Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Maksymalmny spadek wydajności DC++
Autor Wiadomość
Voodoo 
Klikacz

Dołączył: 09 Mar 2006
Posty: 2
Wysłany: 09-03-2006, 16:57   Maksymalmny spadek wydajności DC++

Witam.
Od jakiegoś czasu (koniec lutego) moja dziewczyna ma problem. Otóż przez 10 miesięcy miałą wszystko lux, dc++ działało z max speedem dla chello light, czyli w granicach 120-120 kb, a tu nagle klapa. Max transfer od ludzi u których ściągała z prędkością 110, to teraz 8-10 kb/s. Wygląda to jak ban. Próbowałem z nią zmieniać porty na najbardziej optymalne, czyli 80, 119, 666, itd, a e nic nie pomaga.

Czy jest to jakieś nałożenie ograniczenia na ściąganie, czy też po prostu chello siada i ma jakieś problemy?
Czy ktoś może coś wiedziec na ten temat? Czy możłiwe są jakieś bany na porty co uniemozliwia ściąganie z programów p2p? Byłbym wdzięczny za pomoc, bo ja jej pomóc już nie potrafię :/
 
 
Kozuch 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 208
Skąd: Gdańsk Wrzeszcz
Wysłany: 09-03-2006, 17:25   

Najpierw sprawdz czy nie zmienil jej sie przypadkiem IP bo ja mialem takie akjce kilka razy juz, a port zmien na probe na 114.
_________________
 
 
Voodoo 
Klikacz

Dołączył: 09 Mar 2006
Posty: 2
Wysłany: 09-03-2006, 19:12   

IP to zmieniają jej raz lub dwa razy na miesiąc, ale widac to od razu bo na dc nic nie ściąga więc szybko zmieniamy, i to na pewno nie ten problem. Port zmienie jutro kiedy do niej pojade, ale już próbowałem wielu i wątpię aby zadziałał też ten :(

Całe szczęście że jej za 2 miesiące kończy się jej umowa, to jak problem będzie dalej to najprawopodobniej goodbay chello.
 
 
Kozuch 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 208
Skąd: Gdańsk Wrzeszcz
Wysłany: 09-03-2006, 21:43   

U mnie zawsze albo dziala port 80 albo 114
_________________
 
 
Premier 
classic master


Dołączył: 02 Lut 2005
Posty: 157
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-03-2006, 01:48   

Zgadzam się z pierwszym przedmówcą. DC++ się zejbało na maxa!!!!Transfery miałem w classicu wyśmienite a właśnie pod koniec lutego lyyyyyyyyypa. Co śmieszniejsze przerzuciłem się na LDC++ i wszystko wróciło do normy!!!! Niby program korzysta z tych samych hubów co dc++ ale różnica jest wyraźna. Działa na porcie który pierwszy przyszedł mi do głowy, zresztą to nie ma chyba większego znaczenia. Popróbuj z ldc++ i wtedy napisz,pap
 
 
WeedBoy 
Klikacz

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 3
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 21-03-2006, 20:29   

A ja cały czas myślałem że mam takiego pecha że się nie mogę ostatnio połączyć z kimś od kogo bym mógł ściągać szybciej niż 5-6kb/s :cry: dosłownie tyle mi ostatnio wyciąga na maksa,no ale zaraz zobacze tego LDC++ mam nadzieje że tu bedzie ok. :roll:
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: