Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ściągnąłem z emulka i dalej stop...
Autor Wiadomość
antoni555 
classic master


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 265
Skąd: Warszawa - Mokotów
Wysłany: 28-01-2005, 15:53   ściągnąłem z emulka i dalej stop...

Witam wszystkich i od razu proszę o pomoc w takiej kwestii, a mianowicie - ściągnąłem z osłoskopa audiobook pt. "Przygody dobrego wojaka Szwejka". Po rozpakowaniu i kilku próbach odpalenia zobaczyłem komunikat, że są to pliki z rozszerzeniem OGG i do otwarcia całości potrzebny jest program, który obsługuje takie rozszerzenie. Byl jeszcze komunikat, że pliki mogą być uszkodzone. Jestem w kropce, bo chciałem posłuchać tej kultowej pozycji a tu kicha :( Poradzcie coś, pomóżcie,pls!!!!!!
 
 
 
seirix 
light master

Dołączył: 13 Gru 2004
Posty: 68
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-01-2005, 16:54   

Prawdopodobnie nie masz potrzebnych codecow. Uzyj media player classic albo zainstaluj ktorys z codeck packow albo tylko codeck ogg wszystko na www.free-codecs.com
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 28-01-2005, 20:32   

polecam mplayera ( http://mplayerhq.hu ) odtwarza wszystko zawsze i wszędzie (również na p200) nie trzeba żadnych kodeków ani teraz ani nigdy. Do tego jest super szybki ma najlepszą jakość ze wszystkich odtwarzaczy i obsługuje wszystkie możliwe napisy.
  marekd@jabberpl.org
 
antoni555 
classic master


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 265
Skąd: Warszawa - Mokotów
Wysłany: 28-01-2005, 20:58   

Cze Maro, zainstalowałem tego węgierskiego MPlayera-1.0pre6a i po rozpakowaniu jest od metra plików. Który ruszyć-nie wiem. A może trzeba coś jeszcze doinstalować do tego MPlayera?
 
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-01-2005, 21:07   

antoni555 napisał/a:
Cze Maro, zainstalowałem tego węgierskiego MPlayera-1.0pre6a i po rozpakowaniu jest od metra plików. Który ruszyć-nie wiem. A może trzeba coś jeszcze doinstalować do tego MPlayera?

A na pewno dobry link kliknales na stronie?
Masz sciagnac pakiet binarny (a jesli sciagnales source, to mozesz przekompilowac sobie o ile masz jakis kompilator C)
Uruchamiasz: mplayer.exe nazwa_pliku_z_filmem.avi

EDIT: 2005-01-28 21:34
Oczywiście zamiast "nazwa_pliku_z_filmem.avi" można podać dowolną inną nazwę pliku multimedialnego. Również pliku dzwiękowe są poprawnie odtwarzane.

Jacek
Ostatnio zmieniony przez Jacek 28-01-2005, 21:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
antoni555 
classic master


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 265
Skąd: Warszawa - Mokotów
Wysłany: 28-01-2005, 21:11   

Witam Cię Jacenty.. Dzięki za wejrzenie w temat!!! otóż to, co mnie zaczyna wkurzać, to audiobook, a nie jakieś avi i w tym sęk. Poradz coś Jacenty,pls...... :?
 
 
 
antoni555 
classic master


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 265
Skąd: Warszawa - Mokotów
Wysłany: 28-01-2005, 21:19   

Oki Jacenty, walnąłem kulą w płot!!!!!! Sorki i poszukam binarki, bo tam napewno będą pliki audio potrzebne do odtworzenia tego audiobooka. Powinno się udać tym razem, I think... Nara aJacenty...
 
 
 
volk3r 
easy master


Dołączył: 24 Gru 2004
Posty: 22
Wysłany: 28-01-2005, 23:56   

masz winampa?

sciagnij to i rozpakuj do katalogu winampa plugins
http://www.x-filez.com/data/oggwinamp.zip
 
 
antoni555 
classic master


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 265
Skąd: Warszawa - Mokotów
Wysłany: 29-01-2005, 00:00   

Wszystkim, którzy mi doradzali odpowiadam, że właśnie wszystko u mnie oki z audiobookiem. "Załatwił" problem ACE Mega Codec Pack 6.03 Pro. Thx Wszystkim za zainteresowanie a sobie thx za kolejną lekcję, których nigdy nie dość. Narka :D
 
 
 
ZyGmUnT
easy master

Dołączył: 26 Sty 2005
Posty: 47
Wysłany: 29-01-2005, 01:32   

Po czasie ale dorzuce swoje, że lepszy od ACE jest Kazaa lite megacodeck pack. Posiada ase kodeków do kodowania i deckodowania oraz zintegrowane playery bestplayer i media player classic. Ponadto obsluguje formaty ogg, ogm, real'a i quicktime. Do ACE mam zastrzezenia ponieważ kiedy go miałem zainstalowanego wykrzaczał mi się collin 04 :]
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 29-01-2005, 03:14   

ZyGmUnT napisał/a:
Po czasie ale dorzuce swoje, że lepszy od ACE jest Kazaa lite megacodeck pack. Posiada ase kodeków do kodowania i deckodowania oraz zintegrowane playery bestplayer i media player classic. Ponadto obsluguje formaty ogg, ogm, real'a i quicktime. Do ACE mam zastrzezenia ponieważ kiedy go miałem zainstalowanego wykrzaczał mi się collin 04 :]
To i tak nic w porównaniu z ilością formatów obsługiwanych przez mplayera i możliwościami jakie posiada w dodatku wersji pod windows nie potrzeba instalować aby uruchomić więc niczego nie popsuje. Aby się nie powtarzać, tym optymistycznym stwierdzeniem zakończę dyskusję o instalowaniu kodeków (no chyba, że ktoś uważa inaczej).
  marekd@jabberpl.org
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: