Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
UPC wyprowadzka
Autor Wiadomość
Neativ 
Klikacz

Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 1
Wysłany: 20-09-2016, 14:15   UPC wyprowadzka

Witam, jestem w trakcie wyprowadzki niestety na nowym adresie UPC nie świadczy usług z powodu braku okablowania(taką informację podało mi UPC) ale jest tam Netia dowiedziałem się że kiedyś można było przejść z UPC do Netii więc czy jest jeszcze taka możliwość??
obok w bloku obok jest okablowanie UPC więc czemu nie pociągną trochę dalej kabla....
 
 
hsurim 
ultra master


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1215
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20-09-2016, 20:12   

Zapytaj o to UPC.
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 20-09-2016, 21:57   

Neativ napisał/a:
dowiedziałem się że kiedyś można było przejść z UPC do Netii więc czy jest jeszcze taka możliwość??

Kiedyś UPC musiało odsprzedać część swojej sieci, kiedy się połączyli z Aster - i pewnie tam kupiła to Netia. - przejść na jakiej zasadzie, przecież to 2 różne firmy niczym nie powiązane.
Neativ napisał/a:
obok w bloku obok jest okablowanie UPC więc czemu nie pociągną trochę dalej kabla....

Wcześniej pewnie był tam Aster a obecnie Netia - i zapewne nigdy więcej tam kabli UPC w tym bloku nie zobaczycie.
Neativ napisał/a:
jestem w trakcie wyprowadzki niestety na nowym adresie UPC nie świadczy usług z powodu braku okablowania(taką informację podało mi UPC)

Kolega ma świadomość, że pomimo przeprowadzki umowa z UPC będzie nadal ważna?
_________________
 
 
goryczka 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Mar 2013
Posty: 79
Skąd: Kraków
Wysłany: 23-09-2016, 21:53   

Ale przeciez UPC sprzedawało sieć tam gdzie sie dublowała z ich własną - jeżeli było tylko aster to przepinali do siebie. Wiec nie może być tam teoretycznie Netii jak nie ma UPC. Chyba ze sama Netia coś dobudowała.

Jeśli chodzi o zerwanie umowy przy przenosinach i braku okablowania to teoretycznie da sie zerwać , a w praktyce z własnego doświadczenia powiem ze to nie działa (doświadczenia sprzed kilku lat)
  goryczka
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 23-09-2016, 22:19   

goryczka napisał/a:
Wiec nie może być tam teoretycznie Netii jak nie ma UPC. Chyba ze sama Netia coś dobudowała.

Ale Netia mogła odkupić strukturę kablową.
I to o czym myśli Autor po prostu "nie przejdzie".
goryczka napisał/a:
Jeśli chodzi o zerwanie umowy przy przenosinach i braku okablowania to teoretycznie da sie zerwać , a w praktyce z własnego doświadczenia powiem ze to nie działa

Ale jaki problem - albo kara i papa, albo abo do końca i wtedy papa.

To Autor zmienia warunki umowy podpisanej z UPC - Autor a nie operator - więc skoro decyzja Autora uniemożliwia firmie świadczenie usługi - to wina jest tylko i wyłącznie po stronie Autora.

Żaden Rzecznik Konsumenta też tu nic nie poradzi (zna stanowisko UOKiK w tej sprawie i na tych wytycznych się opiera).
Można napisać pismo do operatora i PROSIĆ go o zrozumienie - ale operator nie ma obowiązku prawnego się do tego przychylić i prośbę uwzględnić.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: