Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Laggi!!!!
Autor Wiadomość
Nightmare 
Klikacz

Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 3
Wysłany: 06-02-2006, 18:23   Laggi!!!!

Co sie dzieje z chello tak dobrze zapowiadajca sie firma ponad 6 meisiecy bez klopotow a tu od kilku dni w godzinach wieczornych nagle zwolnienia internetu za przyklad pingi w jeden z gier fpp skacza z 50 na 150 a to bardzo utrunie zrobienie czegokolwiek. Mam nadzieje ze to chwilowa usterka i ze chello jakos to naprawi bo inaczej obawiam sie ze wielu klientow wroci na te zawodne neo z tp ale jednak lepsze niz laggujace chello.....
 
 
Hunter 
Klikacz

Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 7
Wysłany: 08-02-2006, 18:23   

Dokładnie! Chciałem robić nowy topic, bo też mam ten problem. Pingi skakaly tak jak Tobie. Dziś... dziś to już 300!! Owszem, miałem robaki przez jakieś cracki, ale wszystko usunąłem.
 
 
lukes 
light master

Dołączył: 05 Sty 2006
Posty: 88
Skąd: Kraków
Wysłany: 08-02-2006, 18:49   Re: Laggi!!!!

Nightmare napisał/a:
Co sie dzieje z chello tak dobrze zapowiadajca sie firma ponad 6 meisiecy bez klopotow a tu od kilku dni w godzinach wieczornych nagle zwolnienia internetu za przyklad pingi w jeden z gier fpp skacza z 50 na 150 a to bardzo utrunie zrobienie czegokolwiek. Mam nadzieje ze to chwilowa usterka i ze chello jakos to naprawi bo inaczej obawiam sie ze wielu klientow wroci na te zawodne neo z tp ale jednak lepsze niz laggujace chello.....


hmmm... neo wprawdzie mam od miesiaca ale problemow nie mam zadnych... poza koniecznoscia ustawienia automatycznego killowania pppoa to zadnych zastrzezen. Uzytkownikiem chello bylem prawie 3 lata (chello classic) i zdecydowanie bylem niezadowolony.
_________________
 
 
Carlos 
easy master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 11 Gru 2005
Posty: 32
Skąd: Szczecin
Wysłany: 08-02-2006, 19:27   

chello ma takie odchyły co jest największym minusem tej firmy. Jak działa dobrze, to jest git, ale jak coś jest nie tak to nawet nie chce mi się wchodzi do internetu bo pełzanie po stronach w żółwim tempie mi naprawdę nie odpowiada. Np teraz: do wp.pl mam pingi ok 200ms - cholernie dużo, nie patrze na inne serwery bo to nie ma sensu (będzie w granicach 400ms). Mam chello od niecałego roku i było już kilka takich przypadków. Najlepszym sposobem jest wysłanie do nich kilku meili, albo przejście się do biura (to drugie zdecydowanie szybsze i skuteczniejsze). Za kilka dni będzie ... hmm ... powinno działać dobrze. Dlaczego tak się dzieje? Hmm może, jak to się potocznie mówi, panowie z chello przycinają użytkowników na transferach, szybkościach itd. A może ich łącza nie wyrabiają naporu nałogowych ssaczy filmów, mp3. Może mają po prostu za dużo użytkowników. Badź cierpliwy, jeśli chcesz pograć, to dzisiaj już sobie nie pograsz :}

pozdrawiam
_________________
 
 
 
Hunter 
Klikacz

Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 7
Wysłany: 08-02-2006, 21:09   

Ale mi tu coś nie gra... ja miałem pingi na polskich serwach (gra) około 25-30. Mój kumpel ma też tą opcję chello i ma pingi 15-25 (NAWET TERAZ!!)
 
 
m2m 
light master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 66
Skąd: Katowice
Wysłany: 09-02-2006, 14:13   

hee dokladnie Hunter kolega ma chello easy i ma ping 20-25 a ja mam chello light i mam ping 30 \ 35 na tym samym serwie nie czaje tego :Q a zas kolega z osiedla ma te same lacze i ma ping 19-20 oO
_________________
 
  lol
 
Hunter 
Klikacz

Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 7
Wysłany: 09-02-2006, 17:11   

To to już zniosę , że ma lepsze pingi, ale gdy wszyscy mają lagi wieczorem - on nie ma...
 
 
m2m 
light master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 66
Skąd: Katowice
Wysłany: 09-02-2006, 20:21   

: D ale w ogole dlaczego lagi zaczynaja sie wieczorem ? dlaczego nie laguje caly czas ( mi przewaznie laguje od 15 do 23 ) co jest tego przyczyna ? moze ludzie mula siec tym ze nie ktorzy nie maja limitow ? hMm ? moze powinnien ktos zwrocic uwage do upc dlaczego on przekroczyl limit o 1 gb i go nie przycieli ? a ja przekroczylem o 1mb i co ? mam teraz 33kb\s ? :>
_________________
 
  lol
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: