Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
qube-pl 
Klikacz

Dołączył: 24 Wrz 2016
Posty: 2
Wysłany: 27-09-2016, 13:26   

No to już po negocjacjach...

Dołożyłem:
dodatkową karte C+
Zwiekszyłem internet do 120Mb/s
Cinemax na 24 miesące za 1 zł.

Pozostałe elementy bez zmian.

Cena:
1-4 miesiące 110 zł
5-24 miesiące 140 zł

W stosunku do tego co miałem wcześniej cena skoczyła o 14 zł.
Z dekoderem Horizon(zamiast 3 karty Ci+) -156 zł

Jestem zadowolony.
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 27-09-2016, 22:10   

qube-pl napisał/a:
Cinemax na 24 miesące za 1 zł.


Zazwyczaj oferty za 1 zł dają bez zobowiązania, więc chyba tak masz. Ale upewnij się sprawdzając regulamin, jak przyjdzie potwierdzenie ;)
_________________
 
 
hieronim78 
easy master

Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 27
Wysłany: 27-09-2016, 23:49   

Dzisiaj udało mi się przedłużyć umowę na kolejne 24 m.
:)
Pakiet Max Extra HD z nagrywarką + internet 120 + tel 60 min za 75 zł do tego Cinemax 1zł, mulitroom z nagrywarką 1 zł ( zastał z poprzednie umowy) pakiet bezpieczeństwa inter. gratis 24 m i dwa filmy VOD za 5 pl do wykorzystania przez 30 dni+ standardowe hbo 30 dni gratis. ;)
 
 
marcipio 
light master

Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 92
Wysłany: 28-09-2016, 09:01   

aandin napisał/a:
Fornacis napisał/a:
Czasem się uprą i koniec nic nie zrobisz, ale co do zasady w takich sytuacjach warto ich przetrzymać do końca.
W ostatnim dniu wypowiedzenia możesz brać co dawali jeśli nic więcej się nie uda wyszarpać.

Niby tak,ale...zmieniłem umowę 3 miesiące przed terminem i dzięki temu już zaoszczędziłem w porównaniu do starej 60 zł i mam jeszcze Eleven,a pewnie niewiele więcej bym zyskał miesięcznie.


3 miesiące przed końcem poprzedniej umowy? Myślałem że w UPC tak się nie da , że trzeba czekać z wypowiedzeniem do końca.
Ja mam umowę do 28 grudnia, czy jest sens na początku października wysyłać wypowiedzenie?
 
 
aandin 
plus master

Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 329
Wysłany: 28-09-2016, 09:24   

marcipio napisał/a:

3 miesiące przed końcem poprzedniej umowy? Myślałem że w UPC tak się nie da , że trzeba czekać z wypowiedzeniem do końca.

Da się.Równo trzy miesiące przed końcem umowy zadzwoniłem niby w innej sprawie i temat sam się potoczył w żądanym przeze mnie kierunku.Żadnego wypowiedzenia nie wysyłałem.Rozmawiałem w ten sposób z trzema różnymi konsultantami i wszyscy proponowali co najwyżej to na co się ostatecznie zgodziłem.
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 28-09-2016, 09:27   

Oczywiście, że można wcześniej negocjować z UPC nową umowę, spokojnie 2-3 miesiące przed zakończeniem obecnego zobowiązania ;)

w UPC miesięczny okres wypowiedzenia (jeden pełny okres rozliczeniowy). Więc umowę, która kończy się w grudniu, najlepiej wypowiedzieć już w październiku z zaznaczeniem, że rozwiązanie umowy ma nastąpić wraz zakończeniem okresu zobowiązania. Gdy wypowiedzenie jest w systemie, to UPC zaczyna wydzwaniać (można też samemu, ale jednak czekać na ich ruch). I jak dojdzie się do porozumienia wcześniej, to nowe warunki umowy wchodzą w życie od razu.

Dotyczy to także pakietów premium ;)

Oczywiście, jeśli klient chce podpisać nową umowę, zwiększając jednocześnie cenę za usługi podstawowe (tv/net/tel), to taki myk można zrobić praktycznie w każdej chwili ;)
_________________
 
 
enigma 
light master

Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 143
Wysłany: 28-09-2016, 10:10   

Czyli jak mam umowę do 15 stycznia to powinienem wysłać wypowiedzenie 15 października czy 1 listopada? Jak będzie lepiej?
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 28-09-2016, 10:48   

enigma napisał/a:
Czyli jak mam umowę do 15 stycznia to powinienem wysłać wypowiedzenie 15 października czy 1 listopada? Jak będzie lepiej?

wyślij już dziś - tylko z zaznaczeniem o którym pisał @atomix
 
 
dww3 
easy master

Dołączył: 12 Kwi 2010
Posty: 36
Wysłany: 28-09-2016, 11:03   

Czy jak mam Internet + TV ( Horizon MAX, umowa do Czerwca 2017) to mogę zamówić dodatkowy modem do internetu a Horizon by służył tylko jako dekoder?


Wcześniej przed Horizonem było u mnie tak. Skrzynka w mieszkaniu gdzie był modem od UPC i z niego poprowadzone kable do salonu i sypialni gdzie miałem neta z gniazdek przez kabel do kolejnego routera albo do kompa bezpośrednio.

Teraz w skrzynce nic nie mam a Horizon jest w salonie.
 
 
marcipio 
light master

Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 92
Wysłany: 28-09-2016, 14:52   

ja jestem zadowolony z tego co mam, dobrałbym eleveny ale z okazji instalacji w moim bloku światłowodu orange chciałby z rewii XV wskoczyć na coś lepszego 10zł tańszego, tak żeby te eleveny kosztowały mnie 4 zł :D
 
 
krejzol 
light master

Dołączył: 30 Cze 2016
Posty: 72
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-09-2016, 15:32   

marcipio napisał/a:
ja jestem zadowolony z tego co mam, dobrałbym eleveny ale z okazji instalacji w moim bloku światłowodu orange chciałby z rewii XV wskoczyć na coś lepszego 10zł tańszego, tak żeby te eleveny kosztowały mnie 4 zł :D


Jak masz światłowód, to pewnie bez problemu wskoczysz z XV na XX i będziesz miał 25zł taniej na samym pakiecie podstawowym.
_________________
 
 
jarowo 
easy master

Dołączył: 26 Cze 2012
Posty: 37
Wysłany: 29-09-2016, 10:55   

Jak wygląda sytuacja z opłatami za usługę Horizon Go?
Na infolinii powiedzieli ze opłata 5 zł miesięcznie zaś w salonie ze bezpłatnie.
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 29-09-2016, 11:07   

najlepiej zapoznaj się z warunkami promocji - bo i infolinia i salon mają racje
 
 
jarowo 
easy master

Dołączył: 26 Cze 2012
Posty: 37
Wysłany: 29-09-2016, 11:17   

Zaproponowano mi żebym przeszedł z select na Max i wtedy bym miał za darmo, oczywiście abonament wtedy powyżej 80 zł. :)
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 29-09-2016, 11:57   

No to nie za darmo

róznica między select a max to 13 zł (upgrade) lub 15 zł nowe zobowiązanie a podajesz kwotę o wiele wyższą
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,73 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: