Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Lista TV współpracujących z mediamodułem CI+ UPC
Autor Wiadomość
O'Zgrozo 
Klikacz

Dołączył: 05 Cze 2014
Posty: 7
Wysłany: 08-06-2014, 19:12   

Plazma Panasonic seria ST50 (model z 2012r.) - CI+ działa, są polskie znaki w EPG, za to opisy programów są zdublowane.
 
 
matifcb 
ultra master

Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 731
Wysłany: 09-06-2014, 01:21   

ja mam ST60 i tak samo jest :)
 
  Select HD
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 09-06-2014, 13:37   

O'Zgrozo napisał/a:
.... są polskie znaki w EPG, za to opisy programów są zdublowane.

Zdublowane opisy w EPG muszą być, bo UPC nadaje "EventDescription" w "Short Event" oraz "Text" w "Extended Event" z dokładnie tą samą informacją. W tej sytuacji to nawet by było dziwne gdyby TV nie miał podwójnych opisów, to by znaczyło, że nie potrafi poprawnie interpretować tablic EIT w strumieniu SI. Sprawdźcie, że po ok. 3,5 dniach w EPG jest opis pojedynczy, bo już nie ma "Extended Event" w strumieniu SI.
___________________________________________________________________
           Max Extra HD              UPC MediaModuł CI+              Samsung UE40F6400
 
 
Incognito75 
Klikacz

Dołączył: 05 Wrz 2013
Posty: 5
Skąd: W-wa Białołęka
Wysłany: 06-07-2014, 22:46   

matifcb napisał/a:
ja mam ST60 i tak samo jest :)


Witam,

Pytanie do użytkowników Panasoniców zarówno PDP jak i LCD/LED oraz modułów CI+ - czy działa Wam prawidłowo EPG, na ile dni do przodu wyświetlają się dane?
Na moim VT20 z 2010 r. jest niestety tylko info o audycji bieżącej i następnej, dalej tylko "brak danych". Z podanych na tym forum info wynika, że Panasoniki miewają z tym problem (np seria z 2011 r. także VT30).

Dzięki za wpisy.
Incognito75
 
 
matifcb 
ultra master

Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 731
Wysłany: 07-07-2014, 00:24   

ja mam st60 i pokazuje mi nastepny dien napewno dalej nie chce m isie klikac bo przelacza po godzinie mi
 
  Select HD
 
bounty 
easy master

Dołączył: 09 Lip 2014
Posty: 41
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 19-07-2014, 13:26   

Posiadam TV Uppleva 46' (IKEA)... orientujecie się czy TV z tej serii współpracują z modułem CI+ ?
 
 
ostrykolesz 
easy master

Dołączył: 01 Lip 2013
Posty: 24
Skąd: Warszawa
Wysłany: 21-07-2014, 09:11   

Działa bez problemu z LG 50PA6500 i Sony 50W829.
 
 
bounty 
easy master

Dołączył: 09 Lip 2014
Posty: 41
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 22-07-2014, 01:10   

Tak informacyjnie... TV Uppleva działają z CI+... proszę pamiętać o wpisaniu (Network ID + częstotliwość)
 
 
Rudy58 
easy master

Dołączył: 10 Wrz 2014
Posty: 21
Skąd: Warszawa .
Wysłany: 10-09-2014, 18:27   

Witam wszystkich. ;) Czy cos wiadomo na temat działania modułu CI+ w Samsungach z serii D . Pisałem troche dzisiaj na Facebooku z UPC Polska i oto co mi napisali :



Witaj .........., jeżeli odbiornik telewizyjny posiada wejście CI+ (samo CI nie wystarczy) to usługa powinna działać prawidłowo. Jeżeli nie znajduje się telewizor na naszej liście, to faktycznie nie możemy zagwarantować, że wszystkie funkcje będą działały prawidłowo. Jeżeli technikowi nie uda się podłączyć w czasie instalacji MediaModułu CI+ i umowa nie zostanie podpisana, to zlecenie zostanie odwołane, a opłata instalacyjna nie będzie naliczona. Konieczne wtedy będzie umówienie nowego zlecenia na podłączenie usługi poprzez dekoder.


Pozdrawiamy,
Zespół UPC
 
 
beny8989 
ultra master

Pomógł: 12 razy
Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 901
Skąd: Szczecin
Wysłany: 10-09-2014, 18:46   

Seria D ma problem z epg z lista kanałów. Aby epg działało dobrze trzeba ustawić na czechy + zmiana godziny. A lista kanałow będzie według muxów. A z każdą zmianą częstotliwości przez UPC masz liste do układania bądź zrobienie tego programem. Tyle mogę Ci powiedzieć. A dodać mogę jeszcze że jak będziesz miał problem z odbiorem kanału będą kwadraciki + będzie dużo błędów to UPC napewno oleje z tym problemem.
_________________
 
 
Rudy58 
easy master

Dołączył: 10 Wrz 2014
Posty: 21
Skąd: Warszawa .
Wysłany: 11-09-2014, 07:53   

beny8989 napisał/a:
Seria D ma problem z epg z lista kanałów. Aby epg działało dobrze trzeba ustawić na czechy + zmiana godziny. A lista kanałow będzie według muxów. A z każdą zmianą częstotliwości przez UPC masz liste do układania bądź zrobienie tego programem. Tyle mogę Ci powiedzieć. A dodać mogę jeszcze że jak będziesz miał problem z odbiorem kanału będą kwadraciki + będzie dużo błędów to UPC napewno oleje z tym problemem.
Z tego wynika ze nie warto instalowac moduł CI . Czy jednak ..... :?
 
 
beny8989 
ultra master

Pomógł: 12 razy
Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 901
Skąd: Szczecin
Wysłany: 11-09-2014, 08:18   

Jak chcesz się co tydzień bawić z kanałami to powodzenia. ja wytrzymałem 3 miesiące z tym. Teraz mam 2 na liście i mam święty spokój z tym. Modele jakie mam sprawdzisz w stopce.
_________________
 
 
Rudy58 
easy master

Dołączył: 10 Wrz 2014
Posty: 21
Skąd: Warszawa .
Wysłany: 11-09-2014, 09:58   

beny8989 napisał/a:
Jak chcesz się co tydzień bawić z kanałami to powodzenia. ja wytrzymałem 3 miesiące z tym. Teraz mam 2 na liście i mam święty spokój z tym. Modele jakie mam sprawdzisz w stopce.
Dzięki za pomoc . Zamówię zwykły dekoder i myślę ze będzie spokój .Pozdrawiam
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 11-09-2014, 20:27   

Rudy58 napisał/a:
Dzięki za pomoc . Zamówię zwykły dekoder i myślę ze będzie spokój

Czy aby na pewno będzie spokój. Zawieszanie się, resety, złe działanie EPG, złe nagrywanie seriali.
Po lekturze tego forum widać, że z dekoderami nie ma spokoju, jeszcze Kaony się jakoś sprawowały, ale Mediaboxy już nie za bardzo. Na przykład jeżeli w EPG będzie dziura to nie zaprogramujesz nagrywania. Za to dużo forumowiczów posiada serie C, D i E, ciekawe czy woleli by dekodery zamiast modułu CI+.
Po pierwsze przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji możesz sprawdzić jak zachowuje się Twój TV, znajdź wszystkie programy, oglądać będziesz mógł 35 odkodowanych programów, TimeShift lub nagrywanie na HDD USB też wypróbujesz, EPG też będzie dla wszystkich programów. Programować nagrywanie można nie tylko w ramach EPG, ale ustawiasz dowolną datę, w przeciwieństwie do dekodera. Dla kraju Polska, w EPG nie będzie polskich znaków diakrytycznych, jednym to nie przeszkadza innym tak, wtedy kraj na Czechy i ręczne ustawienie czasu. Można ustawić sobie dowolną listę programów, dowolnie ponumerowaną (nawet w sposób nieciągły) i poukładaną, a nawet kilka list ulubionych, nie jesteś skazany na numerację jak w dekoderze, można wyrzucić niepotrzebne programy. Faktycznie w starszych modelach od "F" programy nie aktualizują się automatycznie, ale mając referencyjną swoją listę po nowym przeszukaniu w "ChanSorcie" migiem będzie nowa lista.

Przed podjęciem decyzji zapoznaj się dobrze z postami z tego forum o problemach jakie mieli ludzie z dekoderami lub mediamodułem CI+.
Pomocne :arrow: mogą też być moje posty. W nich chyba ;) jest już wszystko o Samsungach.

:arrow: Tu kilka przydatnych linków.
Powodzenia :!:
__________________________________________________________________
           Max Extra HD           UPC MediaModuł CI+           Samsung UE40F6400           
 
 
Rudy58 
easy master

Dołączył: 10 Wrz 2014
Posty: 21
Skąd: Warszawa .
Wysłany: 11-09-2014, 20:52   

Jeszcze nic nie zamówiłem, tak wiec prześpię się jeszcze z tematem . Pozdrawiam i jeszcze raz wszystkim dziękuje za pomoc . Dam znać co i jak . ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: