzi ze stabilnym laczem i malym pingiem?


Hejka.Korzystam z SUPERNOVE 600Mbits i żeby nie to ,iż mieli zdecydowanie szybsze łącze od NETII to pewnie dalej był bym z Netią.UPC testowałem pod koniec 2015 roku bo właśnie wtedy miałem zmieniać jednak musiałem się wstrzymać bo pingi w grach online mimo ,że się polepszyły bo minimalnie miałem 39ms we wczesnych godzinach porannych potem już było gorzej ale maks jaki odnotowałem w grze League of Legends to 126ms i szczerze nie wiem jak można na takim czymś grać (kiedyś w UPC tak 6lat temu było jeszcze gorzej bo w World of Warcraft nie dało się grać a tam często było ponad 1500ms i wyrzucało często z gry).W tej chwili jestem z ORANGE i po kolejnych dwóch latach umowy przetestuję znów UPC i NETIĘ ,która ma nieznacznie niższe pingi w grze League of Legends 25ms versus 34ms w Orange.Ogólnie ORANGE widać stara się rozwijać i polepszać także dla graczy ale jakby NETIA miała na chwilę obecną dostępne łącze 500Mbits to pewnie bym z nimi został.

Tutaj zrzut pingów na serwerach zagranicznych:

ZNACZNA POPRAWA PINGU W POLSCE 2016-11-16 18_42_38-PING Test Online - test do wielu serwerów na świecie - speedtest.pl.png
Plik ściągnięto 3717 raz(y) 10,87 KB

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: