Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
erwinsans 
ultra master

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 750
Wysłany: 21-10-2016, 20:18   

misiek122 napisał/a:
erwinsans,
Rozumiem, że zawarłeś umowę jeszcze wtedy kiedy obowiązywało tańsze RUM X, czy może teraz ją dostałeś?


Oparłem sie na tej gdzie były minuty domowe max.
_________________
 
 
misiek122 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 486
Wysłany: 21-10-2016, 20:31   

No tak to widziałem, bo tak napisałeś :) ale myślałem, że może UPC wróciło do tańszej opcji RUM X skoro dzisiaj się tym chwalisz.
  misiek122
 
bari250 
easy master

Dołączył: 18 Paź 2016
Posty: 26
Wysłany: 21-10-2016, 21:04   

Jak Wy to robicie, że pomimo odległej daty zakończenia umowy dostajecie RUM X to nie mam pojęcia :neutral:
Umowa kończy mi się 12/02 a max co mi oferują to RUM VI ( celowo pytałem 3 razy w różnych dniach). Obecnie płacę ok 95 za max tv z nagrywarką, net 30 i minuty 60.
Trochę irytują mnie te negocjacje ze względu na wyjazd w ciągu tygodnia i wypowiedziałem umowę podając argumenty z CBS Drama (umowa z lutego 2015) a jeśli kanał będzie kontynuował nadawanie to z dniem zakończenia umowy czyli 12/02---podałem im dwie daty w wypowiedzeniu---jak nie Drama to 42 dni póżniej z końcem umowy.Mam pytanie: czy "obca" osoba może zdać za mnie sprzęt do UPC? Czy myślicie, że jest sens jeszcze do nich dzwonić czy pisać i klarować, że mam max kilka dni na dogadanie się? Dzięki
 
 
erwinsans 
ultra master

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 750
Wysłany: 21-10-2016, 21:35   

No i cinemax za 1 zł też mamy:)

[ Dodano: 21-10-2016, 21:44 ]
bari250 napisał/a:
Jak Wy to robicie, że pomimo odległej daty zakończenia umowy dostajecie RUM X to nie mam pojęcia :neutral:
Umowa kończy mi się 12/02 a max co mi oferują to RUM VI ( celowo pytałem 3 razy w różnych dniach). Obecnie płacę ok 95 za max tv z nagrywarką, net 30 i minuty 60.
Trochę irytują mnie te negocjacje ze względu na wyjazd w ciągu tygodnia i wypowiedziałem umowę podając argumenty z CBS Drama (umowa z lutego 2015) a jeśli kanał będzie kontynuował nadawanie to z dniem zakończenia umowy czyli 12/02---podałem im dwie daty w wypowiedzeniu---jak nie Drama to 42 dni póżniej z końcem umowy.Mam pytanie: czy "obca" osoba może zdać za mnie sprzęt do UPC? Czy myślicie, że jest sens jeszcze do nich dzwonić czy pisać i klarować, że mam max kilka dni na dogadanie się? Dzięki


Lata praktyki synku.
_________________
 
 
bari250 
easy master

Dołączył: 18 Paź 2016
Posty: 26
Wysłany: 21-10-2016, 22:16   

erwinsans napisał/a:
No i cinemax za 1 zł też mamy:)

[ Dodano: 21-10-2016, 21:44 ]
bari250 napisał/a:
Jak Wy to robicie, że pomimo odległej daty zakończenia umowy dostajecie RUM X to nie mam pojęcia :neutral:
Umowa kończy mi się 12/02 a max co mi oferują to RUM VI ( celowo pytałem 3 razy w różnych dniach). Obecnie płacę ok 95 za max tv z nagrywarką, net 30 i minuty 60.
Trochę irytują mnie te negocjacje ze względu na wyjazd w ciągu tygodnia i wypowiedziałem umowę podając argumenty z CBS Drama (umowa z lutego 2015) a jeśli kanał będzie kontynuował nadawanie to z dniem zakończenia umowy czyli 12/02---podałem im dwie daty w wypowiedzeniu---jak nie Drama to 42 dni póżniej z końcem umowy.Mam pytanie: czy "obca" osoba może zdać za mnie sprzęt do UPC? Czy myślicie, że jest sens jeszcze do nich dzwonić czy pisać i klarować, że mam max kilka dni na dogadanie się? Dzięki


Lata praktyki synku.


To żeś konkretnie odpowiedział.Jeszcze jakbyś zamiast tego synku użył dziadku to bym napisał, że full konkret reply :lol:
 
 
virusjm 
Klikacz

Dołączył: 21 Paź 2016
Posty: 1
Wysłany: 21-10-2016, 22:25   RUM VIII-X

Witam serdecznie forumowiczów,
Aktualnie mam WRU XV, ale umowa kończy mi się z końcem listopada, więc złożyłem już wypowiedzenie. Do tej pory miałem: Select z nagrywarką, FB 60, telefon 60 minut i multiroom CI+ za 86,- łącznie.
W biurze obsługi w Warszawie, konsultant powiedział, że za usługi, które sobie zażyczyłem (telewizja Max z dekoderem Mediabox z nagrywarką, internet 120, multiroom za kartą CI+) najniżej może mi zaproponować za 100,-, plus wymiana routera i dekodera na nowsze, bo mam zabytkowe jeszcze po Aster.

Sprawdziłem cennik RUM i stąd też moje pytanie czy dobrze wyliczam najniższy abonament jaki mogę za to uzyskać.
Jeśli chcę Mediaboxa (a nie Horizona) z Max TV to chyba najlepszą ofertą jest RUM VIII. Czyli wg mnie wychodzi: 78,- za Mediabox PVR Max TV + 21,- za FB 120 + 1,- za multiroom (teraz mam za tyle) = 100,- łącznie

Ale czy od tej kwoty mogę jeszcze odjąć 10,- za elektroniczną fakturę i zgody marketingowe? Czy jest szansa wynegocjować coś niżej?

Z góry dziękuję za podpowiedzi.

PS. Jaki wybrać modem? W razie czego mam swój własny router Netgeara.
 
 
jacze 
easy master

Dołączył: 11 Wrz 2014
Posty: 35
Wysłany: 21-10-2016, 22:33   

ja dizsiaj zadzwonilem proponowali tak.
max hd horizon nagrywarka + 120 internet 89zl
i to samo tylko z 250 internet za 99zl.

co to za oferta bo nie moge sie tego doszukac.
 
 
grzesiek40 
light master

Dołączył: 08 Sty 2016
Posty: 103
Skąd: Szczecin
Wysłany: 21-10-2016, 22:55   

jacze napisał/a:
ja dizsiaj zadzwonilem proponowali tak.
max hd horizon nagrywarka + 120 internet 89zl
i to samo tylko z 250 internet za 99zl.

co to za oferta bo nie moge sie tego doszukac.

To jest RUM IX. Dziś dostałem to samo tylko z netem 60 za 79
_________________
  grzesiek40
 
KAMELEON 
Klikacz

Dołączył: 23 Wrz 2016
Posty: 14
Wysłany: 21-10-2016, 23:16   

Dziś rano dzwoniłem do nich i dostałem ofertę na która sie zgodziłem , stara umowe mam do konca miesiaca , orientuje sie ktoś od kiedy ta nowa umowa wejdzie w życie? na Moje UPC mam juz wszystko pozmieniane , wróciłem z pracy a Elevenów nadal nie ma , na maila miala przyjsc umowa do zatwierdzenia a nie ma nic, poczekam do poniedzialku i najwyżej zadzwonie jeszcze raz
 
 
erwinsans 
ultra master

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 750
Wysłany: 22-10-2016, 08:33   

Jednej rzeczy tutaj na tym forum nie rozumie. Sporo osób pyta co może ugrać jaka może być cena jaki to REG itd.

Proponuje aby każdy prześledził regulaminy wybrał co chce mieć przeliczyć i z tym uderzać do DUK a nie tutaj. Jak chcesz negocjować to musisz czymś się podeprzeć w tych negocjacjach konkretami, musisz wiedzieć co chcesz i skąd to brać. Tutaj nikt za was warunków nie ustali, możemy podpowiedzieć jak ew to robić ale nie idźcie na taka łatwiznę. Regulaminy w ręke kalkulator i do dzieła.

[ Dodano: 22-10-2016, 08:35 ]
KAMELEON napisał/a:
Dziś rano dzwoniłem do nich i dostałem ofertę na która sie zgodziłem , stara umowe mam do konca miesiaca , orientuje sie ktoś od kiedy ta nowa umowa wejdzie w życie? na Moje UPC mam juz wszystko pozmieniane , wróciłem z pracy a Elevenów nadal nie ma , na maila miala przyjsc umowa do zatwierdzenia a nie ma nic, poczekam do poniedzialku i najwyżej zadzwonie jeszcze raz


To nie pytałeś jak zawierałeś ?
Jeżeli nie jest potrzebna wizyta technika to warunki umowy przyjdą elektronicznie i musisz je zatwierdzić. Na co chcesz czekać zadzwoń do BOK powołaj się na rozmowę i żeby odpalili nowe warunki umowy i koniec.
_________________
 
 
KAMELEON 
Klikacz

Dołączył: 23 Wrz 2016
Posty: 14
Wysłany: 22-10-2016, 10:15   

dzwoniłem do działu technicznego , wszystko już śmiga , konsultant coś tam pozmieniał i dodatkowo dekodery trzeba było przywrócić do ustawień fabrycznych
 
 
krys121 
classic master

Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 242
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 22-10-2016, 10:40   

bari250 napisał/a:
Jak Wy to robicie, że pomimo odległej daty zakończenia umowy dostajecie RUM X to nie mam pojęcia :neutral:
Umowa kończy mi się 12/02 a max co mi oferują to RUM VI

Najlepsze warunki ugrasz dopiero na 3 miesiące przed końcem umowy u ciebie to po 12 listopada. Wcześniej im nie będzie zależeć na tobie :) Mnie umowa kończy się 17 stycznia więc 18 październik poleciało wypowiedzenie.
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 22-10-2016, 11:29   

erwinsans napisał/a:
Jednej rzeczy tutaj na tym forum nie rozumie. Sporo osób pyta co może ugrać jaka może być cena jaki to REG itd. Proponuje aby każdy prześledził regulaminy wybrał co chce mieć przeliczyć i z tym uderzać do DUK a nie tutaj. Regulaminy w ręke kalkulator i do dzieła.

Święta racja. :P
Już próbowałem w formie żartu i z przekory :arrow: zachęcić ludzi do samodzielnego liczenia, ale to i tak się nie uda. :evil:
_________________
 
 
Tygrysek 
plus master

Dołączył: 22 Sie 2016
Posty: 367
Skąd: Chorzów ,Gdańsk
Wysłany: 22-10-2016, 11:47   

Liczenie dla Polaka to niestety "trudna rzecz" , trzeba by było prędzej zrobić im gotowca, wpisuje się co się chce i wyskakuje najniższa cena hehe :-)
_________________
 
 
bari250 
easy master

Dołączył: 18 Paź 2016
Posty: 26
Wysłany: 22-10-2016, 12:17   

krys121 napisał/a:
bari250 napisał/a:
Jak Wy to robicie, że pomimo odległej daty zakończenia umowy dostajecie RUM X to nie mam pojęcia :neutral:
Umowa kończy mi się 12/02 a max co mi oferują to RUM VI

Najlepsze warunki ugrasz dopiero na 3 miesiące przed końcem umowy u ciebie to po 12 listopada. Wcześniej im nie będzie zależeć na tobie :) Mnie umowa kończy się 17 stycznia więc 18 październik poleciało wypowiedzenie.


Krys121,
Dzięki za konkretne info o 3 miesiącach ... jednakże zwróć uwagę na moje pytanie. Pytałem jak ludzie dostają taką ofertę (RUM X) np. na rok przed zakończeniem obecnej. Zwróć też uwagę, że moja umowa na 99% zostanie rozwiązana w dniu 01/01/17 ze względu na CBS Drama (kanał ten był w wykazie kanałów gwarantowanych - luty 2015) stad też do końca mojej umowy zostało raptem 38 dni.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,62 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: