Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Debilizm do potegi entej w UPC
Autor Wiadomość
PrezesOi 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 481
Wysłany: 12-01-2015, 14:26   

Susane-zlozenie zamowienia nie wymaga podpisu, owszem. Sfinalizowanie umowy juz tak, najczesciej przy okazji wizyty technika/kuriera. Dodatkowe uslugi nie wymagajace podpisu przy ich zamowieniu, nie wymagaja podpisu przy ich rozwiazaniu. Usluga typu internet czy telefon nie jest usluga drugorzedna/dodatkowa.
A Aniol rezygnowal wlasnie z uslugi podstawowej - telefonu.
 
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 12-01-2015, 15:41   

Rozumiem, ale chodzi mi raczej o wspomnianą wcześniej hipotetyczną (i mało prawdopodobną) sytuację, kiedy ktoś dziwnym trafem znający wszystkie potrzebne dane robi sobie żarty i rozwiązuje nie swoją umowę przez formularz. Że niby skan z podpisem przed tym chroni - moim zdaniem nie, bo żartowniś i to może spreparować, a jeśli ma problem z wzorem podpisu, to zawsze może zamówić pakiet drogich usług dodatkowych, niewymagających wizyty technika lub kuriera, aktywowanych zdalnie i tu obejdzie się bez skanu, także dowcip na szkodę klienta ma duże szanse się udać.

[ Dodano: 12-01-2015, 15:44 ]
Zaznaczam, że mnie ta innowacja z załączaniem skanów specjalnie nie przeszkadza, kilka minut pracy więcej nie robi wielkiej różnicy. Ale widzę jedynie utrudnienie, a nie szczególną troskę o moje dobro, bo gdyby przede wszystkim mieli na myśli bezpieczeństwo to uwzględniliby również możliwość, o której wspomniałam wyżej. Poza tym nie wierzę, że konsultant przyjmujący jakiekolwiek zgłoszenia ze skanami analizuje podpis jak wytrawny grafolog, pewnie rzuci okiem na treść i odfajkuje.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,44 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: