Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Telewizja na kartę. Ktoś korzysta??
Autor Wiadomość
dizel 
light master

Dołączył: 11 Kwi 2005
Posty: 129
Skąd: Lublin
Wysłany: 29-05-2009, 18:27   Telewizja na kartę. Ktoś korzysta??

Czy ktoś korzysta z tv na kartę?? Jeśli tak niech się podzieli wrażeniami i ewentualnie czy są jakieś kruczki albo haczyki w tej ofercie. I jak jest z awaryjnością. Z tego co wyczytałem w necie to trzeba kupić dekoder + talerz w promocji mniej więcej 200 z kawałkiem wychodzi, aktywacja 49pln z kartą ważną 3 miesiące. Potem jeśli doładuje się za 120 na rok wychodzi 10pln/miesiąc. W tym jest oprócz podstawowych kanałów też tvn24, tvn turbo i dużo niekodowanych kanałów.
 
 
Neo10 
ultra master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 707
Skąd: wawa
Wysłany: 29-05-2009, 23:18   

Kanały są takie jak na stronie: http://telewizjanakarte.pl/kanaly.html Wszystko jest tak jak opisałeś ;] Dekoder z kartą startową wychodzi ok 200zl http://www.allegro.pl/ite...ta_tnk_tvn.html

Apropo awaryjności to nie wiem ale wątpie aby coś nawalało.. z tego co wiem wszystkie kanały płatne idą z transponderów tv "n" którą posiadam i nigdy problemu z kanałami nie było także i w tnk nie powinno być kwestia tylko dobrego ustawienia anteny ;]
_________________
 
 
mojehadtv 
light master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 95
Wysłany: 29-05-2009, 23:21   

Może stąd niewiele osób korzysta z TNK, ale ogólnie to liczba ta dobrze przekracza 100 tys. Tutaj nie ma gdzie być haczyków, kompletny ich brak.
Jeśli umiesz obsługiwać dekoder to nie będzie żadnych awarii.

Oferta teraz już nieco słabsza niż jak startowali, ale to nie dziwne jak TVP Sport dołączył do Cyfrowego Polsatu i Cyfry+. Plusami są: cena i kanał nSport (co prawda tylko jeden, ale trudno mieć więcej).

edit: Kanały są nadawane i odbierane przez abonentów z transponderów należących do TVN (TVN, TVN7, TVN Style, TVN Turbo, TVN 24, TVN CNBC Biznes, nSport, TVP Sport, TVN Meteo, Religia.tv, TVN Lingua), Cyfry+ (TVP1, TVP2, TVP Info) i GlobeCast (Disney Channel). To tak, żeby była jasność, bo z tp. należących do n nie dałoby się odebrać na oferowanym przez TNK dekoderze.
_________________
 
 
Kosia 
Klikacz

Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 1
Wysłany: 19-10-2009, 08:33   :/

Ja bym się chciała właśnie dopytać co do TNK! Chcę kupić jakiś tani zestaw aby mieć na działce jakakolwiek telewizje :) ale kompletnie się nie znam i liczyłabym na opinię kogoś kto ma większe doświadczenie...

Czy taki zestaw np by mi się opłacił ? Może jakieś bardziej trafne oferty znacie?
http://www.profan.com.pl/..._z11pkarta.html
 
 
damga 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Sty 2006
Posty: 109
Wysłany: 19-10-2009, 10:37   

mój szwagier korzysta - brak kruczków, dobra jakość
 
 
Neo10 
ultra master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 707
Skąd: wawa
Wysłany: 19-10-2009, 10:52   

Na działkę najlepiej zestaw z najmniejszym dekoderem technisat ;] można go łatwo zabierać ze sobą itp.. ;] ten wybrany też jest całkiem mały i dobry inna opcja to taki: http://www.allegro.pl/ite...ta_tnk_tvn.html plus do tego jakaś antena.. wystarczy jakaś stara antena od wizji,cyfry lub inna 60cm choć najlepiej jakąś 80cm plus jakiś dobry konwerter.
_________________
 
 
voytek 
Klikacz

Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 2
Wysłany: 08-06-2010, 18:27   

Ja o takiej telewizji przeczytałem niedawno i przyznam, że kompletnie się w tym nie orientuję. Jeśli kupię zestaw startowy karta + dekoder (tu rozumiem, że jest pewna dowolność) to po instalacji będę mógł oglądać wybrane z pakietu kanały przez miesiąc?
 
 
Precelos 
ultra master


Pomógł: 42 razy
Dołączył: 01 Paź 2009
Posty: 1433
Skąd: K-K
Wysłany: 08-06-2010, 19:27   

jak masz wlasny dekoder do mozesz go uzyc o ile jest z czytnikiem kart conax
mozna kupic 2 zestawy z tunerem technisata i globo i tam jest zestaw startowy 1M


jesli chodzi ci o tnk HD to jest jeden dekoder z dvb-t z waznascia pakietu domowy hd na 3m
_________________
  precel@wtw.im
 
mucha79 
Klikacz

Dołączyła: 13 Lip 2010
Posty: 1
Wysłany: 13-07-2010, 21:39   

O, a ja mam jeszcze pytanie - bo od jakiegoś czasu korzystam z TNK z takim zestawem zestaw, ale chciałabym wymienić tuner (bo ten średnio się sprawuje), czy jak dokupię osobno tuner np. taki , to będzie działać? Ma to sens?
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 14-07-2010, 00:38   

Będzie działać i sens jest bo to zdecydowanie lepszy dekoder, ale można kupić go lub coś bardzo podobnego zdecydowanie taniej niż na tej stronie (w granicach 250 - 300 zł)
  marekd@jabberpl.org
 
Redsik 
classic master

Dołączył: 27 Lis 2013
Posty: 168
Skąd: Kraków
Wysłany: 01-08-2014, 20:02   

Koledzy a mam pytanie czy telewizja na karte TNK pojdzie na jednym konwenterze z nc+??Chodzi o ustawienia anteny??
_________________
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 02-08-2014, 17:11   

Redsik,
Tak, będzie działać.
_________________
 
 
Redsik 
classic master

Dołączył: 27 Lis 2013
Posty: 168
Skąd: Kraków
Wysłany: 03-08-2014, 19:07   

Super dzieki!!
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: