Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przycięli mnie. Czy teraz zawszę mnie będą monitorować?
Autor Wiadomość
mamaj12 
Klikacz

Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 10
Wysłany: 01-04-2006, 10:08   Przycięli mnie. Czy teraz zawszę mnie będą monitorować?

Mam net od października. W marcu poraz pierwszy mnie przycięli. Limit przekraczałem wsumie w każdym miechu, raz minimalnie a raz bardziej jak teraz. Moje pytanie brzmi: czy teraz będą mnie jakoś specjalnie sprawdzać w każdym miesiącu? Czy oni tak wyrywkowo sprawdzają?
 
 
suck 
classic master

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Paź 2005
Posty: 253
Wysłany: 01-04-2006, 11:13   

myslisz, ze oni recznie to robia? :) to robi automat, ktory po przekroczeniu danej ilosci wydaje komunikat i teoretycznie powinien przyciac, ale nie zawsze tak sie dzieje, ale co do specjalnego monitoringu to raczej watpie zeby cos takiego stosowali, Ty kupiles usluge, podpisalem umowe, ze jak przekroczysz limit to Cie przycinaja i tyle, to Twoja sprawa co Ty sobie zrobisz z tym limitem, czy wykorzystasz go w 1, 2 czy ile tam dni to Twoja sprawa
 
 
egefege 
plus master

Dołączył: 19 Mar 2005
Posty: 508
Skąd: Warszawa (Gocław-Iskra)
Wysłany: 02-04-2006, 12:35   

nie beda monitorowac ja zawsze ostatniego dnia miesiaca sciagam ile wlezie moj rekord 10 giga przez dzien, jeszcze jak kiedys zliczali do 28 dnia miesiaca i przez 2-3 dni nie zalezy ile miesiac mial dni, ssalo sie ile wlezie i jakos przez 3 lata nikt do mnie sie nie przyczepil o to, ja mam cos w regulaminie ze niby moga mnie calkiem odciac nie sadze by to zrobili wkoncu firma jest nastawiona na zarabianie kasy a nie odcinanie klijentow od netu
_________________
 
 
FBSD 
Klikacz

Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 15
Wysłany: 09-04-2006, 14:45   

To ze masz limit iles giga to sie nie przejmuj. Zwykle to co podaja mija sie z prawda. Masz o 10% wiecej limitu niz jest podane. Tak robi kazdy TP S.A oraz chello
 
 
mamaj12 
Klikacz

Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 10
Wysłany: 14-05-2006, 10:44   

chciałbym worócić do tematu. Po tym jak mnie przycieli, w następnym miesiącu jak juz wszystko wróciło do normy, zacząłem dostawać maile o przekroczeniu 66% limitu. Był to mo drugi taki mail(Pierwszego dostałem w pierwszym miesiącu po założeniu netu).No i od chwili przycięcia dostaję co miesiąc.
A dziś znowu mnie przycięli, ledwo co limit przekroczyłem. Więc chyba jednak się na mnie uwzięli mada faka. Bo jak inaczej to rozumieć. Przez pół roku cicho, a limit przekraczałem zawsze, czasami nawet o 100%, Aż tu tego feralnego miesiąca trochę za szybko wyczerpałem limit, bo w jakieś 10 dni i mnie złapali, zawsze robiłem to przed końcem miesiąca jak pisał egefege, tylko ja przez 5 ostatnich dni. No i po tamtym zdarzeniu jakby o mnie sobie przypomnieli.

PS. Tak na marginesie: jak macie sam internet bez kablówki to podłączcie kabel do telewizora i poszukajcie jakichś kanałow. Ja mam 40
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14-05-2006, 10:48   

mamaj12, to nie człowiek przegląda liczniki i przycina, lecz automat. Nie jest natomiast wykluczone, że wcześniej nie było jakiegoś błędu w automacie (i który został usunięty).
To by tłumaczyło, dlaczego wcześniej przekraczałeś limit.

PS: ja ani razu jeszcze (od kilku lat) nie przekroczyłem limitu, a maile o przektoczeniu 66% dostawałem zawsze jak ten próg przekraczałem.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,41 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: