Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ceny
Autor Wiadomość
andrzej 
light master

Dołączył: 10 Lut 2005
Posty: 118
Skąd: warszawa
Wysłany: 17-02-2006, 19:33   Ceny

dla mnie istotną cechą jest cena, no może i działalność, ale przedewszystkim cena.

Wydaje mi się, że w chello sa dogodniejsze ceny, niż w pozostałych,


Np, za chello light płace obecnie tylo 70 zł z promocji, za to napewno nie zapłacę takiej kwoty w innych firmach.

w TPSA już za prękość 128 kbts to płaci się około 100 zł, także gdzie te są poruwnania.


Pewnie w Aster też nie jest lepiej
 
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 17-02-2006, 20:33   

Jak trafisz na promocję to chello istotnie jest najtańsze z tych trzech, problem w tym, że nie ma jasno ustalonych zasad co się komu należy, każdy płaci inaczej, zazwyczaj stali wieloletni klienci płacą więcej niż nowi. Ciężko jest się w tym wszystkim połapać a aby cokolwiek ustalić trzeba najpierw długo kombinować.
  marekd@jabberpl.org
 
maxkali1 
light master

Dołączył: 07 Wrz 2005
Posty: 61
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 17-02-2006, 20:37   

TPSA za 128 o ile sie nie myle za prędkość 128 płaci się 49zł. Co do Aster to najtańszy pakiet TV+Net kosztuje 99zł. W pakiecie dostajesz net 128kb/s i do 256 kb/s od 2:00 do 10:00 nielimitowane, ale z prywatnym IP
 
 
andrzej 
light master

Dołączył: 10 Lut 2005
Posty: 118
Skąd: warszawa
Wysłany: 17-02-2006, 21:00   

ja mam TV Kablową +internet 1 megabit za 110 zł miesiecznie
 
 
 
Daniel 
classic master

Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 155
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 18-02-2006, 11:10   

A ja rezygnuje z chello, właśnie z powodu ceny. W marcu kończy mi się umowa. I według nowego cennika za TV pakiet pełny + chello light miałbym płacić 134zł. Do tej pory za to samo płaciłem 114zł.

A najbardziej dobiło mnie to że za rezygnację z Internetu muszę zapłacić 49 zł, oczywiście wysłać pismo że rezygnuję bo przez telefon tego załatwić nie można i odnieść modem bo jak tego nie zrobię i sami po niego przyjadą to znowu trzeba płacić 29zł. :shock:

Szkoda bo do tej pory byłem zadowolony z chello.
 
 
andrzej 
light master

Dołączył: 10 Lut 2005
Posty: 118
Skąd: warszawa
Wysłany: 18-02-2006, 12:15   

to nie chello poszło w górę tylko TV Kablowa, i to wszędzie, to nie tylo tu.

Wszelkie zażalenia do KRRiT, bo to ich wymysły, bo trzeba sponsorować polską kinematografię, czy to się komu podoba czy nie ;)
 
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 18-02-2006, 15:23   

Cytat:
A najbardziej dobiło mnie to że za rezygnację z Internetu muszę zapłacić 49 zł

Wcale nie musisz, zamiast rezygnować tylko z internetu zrezygnuj całkiem i nic im nie płać.
Jak chcesz mieć telewizję to później zamówisz sobie ją jeszcze raz (jak będą grzeczni i zasłużą sobie na to).
Co do modemu to przeczytaj dokładnie umowę czy jest tam napisane, że masz go odnieść osobiście (w niektórych umowach tak było a w niektórych nie więc jeśli w twojej tego nie ma to też nie musisz odnosić)

Pismo jak wysyłasz to tylko poleconym z potwierdzeniem odbioru albo zawieźć osobiście z potwierdzeniem na kopii.
  marekd@jabberpl.org
 
andrzej 
light master

Dołączył: 10 Lut 2005
Posty: 118
Skąd: warszawa
Wysłany: 18-02-2006, 17:48   

Pani Wanik odeszła, więc może coś się zmieni w TV, bo jak narazie, to płącimy za reklamy, które są beznadziejne.


Ale oby nie było gorzej, bo Unia nam tak daje popalić, że nie możemy się pozbierać, nawet choćby pod względem TV :lol:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: