Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
telefon w promocji a przejscie z classica->light
Autor Wiadomość
abdoul 
easy master

Dołączył: 03 Sty 2006
Posty: 41
Skąd: krk
Wysłany: 12-05-2006, 18:07   telefon w promocji a przejscie z classica->light

witam, pokrotce opisze o co mi chodz:

podpisalem umowe na 12 miesiecy na telefon w promocji - dwa miesiace za free potem darmowe rozmowy za 49 zeta abonamentu. Mam Classica, w marcu przedluzylem kolejna umowe na 12 miesiecy, jednak ostatnio zastanawiam sie zeby zmniejszyc chello na lighta? Pytanie mam wiec czy jakies konsekwencje mnie czekaja jak tak zrobie, tzn. czy bede musial zwracac kase za dwa miesiace gratis/ doplacac abonament czy jak/ czy tylko po prostu bede placil normalne 60 zl abonamentu za darmowe rozmowy i tyle. Z gory dziekuje za odpowiedz

pozdro
 
  abdoul@chrome.pl
 
suck 
classic master

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Paź 2005
Posty: 253
Wysłany: 12-05-2006, 23:26   

Cytat:
Zmiana usługi na niższą 49,00 zł
 
 
abdoul 
easy master

Dołączył: 03 Sty 2006
Posty: 41
Skąd: krk
Wysłany: 13-05-2006, 11:06   

suck napisał/a:
Cytat:
Zmiana usługi na niższą 49,00 zł


no tak tak, ja rozumiem, ale podpisywalem umowe w promocji bo mialem claccica i chcialbym sie dowiedziec czy oprocz tego poniose jeszcze jakies koszty czy dalej bede mial telefon w promocji
 
  abdoul@chrome.pl
 
antoni555 
classic master


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 265
Skąd: Warszawa - Mokotów
Wysłany: 13-05-2006, 11:38   Re: telefon w pormocji a przejscie z classica->light

abdoul napisał/a:
witam, pokrotce opisze o co mi chodz:

podpisalem umowe na 12 miesiecy na telefon w promocji - dwa miesiace za free potem darmowe rozmowy za 49 zeta abonamentu. Mam Classica, w marcu przedluzylem kolejna umowe na 12 miesiecy, jednak ostatnio zastanawiam sie zeby zmniejszyc chello na lighta? Pytanie mam wiec czy jakies konsekwencje mnie czekaja jak tak zrobie, tzn. czy bede musial zwracac kase za dwa miesiace gratis/ doplacac abonament czy jak/ czy tylko po prostu bede placil normalne 60 zl abonamentu za darmowe rozmowy i tyle. Z gory dziekuje za odpowiedz

pozdro


Tu nie ma co się zastanawiać, tylko skierować pytanie na partyline 94-80 i tam, jak się trafi na "kumatego" konsultanta to się uzyska odpowiedź :mrgreen:
_________________
 
 
 
abdoul 
easy master

Dołączył: 03 Sty 2006
Posty: 41
Skąd: krk
Wysłany: 13-05-2006, 16:49   Re: telefon w pormocji a przejscie z classica->light

antoni555 napisał/a:


Tu nie ma co się zastanawiać, tylko skierować pytanie na partyline 94-80 i tam, jak się trafi na "kumatego" konsultanta to się uzyska odpowiedź :mrgreen:


tylko wlasnie co konsultatowi szkodzi nawciskac mi glupot, co to mi nie zrobia jak przejde na lighta, dlatego mialem nadzieje ze ktos bezstronny co np. mial podobny problem mi poradzi :mrgreen:
 
  abdoul@chrome.pl
 
antoni555 
classic master


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 265
Skąd: Warszawa - Mokotów
Wysłany: 13-05-2006, 18:26   Re: telefon w pormocji a przejscie z classica->light

abdoul napisał/a:
antoni555 napisał/a:


Tu nie ma co się zastanawiać, tylko skierować pytanie na partyline 94-80 i tam, jak się trafi na "kumatego" konsultanta to się uzyska odpowiedź :mrgreen:


tylko wlasnie co konsultatowi szkodzi nawciskac mi glupot, co to mi nie zrobia jak przejde na lighta, dlatego mialem nadzieje ze ktos bezstronny co np. mial podobny problem mi poradzi :mrgreen:


No to nie pozostaje mi nic innego jak radzić ci, abyś udał się osobiście do swojego BOK-u i tam zasięgnął języka - najprostsze wyjście :)
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: