Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dual Sim
Autor Wiadomość
djdred 
easy master

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 39
Wysłany: 28-06-2014, 09:13   Dual Sim

Czy ktoś wie jak odpalić UPC Phone w telefonie z Dual Sim (aero). Po wifi śmiga a na 3g nie da rady.....
 
 
stivi 
ultra master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 1108
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 29-06-2014, 06:41   Re: Dual Sim

djdred napisał/a:
Czy ktoś wie jak odpalić UPC Phone w telefonie z Dual Sim (aero). Po wifi śmiga a na 3g nie da rady.....


to raczej nie kwestia telefonu ani wina UPC Phone , pewnie aero blokuje te polaczenia aby nie obciazac sieci . p2p zablokowane i nic nie poradzisz
  stivi
 
Tob 
easy master

Dołączył: 16 Cze 2014
Posty: 22
Wysłany: 30-06-2014, 21:28   

VoIP to nie p2p, w aero u znajomego działa. Ale czy akurat UPC phone, tego nie wiem. Choć powinno...
Co dokładnie nie działa? Nie da się zalogować, czy wykonać połączenia?
 
 
RadkoR
[Usunięty]

Wysłany: 01-07-2014, 12:46   

djdred, wpisz w google 2 słowa "aero2 captcha" i będziesz wiedział dlaczego nie działa.
 
 
stivi 
ultra master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 1108
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 01-07-2014, 12:53   

u mnie np na darmowej sieci WiFi miasta gdansk tez upc phone nie dziala , tak samo allegro i jeszcze pare serwisow poprostu zablokowane sa w celu nie obciazania sieci miejskiej
  stivi
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 02-07-2014, 19:24   

stivi, po pierwsze to w Gdańsku jest cała masa darmowych i niby darmowych hotspotów.

Te które mają w nazwie darmowy - ale wcale nie są darmowe, pozwalają się zalogować przydzielają adres itp ale czekają tylko aby ktoś otworzył jakąś stronę i wtedy podmieniają mu ją na ofertę internetu radiowego o zabójczej prędkości 1 Mbita i niezwykle atrakcyjnej cenie 40zł miesięcznie. Na czymś takim z oczywistych względów żadna usługa VOIP działać nie będzie

Są i punkty w których rzeczywiście jest darmowy internet ale te z reguły nazywają się jakoś niepozornie (np hotspot) i oferują całkiem niezłe parametry w zamian za wyświetlenie reklamy (np sklepu internetowego merlin) - na tym telefony działają (sam korzystałem gdy miałem przez kilka tygodni popsute łącze UPC a dane na karcie wikinga mi się skończyły).

Po drugie w jednej sieci na jednym porcie może działać tylko jeden telefon, przykładowo pierwszy jaki skorzysta z tej sieci zajmie domyślny port 5060 i aby mógł działać drugi telefon trzeba mu ręcznie przestawić port na 5061 (dotyczy to niemal wszystkich operatorów VOIP bo wykorzystują ten sam protokół)
  marekd@jabberpl.org
 
stivi 
ultra master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 1108
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 03-07-2014, 06:45   

Marek napisał/a:
stivi, po pierwsze to w Gdańsku jest cała masa darmowych i niby darmowych hotspotów.



chodzi mi o konkretnie miejskie darmowe wi fi
http://www.gdanskwifi.pl/
sprawdzalem na molo brzezno i niestety upc phone sie tam nie logowal , to samo siec prywatna w centrum manhattan we wrzeszczu stronki dzialaja a usluga upc phone nie dziala , raczej watpie aby ktos tam sie jeszce logowal w tym samym czasie ale takie ryzyko istnieje . mysle , ze jest to celowo zablokowane
  stivi
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: