Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Lecą głowy w UPC
Autor Wiadomość
intrygant 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2013
Posty: 197
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-12-2014, 19:41   

Zły dział - wątek powinien się znaleźć w ogólnym "O UPC", a najlepiej w "Offtopic", bo temat z dupy i tyle.
  intrygant
 
MaxiGdansk 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Mar 2014
Posty: 228
Wysłany: 11-12-2014, 20:25   

Swoją drogą ciekawe jaki tytuł dostałby wątek,gdybyśmy wszyscy siedzieli na umowach w Netii, która- jak dziś wyczytałem- w I kwartale zwolni 400 osób...

:)
 
 
marcinosr
[Usunięty]

Wysłany: 11-12-2014, 20:27   

dlaczego temat z dupy?? ;) jak zwykle najważniejsze newsy zrzucacie na margines :P ten człowiek był odpowiedzialny za wdrożenie Horizon w Polsce :) ciekawe dlaczego odchodzi skoro jest tak super i w ogóle czyżby sprzedawało się słabiej niż zakładali ?? Przyznaje się że jeszcze nic w temacie nie wiem ale zmiany na takim poziomie zawsze z czegoś wynikają i coś za sobą niosą :)
 
 
gogol 
easy master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Sie 2012
Posty: 29
Skąd: Warszawa-Sadyba
Wysłany: 11-12-2014, 21:04   

Zapewne chodzi o Horizon,na grudzień mieli wykonać plan 5000 instalacji na warszawie,a jak na razie kilka dni temu liczba ta wynosiła dwadzieścia z kawałkiem.
_________________
 
 
 
marcinosr
[Usunięty]

Wysłany: 11-12-2014, 21:19   

gogol, przy tych cenach to i 2 jest naciągane ;)
 
 
swat997 
plus master

Dołączył: 22 Lis 2014
Posty: 624
Skąd: 3City
Wysłany: 11-12-2014, 21:50   

intrygant napisał/a:
a najlepiej w "Offtopic", bo temat z dupy i tyle.
Temat do dupy ale jakie za to zainteresowanie? :D Bo nic tak Polaka nie ucieszy jak czyjaś porażka :mrgreen:

Na marginesie: każdemu kto jest odpowiedzialny za ten kilkuletni burdel w kanałach czy permanentny brak reakcji na błędy w sofcie - należy się kop w zad. :evil: za nas.

Jakie są przyczyny odejścia gościa - nieważne, ważne, że coś się dzieje i być może wynikać z tego będą korzyści dla nas. Nowy BOX jest jakoś schowany w ofertach, żeby go wyłowić trzeba szukać i szukać. O co kaman? Bo albo coś dajemy albo chowamy? Jeśli wypuszczono go do oferty aby go przetestować to jest to zagrywka poniżej pasa. I to jest uczciwość firmy i przejrzystość zasad? Nie bardzo.

Zainteresowanie pewnie znikome, więc kolega GDA, jak dla mnie, ma rację. Gość dostał kopa.
_________________
 
 
marc 
easy master

Dołączył: 10 Maj 2013
Posty: 47
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-12-2014, 23:22   

Klienci chcą mieć możliwość obejrzenia filmów i seriali, które nie są pokazywane akurat na antenie w którejś ze stacji, chcą mieć możliwość ich obejrzenia właśnie wtedy, kiedy mają na to czas. Jesteśmy coraz bardziej zajęci i taka możliwość staje się bardzo ważna

Nowa usługa to przede wszystkim seriale, w naszej ofercie będzie ich ponad 800. Mamy takie hity, jak "Lost: Zagubieni" czy "House of Cards", to dwie najbardziej znane pozycje. W przyszłym roku chcemy wprowadzić także "Breaking Bad" - po raz pierwszy ten serial oficjalnie pojawi się u nas w kraju

Badania pokazują, że wielu naszych klientów wraca do ulubionych seriali. Możliwość obejrzenia ich w gwarantowanej wysokiej jakości, w sposób legalny i na telewizorze lub innych urządzeniach, jest dla nich bardzo ważna, mimo że wcześniej je ściągali czy oglądali za pośrednictwem różnych portali

-----------------------------------------------------------------------------------------

Cytaty z tego Pana. Jak dla mnie to jakiś kosmos te jego banialuki, klienci mają mniej czasu to docenią ich super VOD. Jak ktoś ma mniej czasu to pracuje a jak pracuje to ma pieniądze i wtedy WYMAGA rozrywki na poziomie a nie odgrzewanych kotletów jak filmy na święta w polsacie.
Klienci obejrzeli ulubione seriale to teraz wrócą do nich bo można je obejrzeć w gwarantowanej jakości ... co to znaczy gwarantowana jakość ??? Owszem są seriale, do których można wrócić ale to musi być HD i opcja napisy a nie jakieś zapchajdziury typu ten polski serial AXN.

Zero konkretów i jakieś zupełne oderwanie od rzeczywistości te wypowiedzi i nie dziwne, że gościa już nie ma.
 
 
gomi 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 108
Skąd: Warszawa - Ursynów
Wysłany: 12-12-2014, 10:16   

GDA napisał/a:
Jaka interpretacja?

skoro ktoś szumnie zapowiada nowości i snuje bogate plany na przyszłość a kilka dni potem rezygnuje ze stanowiska to jak mam to nazwać?


Czyli interpretacja, a już myślałem, że masz jakieś przecieki i faktycznie coś się tam zmieni. Dopóki gość nie zlożył wypowiedzenia (jeśli sam odchodzi) to oczywiste, że musiał snuć plany itp. Pracy nigdy nie zmieniałeś? ;-) Poczekajmy jakiś czas, może na początku stycznia zaraz usłyszymy, która to firmę "wzmocni" pan Esz. Jeśli tak się stanie, stwierdzenie o lecących głowach i związane z tym nasze nadzieje na poprawę w UPC - prysną.

GDA napisał/a:
może nam przybliżysz kulisy tego odejscia skoro tak nerwowo zareagowales


I po co te złośliwości, inaczej nie potrafisz? Podałem w wątpliwość niczym nie popartą tezę, którą nakierowałeś dyskusję na konkretny tor - który może być ślepy.
  gomi
 
MaxiGdansk 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Mar 2014
Posty: 228
Wysłany: 12-12-2014, 20:30   

Jak to kolega-założyciel nazwał :wczoraj poleciały głowy a dziś na skrzynkę przyleciały mi aż dwa maile od UPC - jeden z ankietą, drugi z ofertą super hiper extra pakietu My Prime.
Można się wzorem gazety SE czy innej F domyślać,że szefa pogonili to reszta działu marketingu się wzięła ostro do pracy,zamiast lepić pierogi na Święta :-)
Pragnę jedynie nadmienić,że ostatni mail dostałem od Naszego kochanego Opa grubo ponad 3 miesiące temu
 
 
marcinosr
[Usunięty]

Wysłany: 12-12-2014, 21:24   

hehe coś jest na rzeczy bo i na fb pracownicy UPC wzięli się ostro do roboty
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 13-12-2014, 11:01   

maile swoją drogą
ja jeszcze dostaje sms-y
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 13-12-2014, 20:47   

Mnie się też wydaje, że facet "poleciał" za Horizona....
Powiedzmy sobie szczerze, usługa na dzień dzisiejszy jest słaba, sprzęt - bez komentarza, ceny - a idz pan w ....
To trzeba być "głupim, albo naiwnym", by po tym co zrobiła na początku NC+ niczego się u siebie nie nauczyć.
Ale to też pokazuje, w jakim mentalnie świecie żyje "góra", która świadomie zakłada, że cena tego nowego wynalazku z dodatkami to około 200 zł, i, że klienci to "łykną, jak bocian żabę".
Moje szacunki, to w grudniu będzie nie więcej, niż 1 tyś instalacji nowej oferty, ale w całej Polsce.

NC+ też "zakładała", że ludzie abonamenty za 200 zł będą płacić bez gadania, bo przecież "to świetna oferta".
Ich nowe dekodery wifiboxy, które niedawno weszły do oferty, też się nędznie sprzedają.
Rynek już się "najadł", już coraz trudniej pozyskać nowego abonenta, tym bardziej takiego, który jest gotów płacić 100-200 zł miesięcznego abonamentu, szczególnie za taki programowy chłam...
Przeszedłem w PL prawie wszystkich: C+, N, NC+, Polsat, teraz UPC - i albo ja jestem taki wymagający, albo wszędzie oferta jest tak samo słaba, wręcz nędzna.

Pamiętam swego czasu pakiet Tequilia, Arabesqi, holenderskiego C+, włoskiego C+, pakiety z Amosa, Thora, Hispansata - to mam porównanie, co tam wtedy "leciało", a jakie kity były w naszych platformach - jesteśmy z naszą ofertą milion lat za nimi....
_________________
 
 
swat997 
plus master

Dołączył: 22 Lis 2014
Posty: 624
Skąd: 3City
Wysłany: 18-12-2014, 17:21   

Programy muzyczne- żenada.
Filmy fabularne- żenada.

Jeszcze jakieś 10 lat temu funkcjonowały chyba 2 lub trzy kanały muzyczne i było w czym przebierać. O powtórki było trudno, cały czas coś nowego. Obecnie na MTV czy VIVA jakaś papka dla idiotów, serialiki dla debilnej młodzieży, muzyki brak. Na innych kanałach praktycznie wszędzie to samo. Jedynie kanał starsTV daje coś normalnego.

Kanały filmowe? Masakra. Wciąż odgrzewane te same filmy, raz, dwa razy na miesiąc coś nowego, interesującego.

Czy na przykład w UPC myślą, że jeśli władują nam kolejne programy to my wywalimy ostatnia kasę i weźmiemy jeszcze dywaniki i będziemy sie na nich modlić o stosownych porach dnia? Jak widać uważają nas za idiotów, którym można wcisnąć największy chłam.

KOCUREK1970 ma rację.
Mistrzowie marketingu z UPC wprowadzając tę swoją kosmiczną ofertę z tym swoim BumBoxem chyba coś tam dodatkowo masowo przypalali, bo takiego hurra optymizmu w tak nędznej ofercie to flaszka dać nie powinna.
_________________
 
 
MaxiGdansk 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Mar 2014
Posty: 228
Wysłany: 19-12-2014, 16:00   

swat997 napisał/a:
Programy muzyczne- żenada.
Filmy fabularne- żenada.


Wiesz to już odrębna kwestia. Akurat stanę w tej kwestii po stronie UPC bo trudno zadowolić każdego.
Dla osoby która pracuje po 8-12 h dziennie, nawet w weekendy, nie wszystkie filmy/seriale widziała w kinie, na Internecie czy wcześniej w tv, ramówka i wybór ma spore w ofercie UPC.
O kanałach muzycznych pisałem też wcześniej- jeden lubi Mezzo, drugi woli upa upa na MTV Hits a jeszcze inny "Majteczki w kropeczki".
W dzisiejszych czasach prowadzenie kanału muzycznego ( przy smartfonach, radiu, stremingu ) to dla mnie samobój ale skoro znajdują się jeszcze reklamodawcy...
Jak ktoś żył w latach 90, kiedy wchodziło do Nas MTV i człowiek uczył się języka na teledyskach albo oglądał z zachwytem ubrania/auta/krajobrazy to wie,że to już inny świat.
Teraz operator musi walczyć o klienta nie tym co mu serwuje w kablu, ale usługami dodatkowymi jak "na żądanie", do sprzedawanie ( cross selling ) produktów- czyli prąd,abonament na komórkę,dodatkowy sprzęt itd.
Nas malkontentów,którzy "dbają" o swoje rachunki i jako taką jakość, jest nawet nie promil w całej liczbie klientów UPC.Dyskutujemy TYLKO między sobą, inni o Nas nie wiedzą a UPC zapewne się śmieje.
 
 
swat997 
plus master

Dołączył: 22 Lis 2014
Posty: 624
Skąd: 3City
Wysłany: 22-12-2014, 18:55   

Czyli nie jakość a ilość. Bylejakość obecnie jest w natarciu.
Ja wolałbym jednak coś co jest dobre i coraz lepsze, a nie pod pozorem nowości wciskania bezwartościowego szmelcu. Tak jest obecnie w większości dziedzin życia, i za to odpowiadają managerowie, którzy zamiast wysilić się idą na łatwiznę.

Efektowność zamiast efektywności.
To nas powoli zabija.

Ja rozumiem, że każdy woli co innego, to jest zrozumiałe, ale dlaczego w pakiecie 180 kanałów ja MUSZĘ ZAKUPIĆ to czego nigdy nie będę oglądał? Dlaczego mam za to płacić? Bo jakiś cwany manager od sprzedaży wpadł kiedyś na taki pomysł i dostał za to ogromną premię?
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: