Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
Andre_NH 
classic master


Dołączył: 21 Gru 2013
Posty: 225
Skąd: Kraków
Wysłany: 08-08-2016, 17:11   

IreuN napisał/a:
No to napisz jeszcze jak tego dokonałeś, jakie masz usługi itd. Przyda się innym.


Myślę, że duży wpływ miała chęć wykupienia dwóch usług premium - pakietu CANAL+ PRESTIGE i MEGA SPORT (czyli Eleven), aczkolwiek i tak negocjowałem (WRU XX) ok. 80 minut :) Wykorzystałem również podczas rozmowy fakt nachodzenia mnie ze swoimi ofertami przez przedstawicieli z GigaKablówki z Netii. Byłem również przygotowany merytorycznie ze znajomości cennika różnych WRU, oraz konkurencji Netii i Orange ze swoim światłowodem.

Jak dla mnie oferta jest super i cieszę się, że udało mi się ją osiągnąć i to przy pierwszym połączeniu z BUK, nawet bez złożonego uprzednio wypowiedzenia.
_________________
 
 
Cruz 
Klikacz

Dołączył: 03 Sie 2016
Posty: 17
Wysłany: 08-08-2016, 21:33   

Mam pytanie do osób bardzie zaznajomionych ofertą. Zamówiłem Telewizję Horizon Select z nagrywarką i multiroomem za 80 zł - narazie bez internetu (Budynek jest niedawno oddany, posiada światłowody i można skorzystać z oferty 4 innych firm [brak gigakablówki]).
Jestem już po instalacji i podpisaniu umowy.
Dziś złożyłem odstąpienie od umowy.
Pytanie co mogą mi zaproponować na BUK? Czy mogę się załapać na Rewię XX mimo, iż posiadam dekoder Horizon? Czy też jedyną szansą jest RZH X (bo nowszej chyba nie ma...)?
Potrzebuję oczywiście tv z internetem + multiroom + nagrywarka.
Z góry dziękuję za pomoc.
 
 
Fornacis 
ultra master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 822
Skąd: Szczecin
Wysłany: 10-08-2016, 10:29   

WRU XX tylko z MediaBoxem, RzH X to póki co max.
_________________
 
 
Andre_NH 
classic master


Dołączył: 21 Gru 2013
Posty: 225
Skąd: Kraków
Wysłany: 10-08-2016, 19:46   

A ciekawe, czy WRU XX jest już przekreślona, gdy ktoś posiada Horizona :)
Nie może go wymienić na mediabox? Czy nie ma "downgrade'u" ?
_________________
 
 
Jureczek 
Klikacz

Dołączył: 02 Sie 2016
Posty: 16
Wysłany: 10-08-2016, 21:28   

Udało się dostać WRU XX za drugim telefonem. Na Horizona nie zgodziłem się, ze względu na wiele niekorzystnych opinii z tego i innych for. Dzięki Wam zaoszczędzę trochę gotówki :D
 
 
krejzol 
light master

Dołączył: 30 Cze 2016
Posty: 72
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-08-2016, 07:27   

Jureczek napisał/a:
Udało się dostać WRU XX za drugim telefonem. Na Horizona nie zgodziłem się, ze względu na wiele niekorzystnych opinii z tego i innych for. Dzięki Wam zaoszczędzę trochę gotówki :D


No i tak to działa - Tobie ktoś pomoże, potem Ty komuś podpowiesz. Zyskują wszyscy, jedynie operator mniej zarobi, ale mimo wszystko jednak zarobi :)

Opisz swoją historię w skrócie dla innych.
_________________
 
 
PoirotAGH 
Klikacz

Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 10
Wysłany: 11-08-2016, 07:59   

Hej.
Obecna sytuacja - WRUXV - Select+telefon+Internet 10Mbps+ C+Select +Eleveny - (ok.115 zł miesięcznie), na moich rodziców którzy oddają mi mieszkanie i się wyprowadzają. Teraz będzie cesja, przy okazji chcę dołożyć droższy internet(120Mbps) i HBO. Jako że WRU XV już nie ma, o co mogę powalczyć?
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 11-08-2016, 09:10   

Przy cesji możesz mieć problemy przy uzyskaniu czegoś lepszego. Nadzieja w tym, że chcesz podwyższyć pakiet, wiec próbuj zacząć z najwyższej półki. Najniższe jest :arrow: WRU XVI. Nie wiem jaki masz telefon więc nie będę liczył ile to wyjdzie.

Różne :arrow: warianty WRU możesz sam sobie wyliczyć.

MEGA Emocje z Canal+ II (2016-1) = 39,90 zł ( https://www.upc.pl/pdf/up..._od20160401.pdf )
„Więcej Sportowych Emocji (2016-1)” = 11 zł ( https://www.upc.pl/pdf/up..._od20160310.pdf )
„Rozrywka z HBO” (2016-1) = 30 zł ( https://www.upc.pl/pdf/up..._od20160701.pdf )

Edit:
Poprawiłem linki, które skopałem przy wklejaniu.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Pitrek 11-08-2016, 10:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
modern70 
Klikacz

Dołączył: 11 Sie 2016
Posty: 1
Wysłany: 11-08-2016, 09:24   

Czy ktos moze mi powiedziec czy mam WRUXX lub inne? I czy moge starac sie o obnizenie kosztow,tym bardziej ze jestem wlacznie z aster city od 1993 r

Max extra z nagr za 69.99
Canal 49zl
Internet 120Mb 24.99
tel stacj 240 14.99
 
 
damianz 
easy master

Dołączył: 08 Lut 2016
Posty: 43
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 11-08-2016, 09:27   

nie ma już Elevenów za 11 zł, są tylko za 14, bez względu czy sie ma C+ czy nie
 
 
Ruben 
easy master

Dołączył: 01 Mar 2014
Posty: 20
Wysłany: 11-08-2016, 09:44   

modern70 napisał/a:
Czy ktos moze mi powiedziec czy mam WRUXX lub inne? I czy moge starac sie o obnizenie kosztow,tym bardziej ze jestem wlacznie z aster city od 1993 r

Max extra z nagr za 69.99
Canal 49zl
Internet 120Mb 24.99
tel stacj 240 14.99

Masz WRUXV. Kilka postów wyżej kolega Pitrek wrzucił link, pod którym masz wykaz wszystkich WRU.
_________________
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 11-08-2016, 10:38   

damianz napisał/a:
nie ma już Elevenów za 11 zł, są tylko za 14, bez względu czy sie ma C+ czy nie
Można wiedzieć, dlaczego?
:arrow: Regulamin nadal aktualny.
_________________
 
 
pinio73 
easy master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 20
Wysłany: 11-08-2016, 21:27   

Nie dostaniesz, tak jak napisał nie ma za 11 zł Eleven przy c+, jest napisane do odwołania. Chciałem je wziąć i niestety konsultant nie mógł mi dać, a kończyła mi się umowa na tv, internet, c+ w UPC. Więc za 14 zł zrezygnowałem, to konsultant zrobił obejście - większe WRU i tylko tyle. Niestety nie jestem w zasięgu "konkurencji", więc za dużego pola do negocjacji nie mam. Podwyższyli na WRU XVI przy dodaniu Eleven, multiroom za 1 zł, ale go otrzymałem ze względu na przytoczenie warunków "starej promocji".
 
 
Robert_1988_PL 
Klikacz

Dołączył: 12 Sie 2016
Posty: 18
Skąd: Cracov, Polska
Wysłany: 12-08-2016, 10:53   

Witam Szanownych Użytkowników Forum. Prosił bym o poradę w sprawie której zaraz opiszę, lecz przed tym chciał bym napisać że jestem zaskoczony wiedzą jaką posiadacie na różne tematy dzieląc i doradzając tym samum innym mniej obeznanym. RESPECT! 8) Moja sprawa wygląda tak od lat jestem abonentem UPC obecnie mam wykupione usługi które wyglądają następująco: TV MAX HD - Dekoder MediaBox HD, Canal+ Select, FP 60 - Technicolor, Tel 60 Min. (Którego od samego początku nie używam) wzięty do 3 usługi bo taniej 3w1. Cena 155,- PLn. Jakiś czas temu dostałem telefon że kończy mi się umowa wiedząc o tym fakcie postanowiłem pogrzebać w internecie, na forach szukając wiedzy jak mogę dobrze dobrać nowe usługi w rozsądnej cenie świadomy tego że od lat UPC cyckało mnie jak chciało. Wcześniejsze kończące się umowy zawsze załatwiałem tak samo czyli w najbliższym salonie, praktycznie co dali to brałem nie wiedząc o jakiś rezygnacjach, wypowiedzeniach,promocjach. :cry: Ale powiedziałem stop! Dość tego! hehe ;) Obeznany ciut w tych sprawach dzięki waszym poradą innym którzy zakładali tematy prosząc o poradę zacząłem co dzień czytać owe tematy/wpisy. Do setna sprawy żeby już nie przynudzać ale musiałem dać taki wstęp. :roll: Pierwszy telefon z biura upc proponuję Panu za tę usługę co Pan ma w chwili obecnej z 155,- na 140,- Odpowiedziałem stanowczo NIE! chwila ciszy w słuchawce za chwilę słyszę ale to bardzo dobra oferta :mrgreen: Moja odpowiedz stanowcza że nie i rozmowa pierwsza się w ten sposób zakończyła. Za 2-3 dni drugi telefon ten sam Pan coś tam proponuję(...) bla,bla,bla.. Z mojej strony odmowa rozmowa się praktycznie skończyła. Po paru dniach 3 telefon znów ten sam Pan (ja ani razu nie wykręcałem do nich pierwszy tel. szukając oferty) coś tam oferuję bajeruję na końcu podając cenę znów odmówiłem. Więc zostałem zapytany czym był bym zainteresowany powiedziałem podał cenę (jeszcze nie wysłałem rezygnacji) odmówiłem i mówię że konkurencja ble, ble, wiecie o co chodzi. ;) Ale brałem pod uwagę przejście tylko w razie W na NC+ lub Cyf. Polsat. Tak między nami nie chciałem odchodzić od UPC ogólne zadowolenie raz czy dwa na cały okres umowy miałem może z 2 razy wymieniane dekodery bo coś tam się spaliło czy co nie pamiętam, Ale ogólnie OK. Na innych operatorów nawet nie patrzyłem nawet chyba nie ma w bl. innych coś słyszałem że teraz mają Netię zakładać czy coś, mieszkam w Nowej Hucie ale mniejsza z tym. Dałem wypowiedzenie na wszystkie usługi, telefon z UPC i już inna gadka jakaś oferta 1,2,3. Nie zgodziłem się. Postanowiłem wydzielić sobie pewną granicę kosztów. Sprawa ma się ku finałowi dwa dni temu podaję ofertę swoją już ułożoną i cennik, chwila ciszy powołuję się na konkurencje z parę razy w słuchawce słyszę już dobrze znaną Wam anegdotę proszę poczekać chwile... :lol: :D No i OK. ----------> TV MAX HD (MEDIABOX Z NAGR.) ZA CHOLERĘ NIE CHCIAŁEM HORIZONA :!: FP 120 TECHNICOLOR, TEL. 60, CANAL+ SELECT, FILMBOX, CINEMAX, MULTIROOM-BOX Z NAGRYWARKĄ. 127,- PLn FilmBox i Cinemax po długich rozmowach po 1,- hehe (ulgi -10 za rachunek @ tylko dla nowych) tak samo bo pytałem o ten nowy ruter Connect Box UPC ale też odmowa nie wiem czy to prawda, ale odpuściłem. No i co Panowie ok? Zawsze mam 14- dniowy okres wypowiedzenia. Jak by co proszę o jakieś porady. Pozdrawiam :!: 8)
_________________
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 12-08-2016, 12:52   

Brawo Ty.

Tylko po co :arrow: było pisać w dwóch tematach. :lol:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,75 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: