Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Moduł CI+ W upc
Autor Wiadomość
Lukasz3d3 
Klikacz

Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 11
Wysłany: 11-04-2014, 09:27   

A jest gdzies jakis wykaz jakie to kanaly beda?
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 11-04-2014, 09:36   

Wszystkie z dolnych MUXów, mniej więcej te co na DVB-T + kilka od UPC.
Zabacz listę kanałów >
Po przeszukaniu numery kanałów stąd >
___________________________________________________________________
           Max Extra HD              UPC MediaModuł CI+              Samsung UE40F6400
 
 
Lukasz3d3 
Klikacz

Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 11
Wysłany: 11-04-2014, 09:51   

Wrôce z roboty to to sprawdzę,jakby byly dostepne te kanaly to co dalej,znow probowac załączyć ten nieszczęsny moduł?
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 11-04-2014, 10:05   

W sumie tak, ale już tych prób było wiele, jeżeli moduł nie będzie widoczny w TV to wskazuje uszkodzenie albo adaptera, albo TV, albo modułu. Na początek najłatwiej zwalić winę na UPC, niech wymienią moduł, a później to serwis Samsunga.
___________________________________________________________________
           Max Extra HD              UPC MediaModuł CI+              Samsung UE40F6400
 
 
Lukasz3d3 
Klikacz

Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 11
Wysłany: 11-04-2014, 10:14   

Jezeli dzis nie pójdzie to zadzwonie do upc i jak inny modul nie bedzie dzialal to przestane sie w to bawić i wezmę zamienie na dekoder
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 11-04-2014, 11:09   

Lukasz3d3 napisał/a:
...jak inny modul nie bedzie dzialal to przestane sie w to bawić i wezmę zamienie na dekoder
No nie, tak bym nie robił, TV jest na gwarancji, ja nie chciałbym mieć TV, który jest niesprawny, no i nie chciałbym mieć dekodera (KUPA złomu) z UPC.
___________________________________________________________________
           Max Extra HD              UPC MediaModuł CI+              Samsung UE40F6400
 
 
Lukasz3d3 
Klikacz

Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 11
Wysłany: 11-04-2014, 22:22   

Mam te kanały niekodowane,ale dalej to samo jak podłączę moduł nic się nie dzieje,jutro zadzwonię do UPC żeby przysłali magika z nowym modułem

[ Dodano: 12-04-2014, 23:33 ]
W poniedziałek przyjeżdza monter z UPC sprawdzić o co chodzi.

Ale zaciekawiła mnie jedna rzecz mianowicie sprawdziłem pudło po TV okazuje się że mój model to konkretnie UE40F6400AK (AKXXH) wyprodukowany w Słowacji a na stronce UPC jest (AWHHX) może w tym jest cały problem?
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 14-04-2014, 07:56   

Lukasz3d3 napisał/a:
...Ale zaciekawiła mnie jedna rzecz mianowicie sprawdziłem pudło po TV okazuje się że mój model to konkretnie UE40F6400AK (AKXXH) wyprodukowany w Słowacji a na stronce UPC jest (AWHHX) może w tym jest cały problem?

Nie ma co demonizować sprawy z holenderskimi samsungami, z innych rynków muszą działać. A tak w ogóle to na stronie UPC UE**F6400 są tylko te z rynku beneluksu - AWXXN, nie widziałem tam AWHHX. AKXXH są produkowane na rynek min. litewski, łotewski i estoński. Gdzie ten TV był kupiony, czy przy przeszukiwaniu programów on ma do wyboru operatora: UPC?
Było o tym tu > oraz także tutaj > .
________________________________________________________________________
           Max Extra HD              UPC MediaModuł CI+              Samsung UE40F6400AWXXH
 
 
Lukasz3d3 
Klikacz

Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 11
Wysłany: 14-04-2014, 13:47   

Pitrek napisał/a:
Lukasz3d3 napisał/a:
...Ale zaciekawiła mnie jedna rzecz mianowicie sprawdziłem pudło po TV okazuje się że mój model to konkretnie UE40F6400AK (AKXXH) wyprodukowany w Słowacji a na stronce UPC jest (AWHHX) może w tym jest cały problem?

Nie ma co demonizować sprawy z holenderskimi samsungami, z innych rynków muszą działać. A tak w ogóle to na stronie UPC UE**F6400 są tylko te z rynku beneluksu - AWXXN, nie widziałem tam AWHHX. AKXXH są produkowane na rynek min. litewski, łotewski i estoński. Gdzie ten TV był kupiony, czy przy przeszukiwaniu programów on ma do wyboru operatora: UPC?
________________________________________________________________________
           Max Extra HD              UPC MediaModuł CI+              Samsung UE40F6400AWXXH

Kupiony w polskim sklepie internetowym Grenco,jest tylko do wyboru UPC

A pozatym był dzisiaj monter z UPC,sprawdził stan kabli pytał się co chwile czy karta jest włożona,dzwonił do innych i mówi że pierwszy raz z czymś takim się spotyka,i jutro przyjedzie z nowym modułem (jakby nie mógł odrazu wziąć ze sobą xD )

[ Dodano: 15-04-2014, 17:18 ]
Byli dzisiaj monterzy poraz drugi,z nowym modułem,lecz na początku podczas rozmowy miedzy monterem a kolegą stwierdził że telewizor nie jest kompatybilny bo zamiast model to podał nr seryjny "f3005" i powiedział że jakiś wypasiony chyba z tego roku....zaczełem się lekko śmiać i poprawilem go ze to f6400,mieli drugi moduł ale nic to niedało,problem nadal taki sam. dziś zadzwonie do serwisu samsunga żeby majstra przysłali
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 15-04-2014, 21:17   

No cóż, widać z tego, że problem jest z TV. Miejmy nadzieję, że to tylko adapter, a nie cały TV. Nie odpuszczaj już tego, Samsung musi naprawić TV, tak aby działał z modułem.
 
 
Lukasz3d3 
Klikacz

Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 11
Wysłany: 16-04-2014, 01:02   

Jutro przyjedzie kurier i wysyłam go do sprzedawcy aby wymienil na nowy albo zwrócił kase,ko moze byc problem bo całą folię ochronna już usunełem,i wszystko wypakowane,wiekszość poszła do kosza została tylko płachta ochraniająca tv w pudełku.

Dzwoniłem takze do autoryzowanego punktu serwisowego samsunga w wa-wa tam mi powiedzieli ze u mnie w domu wymienili by całą płyte,wiec wolałem narazie sprawdzić opcje ze zwrotem
 
 
fipa 
easy master

Dołączył: 04 Kwi 2013
Posty: 24
Wysłany: 28-04-2014, 14:04   

W załączeniu lista kanałów aktualna na dziś, włącznie z Focus TV, dla Warszawy i pakietu Max. Kolejność tak jak w UPC, wyrzucone jedynie dodatkowe pakiety jak Canal+ czy HBO i wszystkie programy, które maja swoje odpowiedniki w HD.

Samsung UE40D6000, kraj ustawiony na Czechy.

channel_list_UE40D6000_1101.rar
Pobierz Plik ściągnięto 449 raz(y) 9,42 KB

 
 
szpenton 
Klikacz

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Mar 2014
Posty: 14
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 01-05-2014, 21:22   

Gdzie na pilcie od tv Samsung jest przycisk odpowiadający czerwonej kropce z pilota upc od mediabox? Chodzi mi o włączenie filmu z upc na żądanie..
  szpenton
 
Zygfryt 
plus master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 472
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 01-05-2014, 21:52   

A co to ma do modułu CI+? Jeśli nie masz dekodera, to nie masz UPC na żądanie.
Na pilotach od TV nie ma takiego przycisku, bo nie jest potrzebny.
Ostatnio zmieniony przez Zygfryt 01-05-2014, 21:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
szpenton 
Klikacz

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Mar 2014
Posty: 14
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 01-05-2014, 21:54   

Zygfryt napisał/a:
A co to ma do modułu CI+? Jeśli nie masz dekodera, to nie masz UPC na żądanie.

A co ma piernik do wiatraka?
  szpenton
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: