Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Obsługa Tapatalk
Autor Wiadomość
kelt 
classic master

Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 291
Skąd: Kraków
Wysłany: 26-10-2012, 12:28   Obsługa Tapatalk

Czy byla by mozliwosc zarejestrowania tego forum w systemie Tapatalk?
Oczywiscie mozna to zrobic za darmo, mysle ze ucieszylo by to wszystkich uzytkownikow smartphonow, i z calym procesem raczej nie powinno byc zadnych problemow. (nie widze tutaj zbyt wielu modyfikacji pbpBB a to jest zazwyczaj przeszkoda)

http://www.tapatalk.com/pricing.php#

Edit:
Wlasnie znalazlem stary temat, chyba jednak nie ma wystarczajacego zainteresowania ta aplikacja..
_________________
  kelt
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-11-2012, 19:57   

kelt, Zainteresowanie tą funkcją jest znikome. Ponadto tapatalk wciąż nie jest kompatybilne z tym forum. Planów aktualizacji do phpBB3 nie mam.
 
 
terefere 
classic master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Mar 2007
Posty: 186
Skąd: Katowice
Wysłany: 10-11-2012, 14:00   

Niestety.. Niektórzy nie są w stanie się zaadoptować w XXI wieku.
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-11-2012, 14:19   

terefere, możesz doprecyzować co nie jest XXI wiekiem?
To, że nie mam zamiaru aktualizować forum do silnika (który nie jest tu do niczego potrzebny), czy może to, że zaledwie 1 promil ludzi korzysta z przeglądania stron/forum przez komórkę (może faktycznie korzystanie z komputera nie jest na miarę XXI wieku)?
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-11-2012, 14:43   

Ok, to może jeszcze inne pytanie - czy zależy Wam (mam tu na myśli wszystkich przemawiających za wdrożeniem tapatalk) koniecznie na tym programie, czy zależy Wam na mniejszym zużyciu transferu?

Bo jeśli to drugie (chociaż nigdy nikt nie wspomniał, że o to chodzi), to można bez problemu wgrać jakiś inny (mniej obciążający łącze) styl do forum. I to jak najbardziej jest możliwe.
Mało tego - i ten styl można wykorzystywać do różnych zastosowań. Na stronie głównej jest link Preferencje. Jeśli otworzycie go sobie, to macie m.in. takie opcje jak:
Pokazuj avatar w nagłówku •
Pokazuj aktywne dymki •
Efekty OnMouseOver po najechaniu myszą •
Pokazuj ostatnich odwiedzających •
Pokazuj podpisy innych
Pokazuj avatary
Pokazuj datę rozpoczęcia tematu
Nowych postów i tematów w dziale •
Ikony systemu i przeglądarki użytkowników •
Pokazuj ignorowanie użytkowników •
Szybka odpowiedź
Pokazuj uśmieszki
Pokazuj kto jest na forum

Jeśli odznaczycie to, czego nie chcecie widzieć przy przeglądaniu forum przez telefon, to użycie transferu będzie znacznie mniejsze.
 
 
jedrek 
ultra master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Maj 2006
Posty: 786
Skąd: Ursynów
Wysłany: 10-11-2012, 17:39   

Dziś z powodu braku neta od 10.00 rano do tej pory zmuszony byłem wysłać wiadomość na pw z telefonu komórkowego HTC ze zwykłej klawiatury. Jest ok
_________________
  jedrek
 
terefere 
classic master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Mar 2007
Posty: 186
Skąd: Katowice
Wysłany: 12-11-2012, 01:12   

Z tymi kompami to można akurat polemizować, bo z tego co widzę to większość ma laptopy.
Ja jako jeden z nielicznych (wśród znajomych) mam kompa stacjonarnego ;)

Mam na myśli brak aktualizacji tej wtyczki przez Przema albo kogoś obeznanego w temacie. Jest wiele for, które korzystają z tej wersji forum i myślę, że w grę wchodziłaby nawet jakaś sumka w ramach podziękowań za pracę.

Broń Boże nie chcę atakować tego forum, bo widziałem, że kiedyś padło już takie pytanie.

A co do samego tapatalku to aplikacja jest po prostu super. Używam jej na telefonie i tablecie. Nie chodzi tu o transfer, ale o łatwość w nawigowaniu i przełączaniu się między forami. Do tego powiadomienia w belce itd.
Swoją drogą każde forum ma inne skórki i przeglądając kilka różnych można dostać oczopląsu (szczególnie przy tych jasnych).
 
 
modoc 
light master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 92
Wysłany: 12-07-2013, 21:34   

Jestem za tym aby wdrożyła tu administracja tapatalka. Aktualnie jest on bardzo rozpowszechniony a wdrożenie nic nie kosztuje.
  modoc
 
erdt 
Klikacz

Dołączył: 01 Mar 2013
Posty: 6
Wysłany: 30-07-2013, 11:02   

[odkop] Tapatalk ma historię zagrywek malware'owych, także nie polecam. Ciężko sprawdzić co do dziś siedzi w tym badziewiu, a tym bardziej nie ma co dodatkowo pakować go w i tak już zbloatowane by przemo.

http://forums.spybot.info/showthread.php?57122-iPhone-iPod-Touch-iPad-applications-using-PinchMedia
 
 
modoc 
light master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 92
Wysłany: 15-08-2014, 06:49   

erdt napisał/a:
[odkop] Tapatalk ma historię zagrywek malware'owych, także nie polecam. Ciężko sprawdzić co do dziś siedzi w tym badziewiu, a tym bardziej nie ma co dodatkowo pakować go w i tak już zbloatowane by przemo.


Jak nie wiesz co piszesz to nie pisz. Wykrywanie Malware wynikało jedynie z błędu w pluginie który został naprawiony nową wersją. Tapatalk jest jednym z najlepszych programów do obsługi forów. Jeśli admin nie chce jego sprawa. Jednak niech dostosuje forum do mobilnej wersji bo tak to jest ona na małym ekranie nieczytelna.

https://support.tapatalk.com/threads/google-chrome-identifies-tapatalk-plugin-as-malware.16656/

Przynajmniej dostosujcie do telefonów tak jak to forum http://forum.muratordom.pl/
  modoc
 
RadkoR
[Usunięty]

Wysłany: 16-08-2014, 22:09   

modoc napisał/a:
Jeśli admin nie chce jego sprawa. Jednak niech dostosuje forum do mobilnej wersji bo tak to jest ona na małym ekranie nieczytelna.

Marzenia. ;)
To forum działa na tak starym silniku, że chyba nie ma mowy o wtyczce TapaTalka. Już poruszałem kiedyś ten temat.
Technicznie to forum od wielu wielu lat stoi w miejscu. Żadnych nowych funkcjonalności, rozszerzonej opcji raportowania, ba, nawet porządku nie ma tutaj kto pilnować dlatego tak pełno tutaj offtopu i dublujących się tematów...
 
 
Rafal 
Moderator


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 28 Lis 2004
Posty: 578
Wysłany: 17-08-2014, 13:31   

Zawsze ktoś czuwa :)
 
 
tommek82 
easy master

Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 25
Skąd: Kraków
Wysłany: 26-09-2014, 19:12   

przyłączam się do prośby o umożliwienie przeglądania forum na tapatalk
 
 
PLANETA 
classic master

Dołączył: 03 Kwi 2014
Posty: 249
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 27-09-2014, 13:32   

Kiedy admin sie wypowie w tym temacie czekamy.?
_________________
 
 
RadkoR
[Usunięty]

Wysłany: 27-09-2014, 15:10   

Zapomnijcie. Za dużo pracy z tym, a tu nikt nic nie robi chyba poza kasowaniem zaraportowanych postów. ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,41 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: