Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
NETIA/INTERNETIA
Autor Wiadomość
MariuszHL 
classic master

Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 216
Skąd: Wrocław
Wysłany: 05-12-2015, 18:45   NETIA/INTERNETIA

przestał rozwijać swoją działalność pewnie w całej Polsce bo jak zobaczyłem ofertę dostępnych łącz to w tej chwili wygląda to tak że Netia spija śmietankę z przejętych lokalnych dostawców usług bez dalszego Ich/Swojego rozwoju więc pozostaje tylko sama oferta TELEWIZYJNA ,która może być konkurencyjna jednak wątpię by Ktoś chciał dobierać tylko jedną usługę zwłaszcza gdy zniżki tyczą się zazwyczaj minimum dwóch.
Nie wiem jak u Was z parametrami łącza ale u Mnie ewidentnie łącze jest słabsze jak rok temu

[ Dodano: 07-12-2015, 14:01 ]
coś się ruszyło.25 złotych abonamentu za internet jak niżej na wykresie to i tak chyba dobra oferta biorąc pod uwagę innych usługodawców +Pakiety telewizji do wyboru na stronie Neti jednak co najważniejsze przy umowie na 24 miesiące przez 6 miesięcy za 2 złote.Już myślałem że Netia nie dba o swoich abonentów.Przetestuję jeszcze łącze UPC 250Mbits i poczekam na Supernovą jednak ze względu na wyżej wymienioną ofertę mogę nie chcieć odejść z Neti.Przetestujemy i zobaczymy wszystkie za i przeciw wtedy zdecydujemy.
Pozdro.

[ Dodano: 10-04-2016, 13:04 ]
coś w kierunku polepszenia sieci w Netii się zmieni ale to dopiero za kilka lat bo dopiero teraz Netia stwierdziła ,że musi rozwijać się i świadczyć usługi z lepszymi parametrami łącz jeżeli chodzi o ich szybkość.
W dalszym ciągu czekam na Orange Supernova bo jeszcze testują w mojej klatce a za dwa lata zobaczymy kto zaoferuje lepsze parametry łącznie z PINGIEM w grach online z trójcy - UPC , NETIA i ORANGE.
Bardzo dziwne dla Mnie jest to ,że nagle PING w grze League of Legends spadł o 10ms i specjalnie zrobiłem test na stronie speedtest.pl ale myślę ,że powodem tego jest dzisiejszy dzień.
Na dole zrzut z testu:

[ Dodano: 10-04-2016, 13:05 ]
a to z dnia dzisiejszego.

PING TEST NETIA-INTERNETIA NIEDZIELA 2016-04-10 12_29_32 speedtest.pl.png
Plik ściągnięto 48 raz(y) 44,37 KB

PING TEST INTERNETIA 2016-02-27 21_16_19-.png
Plik ściągnięto 28 raz(y) 55,06 KB

INTERNETIA porównanie 2015-12-05 18_16_21-Speedtest.net by Ookla - Wyniki.png
Plik ściągnięto 39 raz(y) 48,4 KB

INTERNETIA porównanie 2015-12-05 18_16_21-Speedtest.net by Ookla - Wyniki.png
Plik ściągnięto 43 raz(y) 48,4 KB

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: