Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Negocjacje ceny w orange?
Autor Wiadomość
dekiel 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Lip 2012
Posty: 199
Wysłany: 15-09-2016, 16:08   Negocjacje ceny w orange?

Czy w orange jest w ogóle obecnie możliwa jakakolwiek negocjacja ceny?
Czy raczej wszystko na sztywno wg cennika bez żadnych widełek?
Po względem negocjacji upc póki co bije ich na łeb, bo nawet mając tylko jedną usługę jak się dobrze pogada z DUK to można nawet odciąć 40% od ceny z cennika bez potrzeby brania n-usług.
Interesuje mnie czy w orange można w ogóle wziąć analogowy "drutowy" telefon POTS za ceny niższe niż to wskazuje cennik? Np. oferta no limit do wszystkich "plan bez ograniczeń" za 69zł miesięcznie, na stacje i komórki w Polsce (i stacjonarne w ue) cenę mają oczywiście z kosmosu i zastanawia mnie czy są tu jakieś możliwe widełki cenowe. W porównaniu do niektórych komórkowców gdzie za 19zł miesięcznie można mieć no limit do wszystkich (stacje+komory) w Polsce.
Czy tu działa też podobna zasada jak w upc: 1. Złóż wypowiedzenie = pierwszy krok do negocjacji. Czy raczej orange to beton i zero manewru ceną?
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 15-09-2016, 16:21   

To przejrzyj ten temat http://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?t=9490. Ogólnie negocjacja jest możliwa w momencie kiedy od nich odchodzisz i grozisz im przejściem do innej sieci (np. Play) czyli to samo co w upc z tym, że tutaj trzeba mieć więcej cierpliwości ;)
 
 
dekiel 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Lip 2012
Posty: 199
Wysłany: 25-09-2016, 09:55   

we wskazanym wątku mowa o radiu, o drutowych tematach nie widzę mowy, a to przecież zupełnie inna dziedzina. Na drut zapięli jakąś głupkowatą opłatę utrzymaniową. Pytałem kiedyś czy ktoś wie kto w ogóle to "utrzymanie" linii wymyślił (jakaś ustawa, rozporządzenie) i czy 100% zostaje tej opłaty w orange. Ale jak zwykle temat pozostał bez echa.
Opłata zamiast w czymkolwiek pomagać powoduje tylko uciekanie klientów od przepłaconej usługi.
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 25-09-2016, 11:34   

Orange jest takie same czy w drucie czy w radiu więc może być problem w negocjowaniu ceny ale nie musi. Myślę że to zależy od lokalizacji i przychylności konsultantów.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: