Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
podlaczenie drugiego telefonu
Autor Wiadomość
abdoul 
easy master

Dołączył: 03 Sty 2006
Posty: 41
Skąd: krk
Wysłany: 24-01-2006, 11:23   podlaczenie drugiego telefonu

witam,
dzisiaj podlaczyli mi elefon upc, i zmienili modem na webstara. Wszytko ok, tylko mam podlaczony jeden telefon to line1, a chcialbym podlaczyc drugi do lin2, problem w tym ze nie ma synalu, jak podlacze do line 2 :? Cos nie tak robie? trzeba cos rejestrowac ? Bo przydalyby mi sie dwa aparaty koniecznie.
I druga sprawa, po zmianie modemu z czystej ciekawosci wszedlem sobie na strone licznika //sprawdzic czy juz mnie przycieli :mrgreen: // a tutaj blad na stronie licznika, czyli takie cos jakbym jeszcze nic nie pobrał - na poczatku miesiaca - czy mozliwe ze przy zmianie modemu, i jego ponownej rejestracji licznik sie kasuje :roll:
pozdrawiam

P.S. i jak dzisiaj zainstalowali mi darmowe rozmowy, to juz od dzisiaj po 18 moge rozmawiac za darmo ?
 
  abdoul@chrome.pl
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 24-01-2006, 14:14   

Po zmianie modemu licznik się zeruje.
  marekd@jabberpl.org
 
kvs 
Moderator


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 09 Mar 2005
Posty: 1586
Skąd: Mokotów / Białołęka
Wysłany: 24-01-2006, 18:34   

abdoul napisał/a:
dzisiaj podlaczyli mi elefon upc, i zmienili modem na webstara. Wszytko ok, tylko mam podlaczony jeden telefon to line1, a chcialbym podlaczyc drugi do lin2, problem w tym ze nie ma synalu, jak podlacze do line 2 :? Cos nie tak robie? trzeba cos rejestrowac ? Bo przydalyby mi sie dwa aparaty koniecznie.


w linii2 nie będziesz miał sygnału, choćbyś pękł. To jest opcja, że operator może tam wykreować drugą linię z innym numerem kiedyś, kiedyś w przyszłości, jak zajdzie taka potrzeba...

Nie załamuj nas na forum, że nie potrafisz rozdzielić sygnału telefonicznego na 2 telefony bo to banalnie prosta sprawa, i nie próbuj nawet pisać że nie wiesz jak to zrobić, bo do tego nie trzeba być wybitnym fachowcem.

PS. kup sobie rozgałęźnik który się wpina w gniazdko RJ11, posiadający 2 gniazdka RJ11.
_________________
 
 
abdoul 
easy master

Dołączył: 03 Sty 2006
Posty: 41
Skąd: krk
Wysłany: 24-01-2006, 19:13   

No sorry staram sie nie zalamywac :) , ze rozdzielic mozna na dwa za pomoca rozgaleznika to jasne , tylko myslalem ze line2 tez dziala, ale jak tak to spoko, dzieki za info
 
  abdoul@chrome.pl
 
Enter 
Klikacz

Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 8
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 18-02-2006, 01:25   

Podpięcie to żaden problem, jednak tak jak mówili technicy, może to powodować zakłócenia itp
Mam podpięte 2 telefony z czego jeden ma własne zasilanie z gniazdka. Pomimo tego po podniesienu słuchawki wolny sygnal jest co 2 sekundy przerywany, nie jest to uciążliwe jednak coś na rzeczy jest. No i jeszcze podczas rozmowy moja babcia twierdzi że coś trzeszczy ;) oczywiście zwala wine ze to nie telefon z TPSy tylko jakis internetowy ;)

Pozdrawiam
 
 
 
miki 
Klikacz

Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 1
Wysłany: 18-02-2006, 15:37   

abdoul: jezeli po jakims czasie nadal na stronie http://licznik.upc.pl bedziesz mial blas sugeruje zgloszenie problemu technicznego na 9480

klikacz: jezeli po podniesieniu sluchawki sygnal ciagly jest modulowany tzn. taki przerywany co piszesz to moze masz wiadomosc na poczcie glosowej, bo tak wlasnie jest to sygnalizowane, ale moze faktycznie cos jest. Zadzwon sobie na nr 123 i sprawdz ;) Jak ja odsluchasz to wtedy po podniesieniu sluchawki bedzie znow wszystko oki, bedzie on ciagly.

pozdr
 
 
rut 
Klikacz

Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 3
Wysłany: 08-03-2006, 21:54   

obecnie w użyciu na jest LINE1
nic nie da podłączenie do LINE2, gniazdo obecnie jest nie aktywne
 
 
kvs 
Moderator


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 09 Mar 2005
Posty: 1586
Skąd: Mokotów / Białołęka
Wysłany: 09-03-2006, 20:14   

rut napisał/a:
obecnie w użyciu na jest LINE1
nic nie da podłączenie do LINE2, gniazdo obecnie jest nie aktywne


W line2 nie będziesz miał sygnału !!! To gniazdko jest dla drugiej niezależnej linii telefonicznej jaką być może kiedyś w przyszłości będzie można zamówić...
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,56 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: