Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przekroczony limit/zwiększenie na Classic i nic...
Autor Wiadomość
cayser 
Klikacz

Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 1
Wysłany: 24-01-2006, 08:26   Przekroczony limit/zwiększenie na Classic i nic...

Witam. Byłem posiadaczem chello Light. Jednakże nie uniknąłem przekroczenia limitu. Stwierdziłem więc że to za mało 15gb. Zadzwoniłem wczoraj do chello i poprosiłem o zmianę na chello Classic. Pani powiedziała że zaraz przełączy i że odczówalną prędkość odczuję już za dwie godziny. Ucieszyłem się z tego faktu, no ale jest jednak inaczej. Czy możecie mi poweidzić czy po przekroczeniu limitu jak przejdę na większą usługę to limit powiększa się automatycznie?

Pozdrawiam
cayser
 
 
 
antoni555 
classic master


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 265
Skąd: Warszawa - Mokotów
Wysłany: 24-01-2006, 10:55   

cayser, jeżeli Pani ci tak powiedziała, to nie zostaje ci nic innego jak czekać cierpliwie na zdalne przekonfigurowanie modemu i "wrzutkę" classica, co następnie zaowocuje podniesieniem limitu do 25 GB :mrgreen:

Do końa miesiąca będziesz miał do dyspozycji i do wykorzystania 25 GB limitu classic tak, że możesz sobie "ostro pohulać" :D
_________________
 
 
 
2choL 
easy master

Dołączył: 12 Lis 2005
Posty: 29
Wysłany: 27-01-2006, 11:15   

Zresetuj modem
POZDRAWIAM
 
 
 
Grzesiek 
light master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Mar 2005
Posty: 138
Skąd: Warszawa-Mokotów
Wysłany: 27-01-2006, 14:11   Re: Przekroczony limit/zwiększenie na Classic i nic...

cayser napisał/a:
Czy możecie mi poweidzić czy po przekroczeniu limitu jak przejdę na większą usługę to limit powiększa się automatycznie?


Hej, zmiana pakietu w moim przypadku trwala rowno godzine. Natomiast jezeli chodzi o limit, jesli przekroczyles w light juz 15 GB, to w classic po przelaczeniu pozostanie Ci jeszcze 10 GB. Dopiero od nowego miesiaca bedzie to 25 GB do wykorzystania, czyli licznik nie zeruje sie po przelaczeniu na wyzsza opcje, a dane sa dalej zliczane.
_________________
 
 
dzimbo 
Klikacz

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 18
Skąd: Szczecin
Wysłany: 24-05-2006, 09:45   

To ja mam pytanie czy po przejściu na wyższy abonament, umowa trwa nadal tak jak miałem wcześniej ustalone?
 
 
Sturmovik 
Klikacz


Dołączył: 27 Kwi 2005
Posty: 9
Wysłany: 24-05-2006, 15:52   

akurta tak sie zdazylo ze dwa dni temu przeszedlem z chello easy na light i wykorzystalem limit obowiazujacy w chello easy ale juz po zmianie i jak narazie predkosci mi nie zmniejszyli, a druga sprawa to umowa jezeli umowa wygasa Ci dnia w ktorym ja podpisales a ty nie zglaszasz rezygnacji to ona automatycznie jest odnawiana na kolejny rok<jezeli byla wczesniej podpisana na czas okreslony-1 rok>
_________________
 
 
creku 
easy master


Dołączył: 25 Gru 2005
Posty: 34
Skąd: Opole
Wysłany: 26-05-2006, 08:39   

najtanszy internet jaki mialem to chello ...........

[ Dodano: 26-05-2006, 08:41 ]
ja umowy nie przestrzegam te ***** zmienili umowe np z limitami to *** im w **** ... :twisted: chello sux :twisted:

[ Dodano: 26-05-2006, 09:42 ]
i co teraz jak dojechali limity na wysylanie..... jak wysle na light 15g to przytna to i to?? :evil:


#
post edytowany przez administratora
Ostatnio zmieniony przez Michal 26-05-2006, 09:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
dzimbo 
Klikacz

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 18
Skąd: Szczecin
Wysłany: 26-05-2006, 23:01   

Ja mam pytanie jeszcze, mam chello light i umowa kończy mi się we wrześniu i jak teraz zwiększyłbym na classic to umowa nadal będzie się kończyć we wrześniu ??
 
 
buzek 
classic master

Dołączył: 02 Lis 2005
Posty: 256
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-05-2006, 14:37   

nie ma zadnych limitow na wysylanie, tylko przycinaja wysylanie jak przekroczysz limit na sciaganie!!!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: