Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z Wifi
Autor Wiadomość
Gajwer 
easy master

Dołączył: 14 Maj 2014
Posty: 32
Wysłany: 14-05-2014, 19:14   Problem z Wifi

Witam

Mam internet z UPC już 3 rok na mieszkaniu zawsze działał jak należy czasem coś tam się dziąła ale bardzo rzadko jestem zadowolony z niego AZ DO WCZORAJ!
Od wczoraj mam taki problem
Mam internet 60 mb zawsze na Wifi wyciągało nawet ponad 50mb. A od wczoraj mam taki problem:
W załączniku
Jak widzimy wysyłanie jest w porządku a pobieranie :/ jak widać.

Sprawa wygląda dziwnie na mieszkaniu mamy 4 komputery (od ROKU NIC SIE NIE ZMINIŁO 4 KOMPUTERY I ZAWSZE BYŁO OK)
1. komputer ma windows 7 - I na nim chodzi elegancko na wifi ponad 50 mb i wysylanie taki jak na screenie
2. komputer czyli moj windows 8.1 ZAWSZE TEZ BYŁO PONAD 50 mb od wczoraj zawsze ta sama predkość pobierania 3.4mb
OBA TE KOMPUTERY ZNAJDUJA SIE W POKOJU Z RUTEREM max 5 mertów od rutera.
3 komputer ma VISTE ;p ale co najlepsze Internet smiga około 30 mb poniewż jest w pokoju obok.
4. komputer windows 8 i Znowu to samo max 3.4mb wysylanie ponad 5 chodzi masakrycznie.

DODAM ŻE NA KABLU CHODZI NORMALNIE BO SPRWADZALEM NA SWOIM.
Zmieniałem hasło i nazwe użytkowniak do wifi myslalem ze moze ktoś nam sie wpierniczył i dlatego tak. Lecz nie pomogło, DZIŚ RANO ZROBILEM TWARDY RESET lecz dalej to samo.

Kombinowałem na swoim komputerze REINSTALOWAŁEM KARTE SIECIOWA CHOCIAZ Wczoraj JESZCZE CHODziło dobrze do połodnia. NIC i nic dalej to samo.
CZytałem o szyfrowanie WPA2 z TKIP na AES lub odwrotnie Probowałem NIC!

Pare ładnych godzin posiedziałem więc zadzwoniłem do UPC o pomoc Pan tam powiedział mi ze wszystko jest Ok pewnie wina komputera Mówie ok moze i tak ale dlaczego wczoraj do połodnia bylo Ok Zawsze od 3 lat bylo OK. A on przykro mi jesli chodiz na jednym komputerze a na drugim Nie NIC NIE MOZEMY ZROBIC Chyba ze na sile chce pan monter ale na 99% zaplaci pan 50 zl. Więc sie wstrzymuje ;/ szkoda mi kasy.

Licze ja jaką pomoc. Nie wiem może to przez system OPERACYJNY ale jesli tak to czemu zawsze było Ok a tutaj nagle coś sie rypie....

UPC.png
Z mojego kompa
Plik ściągnięto 176 raz(y) 33,75 KB

 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 14-05-2014, 19:24   

czytaj

http://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?t=8664
 
 
Gajwer 
easy master

Dołączył: 14 Maj 2014
Posty: 32
Wysłany: 14-05-2014, 19:26   

Ups! Przeglądarka Google Chrome nie znalazła strony ....
?

Możesz mi na Pw wysłać albo wrzucić dobry link.

Edit Ok już otworzyłem.
Ostatnio zmieniony przez Gajwer 14-05-2014, 19:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Precelos 
ultra master


Pomógł: 42 razy
Dołączył: 01 Paź 2009
Posty: 1433
Skąd: K-K
Wysłany: 14-05-2014, 19:26   

widze ze problem wystepuje tylko na winshicie 8
zakaldam ze masz technicolora
_________________
  precel@wtw.im
 
Rafal85PL 
classic master

Dołączył: 21 Paź 2012
Posty: 160
Wysłany: 14-05-2014, 19:30   

Jestem w kontakcie z UPC, posłałem im linki do tego forum i obu dyskusji.
Jeżeli macie uwagi, to wpisujecie w wątku na podforum "Internet UPC". Przynajmniej teraz wiem ze toś to czyta.
 
 
Gajwer 
easy master

Dołączył: 14 Maj 2014
Posty: 32
Wysłany: 14-05-2014, 19:31   

Tak zgadza się z tego Co tutaj wyczytałem w poprzednim poście wina zmiany softa. Ja resetowałem komputer. Jak można to naprawić ? :/
 
 
Rafal85PL 
classic master

Dołączył: 21 Paź 2012
Posty: 160
Wysłany: 14-05-2014, 19:33   

Nic sam nie zrobisz. Piłka jest po stronie UPC.
Tylko oni mogą to naprawić. Mają już linki do obu dyskusji na tym forum, niech zrobią z tego użytek.
 
 
Gajwer 
easy master

Dołączył: 14 Maj 2014
Posty: 32
Wysłany: 14-05-2014, 19:35   

Kurcza a probowałem przez telefon to GOSCIOWI mówić to mnie spławił ze to MOJA wina -.- grrr nie znam się na tym jakoś bardzo ale wiedziałem ze to ich wina. Na szczescie na weekend mam zjazdowy mam nadzieje ze jak wroce będzie już w porzadku.

Aha i dziękuje Panowie za tak szybką odpowiedz ja już sobie nerwy naszarpałem miałem już format robić ehh...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: