Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
Astral699 
ultra master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 1247
Skąd: Z Miasta
Wysłany: 29-10-2016, 11:43   

Ile "będę" płacił.
89zł za 300mbit umowa na 1 rok (nie chciałem na 2 lata) + obecny abonament 29zł telefon (nielimitowane rozmowy na wszystkie stacjonarne + komórki)

Tygrysek, teraz juz zrozumiałem o co chodzi.
Czyli wybierajac tv/telefon z upc, jedynie co upc robi to aktywuje uslugu telefonu (voip) w moim pakiecie. Nic nie instalują u mnie, zadnych kabli ani nic, zgadza sie ?
 
 
Tygrysek 
plus master

Dołączył: 22 Sie 2016
Posty: 367
Skąd: Chorzów ,Gdańsk
Wysłany: 29-10-2016, 11:50   

Tak zgadza się :) Za te 29 zł to masz telefon komórkowy czy stacjonarny?

Ps jak działa Ci ta 300 -tka, próbowałem w Katowicach 600 to nawet w godzinach popołudniowych nie było 1/4 ?
_________________
 
 
Astral699 
ultra master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 1247
Skąd: Z Miasta
Wysłany: 29-10-2016, 11:58   

Mam 250 i chce zrezygnowac z tej pseudo-usługi. Wszystko jest uzaleznione terytorialnie. Wmoim bloku widocznie duzo osb ma 250-tke a co za tym idzie wieczorem mam 100 a nie 250. Dość juz mam kompromisów, dlatego chce wypróbowac swiatłowód od Orange 300/30, który od wielu slysze ze dziala jak bajka.
Z orange mam stacjonarny

Orange instalować mi będą w najblizszy poniedziałek.
Dam znac jak dziala
Jesli bedzie działał srednio to podziekuje. Mam na to 14 dni i na ten czas wstrzymam sie z wypowiedzeniem internetu z UPC. Jesli bedzie ok to po 2 tygodniach pisze wypowiedzenie i zostawiam Orange.
 
 
Tygrysek 
plus master

Dołączył: 22 Sie 2016
Posty: 367
Skąd: Chorzów ,Gdańsk
Wysłany: 29-10-2016, 12:07   

No u mnie odwrotnie , na upc to książkę szło by napisać o usłudze tv , natomiast internet i telefon działa dobrze i prawie pełnym łączem, zdarzy się popołudniami ,że jest np ok 200 Mb ale to i tak po wifi ,była tylko jedna awaria internetu przez 9 lat co jestem ich klientem . Orange bym nie wziął nawet za 0 zł , tam nigdy nic nie działało w moim przypadku.
To jak masz orange,czy nie lepiej u nich wziaść tv ,przecież jak bierze się światłowód to są dobre promocje na tv i resztę usług. Skąd jesteś?
_________________
 
 
Astral699 
ultra master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 1247
Skąd: Z Miasta
Wysłany: 29-10-2016, 12:12   

Ja osobiscie kładę lach* na TV, ale reszta domowników ogląda duzo tv, duzo sportowych kanałów.
Sprawdzałem oferte Orange TV i niestety ale nie maja Polsat Sport HD, na którym jest siatkówka, a to cos nie do przeskoczenia dla reszty rodziny. Ten kanał musi byc! Dlatego z TV zostaje w UPC i nie przenosze sie do Orange'a
Warszawa/bemowo

Z Orange osobiscie miałem raz do czynienia. Komórka na karte pre-paid i działało to lepiej niz play/plus, wiec mam dobre doswiadczenia z tą firmą. Na telefon w orange tez nie narzekamy.
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 29-10-2016, 14:14   

Astral699@
GDA napisał/a:
sygnał TV internet i VOIP leci kablem koncentrycznym
to jakie usługi masz włączone określają warunki promocji - nie musisz mieć internetu aby korzystać z telefonu po internecie
Dokładnie tak jak Ci napisał GDA@. Zostawią Ci obecny modemorouter Technicolor TC7200 (na nim już nie będzie usługi internetowej), który będzie służył to podłączenia "tego telefonu", którego nie będziesz używał. Odłączasz modemorouter i przewód koncentryczny od gniazda UPC, ładnie pakujesz do kartonika i chowasz "głęboko do szafy". Musi on pozostać u Ciebie.
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 29-10-2016, 16:23   

Pitrek napisał/a:
ładnie pakujesz do kartonika i chowasz "głęboko do szafy". Musi on pozostać u Ciebie.

kartonik do utylizacji
do oddania jest tylko modemorouter

btw: trzymalem 1.5 roku karton od Horizona bo taki ładny kolorowy
przyjechał technik wypakował Horizona z kartonu wrzucił do siatki z biedronki i zabral
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 29-10-2016, 16:57   

Pitrek napisał/a:
Odłączasz modemorouter i przewód koncentryczny od gniazda UPC, ładnie pakujesz do kartonika i chowasz "głęboko do szafy". Musi on pozostać u Ciebie.
Oczywiście w tym zdaniu nie miałem na myśli, że "kartonik" musi pozostać, a modemorouter Technicolor, pomimo nie używania usługi telefonicznej nie można go oddać technikowi.
:oops: Chyba jakoś pokrętnie skleciłem to zdanie, sorry.
_________________
 
 
erwinsans 
ultra master

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 750
Wysłany: 30-10-2016, 08:04   

Pitrek napisał/a:
Pitrek napisał/a:
Odłączasz modemorouter i przewód koncentryczny od gniazda UPC, ładnie pakujesz do kartonika i chowasz "głęboko do szafy". Musi on pozostać u Ciebie.
Oczywiście w tym zdaniu nie miałem na myśli, że "kartonik" musi pozostać, a modemorouter Technicolor, pomimo nie używania usługi telefonicznej nie można go oddać technikowi.
:oops: Chyba jakoś pokrętnie skleciłem to zdanie, sorry.


Ich pudła nie interesują zabierają tylko sprzęt. Więc wszystkie pudełka pudła można wyoutować
_________________
 
 
effe 
classic master

Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 219
Wysłany: 30-10-2016, 09:29   

Moja siostra posiada umowę na czas nieokreślony. W poniedziałek chcemy wysłać wypowiedzenie. Jaką datę ma wpisać przy:

"Proszę o całkowite zawieszenie usług świadczonych przez UPC Polska na warunkach wskazanych poniżej.


Całkowite zawieszenie usług dotyczy Internetu 60 Mb oraz telewizji cyfrowej pakiet Select . Okres zawieszenia usług od dnia i tu data r. w związku z zakończeniem "


Czy poprawna data to będzie 30 listopada? Ma miesiąc wypowiedzenia?
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 30-10-2016, 09:59   

zawieszenie?
a co to za tryb? kto wam to podpowiedział?
 
 
Karol 
plus master

Pomógł: 16 razy
Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 673
Skąd: Gdynia
Wysłany: 30-10-2016, 10:46   

@effe, możesz nie wpisywać daty tylko podać, że chcesz wypowiedzieć umowę z zachowaniem terminu wypowiedzenia.

I nie pisz "zawieszenie" tylko "wypowiedzenie".

Np.:
"Niniejszym wypowiadam umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych zawartą z UPC Polska, ponieważ nie chcę już dalej korzystać z Państwa usług. Proszę o zakończenie świadczenia usług zgodnie z obowiązującym terminem wypowiedzenia."

PS. Nie zapomnij podać danych abonenta, w tym szczególnie numeru identyfikacyjnego (nr klienta) oraz numeru telefonu, pod który konsultant UPC może zadzwonić z przedstawieniem ewentualnej lepszej oferty.
_________________
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 30-10-2016, 10:48   

effe napisał/a:
Moja siostra posiada umowę na czas nieokreślony. Jaką datę ma wpisać

:arrow: OWU jest wszystko napisane:
§ 6. pkt. 4.
...wypowiedzenie Umowy Abonenckiej w całości lub części następuje z zachowaniem jednomiesięcznego okresu wypowiedzenia, ze skutkiem na ostatni dzień Okresu Rozliczeniowego następującego po Okresie Rozliczeniowym, w którym druga strona otrzymała oświadczenie o wypowiedzeniu. Oświadczenie o wypowiedzeniu Umowy Abonenckiej powinno być złożone na piśmie. Oświadczenie o wypowiedzeniu Umowy Abonenckiej powinno zawierać Numer Identyfikacyjny oraz imię i nazwisko Abonenta, adres miejsca zamieszkania i adres korespondencyjny, jeżeli jest inny niż adres miejsca zamieszkania, oraz numer identyfikacyjny PESEL.

Jeżeli chcesz aby to było jak najszybciej, to nie podajesz żadnej daty, termin skutku takiego wypowiedzenia jest określony przez OWU. Jeżeli złożysz w październiku to umowa przestanie działać na koniec listopada. Można to zrobić :arrow: przez formularz kontaktowy. Dołącz do tego skan/zdjęcie pisma, tylko zwróć uwagę, czy załącznik (pismo z własnoręcznym podpisem) się prawidłowo dodał. Najlepiej w edytorze wkleić obrazek podpisu i zapisać jako PDF. Będzie wyglądało jak skan.Oczekuj maila z potwierdzeniem, zadzwoń na drugi dzień czy dostali Twoją rezygnację i czy jest prawidłowa.

Pismo może być takie:
Zgodnie z regulaminem usług świadczonych przez UPC, proszę o rozwiązanie Umowy Abonenckiej dotyczącej usług ................................. i odłączenie usług świadczonych przez UPC z zachowaniem określonego w umowie okresu wypowiedzenia.


Edit:
Karol@, ale się zgraliśmy :D
_________________
 
 
Tygrysek 
plus master

Dołączył: 22 Sie 2016
Posty: 367
Skąd: Chorzów ,Gdańsk
Wysłany: 30-10-2016, 11:17   

effe napisał/a:
Moja siostra posiada umowę na czas nieokreślony. W poniedziałek chcemy wysłać wypowiedzenie. Jaką datę ma wpisać przy:

"Proszę o całkowite zawieszenie usług świadczonych przez UPC Polska na warunkach wskazanych poniżej.


Całkowite zawieszenie usług dotyczy Internetu 60 Mb oraz telewizji cyfrowej pakiet Select . Okres zawieszenia usług od dnia i tu data r. w związku z zakończeniem "


Czy poprawna data to będzie 30 listopada? Ma miesiąc wypowiedzenia?


Nie no,wczoraj pisał na innym wątku ,że dopiero co 4 tygodnie temu podpisał umowę, dostał nowe mieszkanie gdzie nie ma usług, dziś że złoży wypowiedzenie za siostrę ,fajny z Ciebie brat ,najpierw upc Ci Wcisło słaby pakiet za ogromną cenę a ty podasz pałeczkę dalej i wciśniesz siostrze tv za 140 zł wooow
_________________
 
 
michael004 
easy master

Dołączył: 28 Paź 2016
Posty: 29
Wysłany: 30-10-2016, 11:21   

Witam,
aktualnie posiadam internet od UPC 120Mb/s za 69 zł oraz do tego pakiet start tv, skończyła mi się umowa w czerwcu i teraz mam na czas nieokreślony i wczoraj złożyłem wypowiedzenie, co mogę ugrać jak będą dzwonić z biura utrzymania klienta i kiedy ewentualnie mogą dzwonić? Według rewii usług mogę liczyć na internet 60mb plus TV max za cenę do 80zł ?? Dodam, iż w moim bloku jest oferta gigakablówki i orange światłowodu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 1,29 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: