Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Drogie HBO i Canal +
Autor Wiadomość
NTS 
easy master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 29
Wysłany: 13-04-2006, 13:46   Drogie HBO i Canal +

25 złoty za 2 kanały hbo i 34 za 3 kanały canal+, i kto mówił ze TV nie jest droga?Mnie nie stać na takie coś mimo iż mam jedną z szybszych prędkości na necie w aster :cry: :cry:
Ostatnio zmieniony przez Jacek 14-04-2006, 19:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kvs 
Moderator


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 09 Mar 2005
Posty: 1586
Skąd: Mokotów / Białołęka
Wysłany: 13-04-2006, 15:14   

Myślę że jak się razem bierze kilka pakietów to trochę taniej wyjdzie... Najlepiej zadzwonić na CC i się dowiedzieć
_________________
 
 
someone88 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 18 Kwi 2005
Posty: 303
Skąd: Silesia
Wysłany: 13-04-2006, 15:17   

a w upc bez promocji i jedno i 2 kosztuje po 35zł a jak się weźmie oba to 59
 
 
xaero 
easy master

Dołączył: 06 Wrz 2005
Posty: 48
Skąd: wawa
Wysłany: 13-04-2006, 17:30   Re: Drogie HBO i anal +

NTS napisał/a:
25 złoty za 2 kanały hbo i 34 za 3 kanały canal+, i kto mówił ze TV nie jest droga?Mnie nie stać na takie coś mimo iż mam jedną z szybszych prędkości na necie w aster :cry: :cry:


a nie frapuje Cie to ze w sieci Aster tyle ze w krakowie inni za za mniej niz ty miesiecznie maja szybsze lacze ? No chyba ze jestes z krakowa to co my z wawy mamy powiedziec... :(
 
 
NTS 
easy master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 29
Wysłany: 13-04-2006, 20:59   Re: Drogie HBO i anal +

xaero napisał/a:
NTS napisał/a:
25 złoty za 2 kanały hbo i 34 za 3 kanały canal+, i kto mówił ze TV nie jest droga?Mnie nie stać na takie coś mimo iż mam jedną z szybszych prędkości na necie w aster :cry: :cry:


a nie frapuje Cie to ze w sieci Aster tyle ze w krakowie inni za za mniej niz ty miesiecznie maja szybsze lacze ? No chyba ze jestes z krakowa to co my z wawy mamy powiedziec... :(

Po pierwsze może w temacie, a po drugie frapuje( w końcu za internet ja płacę :cry: )Każda opcja ma publiczne IP,mają lepszą symetryczność (u/d),nawet mają swoje forum (gracze i abonenci)ehhh co by tu mówić, wszyscy myślą że w warszawie to taki dobrobyt i lepiej tylko może być za granicą...A przecież aster jest z warszawy( z połączenia 3 warszawskich kablówek)
 
 
net34 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 149
Skąd: W-wa
Wysłany: 14-04-2006, 16:51   

śmieszna liteówka w temacie :mrgreen: :mrgreen:

Drogie.... niestety zyejmy w takim swiecie gdzie za wszystko (w tym kanały typu Hbo czy Canal+) trzeba płacic, albo nie płacici i zrezygnowac z 'przyjmenosci' jaka daje ich posiadanie... IMHO szkoda kasy na TV (wszystkie) bo i tak nic ciekawego nie puszczaja, a wszystkie filmy czy seriale mozna 5x szybciej z netu sciagnac (zwłaszcza jak ktos nie ma limitów).
 
 
NTS 
easy master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 29
Wysłany: 14-04-2006, 19:57   

No tak, ale nieraz nie ma w necie, a jaka literówka ?
 
 
xaero 
easy master

Dołączył: 06 Wrz 2005
Posty: 48
Skąd: wawa
Wysłany: 14-04-2006, 20:04   Re: Drogie HBO i anal +

Cytat:

Po pierwsze może w temacie, a po drugie frapuje( w końcu za internet ja płacę :cry: )Każda opcja ma publiczne IP,mają lepszą symetryczność (u/d),nawet mają swoje forum (gracze i abonenci)ehhh co by tu mówić, wszyscy myślą że w warszawie to taki dobrobyt i lepiej tylko może być za granicą...A przecież aster jest z warszawy( z połączenia 3 warszawskich kablówek)


jak dla mnie to jest skandal na niezłą miare to tak jakby w tp albo w erze albo w czymkolwiek robili tak ze ci z wawy maja drozszy abonament a ci z pcimia dolnego polowe tego. W odpowiedzi od aster uslyszalem ze oni dobieraja cenniki i oplaty wedlug wlasnego uznania, ciekawe co na to Rzecznik Ochrony Praw Konsumenta powie hehe.. :mad:
 
 
someone88 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 18 Kwi 2005
Posty: 303
Skąd: Silesia
Wysłany: 14-04-2006, 22:05   

w UPC cena pakietu pełnego jest różna w różnych miejscach... może wynika to też z tego że np w warszawie są inne programy? za bardzo nie wiem o co wam chodzi aster w krakowie ma różne ceny ale też zupełnie różne parametry łącza niż w warszawie
 
 
xaero 
easy master

Dołączył: 06 Wrz 2005
Posty: 48
Skąd: wawa
Wysłany: 15-04-2006, 08:31   

no tak no chodzi oto ze w tej samej sieci tamci płacą mniej za szybsze łącza, kablówke maja tańszą i pakiety cyfrowe tez...wszystko taniej a do tego net szybszy...DL jak i UL, to ja mam placic tylko wiecej dlatego ze mieszkam w wawie...jakbym przeniósł umowe do Krakowa za ten sam pakiet placiłbym mniej i miał szybciej...LOL
 
 
someone88 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 18 Kwi 2005
Posty: 303
Skąd: Silesia
Wysłany: 15-04-2006, 18:19   

No w krakowie mają twójŚwiat plus a wawie nie z jedej strony kto by brał twój świat jak ten z plusem jest 5zł droższy a 2x szybszy... wynika to pewnie z różnej infrastruktury sieci i różnych kosztów jej utrzymania. Pozatym warszawiacy zarabiają wiecej niż inni;p
 
 
xaero 
easy master

Dołączył: 06 Wrz 2005
Posty: 48
Skąd: wawa
Wysłany: 15-04-2006, 18:46   

chcialbym by im prąd naliczali w wawie 2x tyle co w krakowie moze by pomysleli chwile
 
 
NTS 
easy master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 29
Wysłany: 15-04-2006, 23:32   

someone88 napisał/a:
No w krakowie mają twójŚwiat plus a wawie nie z jedej strony kto by brał twój świat jak ten z plusem jest 5zł droższy a 2x szybszy... wynika to pewnie z różnej infrastruktury sieci i różnych kosztów jej utrzymania. Pozatym warszawiacy zarabiają wiecej niż inni;p

Chyba cię coś na głowę p(*)ęło
sam jesteś jak inna infrastrurktura, dobra, co ja będę z wami gadał, idę pucować moją limuzynę
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: