Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Telefon w UPC a rozliczenia czasowe.
Autor Wiadomość
dareka 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 16 Mar 2007
Posty: 391
Skąd: 51.4200°N, 19.6800°E
Wysłany: 07-07-2016, 12:58   Telefon w UPC a rozliczenia czasowe.

Dostałem telefon stacjonarny w UPC. Liczyłem że 60 minut to w sumie wystarczy na sporadyczne dzwonienie. I tu zaskoczenie. Rachunek, a tam rozmowa 12 sekund - rozliczono 1 minutę z tych 60. Liczyłem że w dobie tak dużego dostępu do telefonów, rozliczenia sekundowe to normalna obecnie rzecz. Ale widzę że UPC chce skończyć jak "kochana" Telekomunikacja Polska. Drogie UPC zejdźcie na ziemię, bo ostatnio z powielaniem hasła "robimy wszystko dla dobra naszych abonentów" nie macie nic wspólnego, a ten slogan jest jednym wielkim kłamstwem. Nie pozdrawiam.
 
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 07-07-2016, 13:20   

To napisz to UPC a nie nam na niekomercyjnym forum które nie jest powiązane z operatorem
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 07-07-2016, 13:49   Re: Telefon w UPC a rozliczenia czasowe.

Tutaj jest :arrow: Cennik połączeń dla stacjonarnych usług telefonicznych UPC.
Przypis: 3 Za każdą rozpoczętą minutę połączenia.
Opłata za połączenia naliczana jest jako iloczyn ceny brutto za minutę połączenia i ilości rozpoczętych minut.
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 07-07-2016, 13:51   

A daj spokój - komu chce się zapoznać z tym co abonuje, łatwiej i szybciej ogłosić wszem i wobec że UPC to oszuści i złodzieje :lol:
 
 
dareka 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 16 Mar 2007
Posty: 391
Skąd: 51.4200°N, 19.6800°E
Wysłany: 07-07-2016, 17:30   

GDA napisał/a:
A daj spokój - komu chce się zapoznać z tym co abonuje, łatwiej i szybciej ogłosić wszem i wobec że UPC to oszuści i złodzieje :lol:

Czy ty masz jakiś problem ze sobą? Nie interesuje Cię, nie czytaj , nie komentuj. Proste jak.....
 
 
 
JANUARY 
plus master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Lip 2006
Posty: 303
Skąd: IIImiasto
Wysłany: 07-07-2016, 17:32   

Nie kupuje się kota w worku. :D
_________________
  Yar13
 
dareka 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 16 Mar 2007
Posty: 391
Skąd: 51.4200°N, 19.6800°E
Wysłany: 07-07-2016, 17:43   

Dokładają i tłumaczą że za wszystko zapłacisz mniej. Ty byś nie brał? Post dotyczy nie brania tylko zasady rozliczania, od którego firmy odeszły. A jak wiesz, wielu bierze i nie korzysta z telefonu, zapewne także nie wie jak są rozliczane rozmowy.
 
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 07-07-2016, 18:35   

dareka napisał/a:
GDA napisał/a:
A daj spokój - komu chce się zapoznać z tym co abonuje, łatwiej i szybciej ogłosić wszem i wobec że UPC to oszuści i złodzieje :lol:

Czy ty masz jakiś problem ze sobą? Nie interesuje Cię, nie czytaj , nie komentuj. Proste jak.....

Ja nie mam problemu tylko pokazuje że trafiłeś kula w płot

nie dosyć ze nie wiesz jaka umowę masz, pomstujesz na UPC to na dodatek piszesz w miejscu w którym UPC tego nie przeczyta
 
 
stivi 
ultra master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 1108
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 08-07-2016, 07:54   

GDA napisał/a:
A daj spokój - komu chce się zapoznać z tym co abonuje, łatwiej i szybciej ogłosić wszem i wobec że UPC to oszuści i złodzieje :lol:


mysle ze autorowi postu chodzi o to , ze rozliczanie minutowe jakie stosuje UPC to lata 90 XXw .Ja mam bez limitu i nie wnikam ale wiem ze UPC stosuje praktyke ktorej juz chyba w Polsce nikt nie stosuje a to wszystko dla dobra oczywiscie klienta Średniowiecze !!!! a to ze billing sie uzupelnia po 24 godz i to czasami blednie to tez dramat . Swego czasu we freeconet mialem wszystko na biezaco nie zdazylem odlozyc sluchawki a billing juz pokazywal kto gdzie o ktorej dzwonil .
  stivi
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 08-07-2016, 08:17   

stivi napisał/a:
ale wiem ze UPC stosuje praktyke ktorej juz chyba w Polsce nikt nie stosuje

no ok ale czyj to jest problem? UPC? czy klienta który tak niekorzystną umowę zawiera,
w życiu nie wziąłbym takiego telefonu - w dobie bezlimitowych minut w komórkach za kilka złotych? komu w ogóle potrzebny ten VOIP jest?
 
 
dareka 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 16 Mar 2007
Posty: 391
Skąd: 51.4200°N, 19.6800°E
Wysłany: 08-07-2016, 12:08   

stivi napisał/a:

Masz rację.
Różnica jest taka, że jedni są piękni a inni inteligentni.
 
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 10-07-2016, 02:28   

GDA napisał/a:
komu w ogóle potrzebny ten VOIP jest?

Każdemu, komu tym sposobem pomaga zbić cenę abo - 3 usługi w UPC tańsze niż 2 usługi :twisted: .

Choć trudno tu się nie zgodzić z Autorem wątku - to przegięcie w dzisiejszych czasach - bo 60 minut UPC to często NIE faktyczne 60 minut wykorzystane przez klienta - zrobimy 50 połączeń po kilka sekund i 60 minut wyparowało w takim rozliczeniu.
_________________
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 10-07-2016, 07:30   

KOCUREK1970 napisał/a:
...zrobimy 50 połączeń po kilka sekund i 60 minut wyparowało w takim rozliczeniu.
W tym wypadku to raczej wyparuje 50 minut. Ujmując to inaczej, zrobimy 61 połączeń np. po 10 sekund, to wyparuje nam 60 minut i zapłacimy dodatkowo za 1 minutę. Zamiast, jeżeli byłoby rozliczanie sekundowe, wyparować z puli 10 minut i 10 sekund.
_________________
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 10-07-2016, 21:10   

Pitrek napisał/a:
W tym wypadku to raczej wyparuje 50 minut.

Masz rację :mrgreen: - błędnie założyłem, że 50 połączeń po kilka sekund da nam właśnie 60 minut.
Pitrek napisał/a:
Ujmując to inaczej, zrobimy 61 połączeń np. po 10 sekund, to wyparuje nam 60 minut i zapłacimy dodatkowo za 1 minutę. Zamiast, jeżeli byłoby rozliczanie sekundowe, wyparować z puli 10 minut i 10 sekund.

Dokładnie.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: