Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Negocjacja umowy
Autor Wiadomość
Robert_1988_PL 
Klikacz

Dołączył: 12 Sie 2016
Posty: 18
Skąd: Cracov, Polska
Wysłany: 12-08-2016, 13:34   

Ok zażądałem ale co z tego wyniknie to nie wiem, dam znać jak coś. Oczywiście powołując się na wasze sugestie tupu brak IP na końcowym urządzeniu itp. Spójrzcie na to :shock: TV Max Extra HD z nagrywarką
Internet 60 Mb
Multiroom CI+
Cinemax
Filmbox

Całość 67,99 zł. + powiedzmy do tego C+ za 39,99 i jaka kwota wychodzi. Znów się czuję oszukany he :neutral:



Mam tego Technicolor wcześniej miałem Casio nie mogę powiedzieć że coś bardzo z nim nie tak, wiadomo nie ma reguły ale Ok jak dadzą tego compala to wezmę. :D Ważne że ping dobry :D :D

Jak widzę co nie którzy podają ceny to wierzyć się nie chce że takie mało płacą
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 12-08-2016, 18:49   

Robert_1988_PL napisał/a:
Całość 67,99 zł. + powiedzmy do tego C+ za 39,99 i jaka kwota wychodzi. Znów się czuję oszukany he :neutral:

Czytam, czytam i chyba nie rozumiem co napisałeś. Jakaś ironia, czy pytanie retoryczne, czy co?
:shock: Czy Ty przypadkiem nie przesadzasz: oszukany?
Max Extra HD PVR = 40,00 zł
Fiber Power 60 Mb/s = 24,99 zł
Filmbox/Cinemax = 2 zł
Multiroom CI+ = 1 zł (normalnie by było 10 zł)

RAZEM = 67,99 zł

Czego tu jeszcze można chcieć :?:

Nie chcę być niegrzeczny, ale :arrow: przed napisaniem czegoś czytajcie i liczcie sobie samemu. Przecież to jest banalnie proste. Są regulaminy, jest arkusz z zestawieniem i już wiele przykładów jak to policzyć.
_________________
 
 
kipo88 
classic master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Lip 2016
Posty: 163
Wysłany: 12-08-2016, 21:02   

Pitrek napisał/a:
Czego tu jeszcze można chcieć :?:

Chyba brakuje mu chęci na czytanie naszych postów pomagających ....
_________________
 
 
gst 
classic master

Dołączył: 03 Kwi 2016
Posty: 199
Wysłany: 24-09-2016, 11:52   

Panowie, na początku grudnia kończy mi się umowa, kiedy najlepiej wysłać wypowiedzenie? Miesiąc przed czy wcześniej?

Druga sprawa - chcę walczyć o Max Extra bez nagrywarki i Neta 250 mb/s - widzę, że najtaniej wychodzi za 84,99 zł + 1 zł Multiroom (taką cenę mam za niego teraz i chcę multiroom utrzymać). Cena 85,99 zł jest świetna, pytanie czy tylko jest szansa na jej otrzymanie (oferta XX)?

Obecnie płacę też za C+ i HBO ale z nich zrezygnuję.
_________________
 
 
Karol 
plus master

Pomógł: 16 razy
Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 673
Skąd: Gdynia
Wysłany: 25-09-2016, 08:56   

Najlepiej nie wcześniej niż 3 miesiące przed końcem umowy, więc spokojnie możesz już wysyłać.
_________________
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 25-09-2016, 22:25   

Ja mam taką sytuację ponad rok temu Upc przejęło kablówkę i teraz pod koniec października ma przełączać na swoją sieć. Obecnie z tej kablówki mam tylko net 8 mega. Interesowało by mnie łącze najlepiej 120 mega i ewentualnie tv select lub start co jestem w stanie wyciągnąć i w jaki sposób?
_________________
  ogromny
 
januszmk 
plus master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 18 Cze 2016
Posty: 536
Wysłany: 26-09-2016, 11:04   

ogromny napisał/a:
co jestem w stanie wyciągnąć i w jaki sposób?

to co wszyscy. http://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?t=8626
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 05-10-2016, 10:06   

Wysłałem wypowiedzenie Pan przedstawił mi ofertę gorsza niż na stronie. Mówię ze wysłałem wypowiedzenie sprawdził powiedział ze wpłynęło i ze musze je własnoręcznie napisać i jeszcze raz wysłać. W każdym razie za instalację musze zapłacić bo dla nich jestem nowym klientem. Powiedział ze nalepsze warunki tez niemam co liczyc dopiero jak moja umowa z nimi będzie się konczyc
_________________
  ogromny
 
gst 
classic master

Dołączył: 03 Kwi 2016
Posty: 199
Wysłany: 16-10-2016, 10:00   

Jakich argumentów (oprócz konkurencji) używacie jeszcze w negocjacjach? ;)
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 16-10-2016, 22:19   

Grozimy im, że wysadzimy ich siedzibę jeśli nie dostaniemy WRU XX i modemu cisco :twisted: .. A tak na serio to po za konkurencją raczej nie ma innych argumentów. Ich oferta i tak się już pogarsza a samych modemów kablowych i tak już nie mają więc wyboru nie mamy.
 
 
mutus5 
Klikacz

Dołączył: 25 Paź 2016
Posty: 1
Wysłany: 25-10-2016, 13:14   

Witam, przy przedłużaniu umowy wynegocjowałem z konsultantem pakiet: intenet 60, telewizje horizon select z nagrywarką, pakiet canal+ select, pakiet mega sport plus pakiet cinemax za 114 zł. Kończąc rozmowe poprosiłem o wczesniejsze przesłanie umowy na maila w celu dokladnego jej przeanalizowania. Maila nie otrzymałem więc napisałem wiadomość przez formularz. Wczoraj wieczorem dostałem odpowiedź z warunkami przedłużenia które nie były takie jak się umawiałem więc odpisałem że się nie zgadzają. Dziś zadzwoniono do mnie i poinformowano ze jedenak sie zgadza tylko była tam drobna pomyłka, wszystko mi wyjaśniono i powiedziano że kurier będzie miał umowę gdzie będzie wszystko wypisane prawidłowo. Kurier dostarczył sprzęt ale bez żadnej umowy, zadzwoniłem na infolinie i zostałem poinforowany że jeśli nie dokupuje żadnej nowej usługi to nie ma nowej umowy... Chciałem więc sie was zapytać czy rzeczywiście przy przedłużeniach umowy nie podpisywaliście żadnych dokumentów?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: