Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Internet JMDI i problem z nim
Autor Wiadomość
grzegorz 
plus master

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 26 Lip 2006
Posty: 460
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-10-2013, 20:02   Internet JMDI i problem z nim

Zwracam sie do Was z prośba a mianowicie, w mieszkaniu mam neta 30mb JMDI od pewnego czasu jak włączam komputer to mam wykrzyknik przy połączeniu sieciowym, muszę resetować router wtedy działa, podmieniałem routery ten swój i u dziewczyny. Mój na sieci JMDI tak samo sie zachowuje (tzn ma wykrzyknik), wiec wykluczam winę routera (linksys) gdyż na sieci UPC działa bez żadnych problemów. Dział techniczny JMDI zwala winę na router, choć działał parę lat bez zastrzeżeń a takie cyrki dzieją się od 3-4m-cy i nie wiem co mam zrobić aby w końcu to zrobili jak trzeba i nie zwalali winę na router bo na sieci UPC działa bez problemu.
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 06-10-2013, 20:54   

Może masz ustawione clonowanie mac z UPC w routerze?.
_________________
 
 
grzegorz 
plus master

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 26 Lip 2006
Posty: 460
Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-10-2013, 06:42   

Nie mam, ale w JMDI jest bo inaczej net w ogóle nie działa.
 
 
Joszo 
light master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 86
Wysłany: 07-10-2013, 13:13   

Twardy reset routera i wtedy sprawdź.
 
 
grzegorz 
plus master

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 26 Lip 2006
Posty: 460
Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-10-2013, 13:32   

było to robione.
Tylko tak jak pisałem dzieje się to tylko na sieci JMDI, jak router podłączę pod UPC działa bez zajęknięcia.
 
 
Zniesmaczony 
Klikacz

Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 1
Wysłany: 29-01-2014, 22:54   JMDI nierzetelni ignoranci

Od trzech dni nie mam sygnału telewizyjnego. Obsluga nie odpowiada na maile. Ogólny chaos i niemoc. Nie spotkałem się jeszcze z taką niewydolna firmą. Nagminnie zawiesza się sprzęt a internet również często zanika. Nie ma kontaktu z tymi ludzmi. NIE POLECAM a wrecz stanowczo odradzam.
 
 
rozczarowany 
Klikacz

Dołączyła: 29 Mar 2014
Posty: 1
Wysłany: 29-03-2014, 22:18   Re: JMDI nierzetelni ignoranci

Zniesmaczony napisał/a:
Od trzech dni nie mam sygnału telewizyjnego. Obsluga nie odpowiada na maile. Ogólny chaos i niemoc. Nie spotkałem się jeszcze z taką niewydolna firmą. Nagminnie zawiesza się sprzęt a internet również często zanika. Nie ma kontaktu z tymi ludzmi. NIE POLECAM a wrecz stanowczo odradzam.


Dwa dni temu sprzedałem mieszkanie w którym wykupiłem usługi w JMDI. Poprosiłem aby wykazali się zrozumieniem i rozwiązali ze mną umowę polubownie z racji skrajnej sytuacji tymbardziej, że tam gdzie się przeprowadzam nie ma dostępu JMDI i nie można przenieść usługi. JMDI NIE ZGODZILI SIĘ NA ZAKOŃCZNIE WSPÓŁPRACY SUGAERUJĄC, ŻE MUSZĘ PŁACIĆ DO KOŃCA TRWANIA UMOWY!!!! To jest kuriozalny pęd na pieniądze za wszelką cenę. Pomijam fakt, ze przez cały okres użytkowania miałem problem z odbiorem telewizji i ciągłe przerwy w dostawie sygnału. Dekoder Motoroli jest niedopracowany i niefunkcjonalny. Oczywiście nie oferują innych bo mają tylko ten jeden w sprzedaży. Naprawdę nie życzę nikomu pakowania się w umowę z nimi bo będzie płakał!!!
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 30-03-2014, 00:56   

rozczarowany napisał/a:
JMDI NIE ZGODZILI SIĘ NA ZAKOŃCZNIE WSPÓŁPRACY SUGAERUJĄC, ŻE MUSZĘ PŁACIĆ DO KOŃCA TRWANIA UMOWY!!!!

I mają rację, to Ty zmieniasz warunki umowy, a nie firma, więc z jakiego powodu mają iść Tobie na rękę.
To Ty nie wywiązujesz się z podpisanej umowy.
Czy jak weźmiesz 1 tyś zł kredytu z banku w Polsce, i wyjedziesz do USA, to zwalnia Cię to z obowiązku spłacanie długu wobec banku w PL, to może bankowi też powiesz, teraz jestem w USA, to tutaj otwórzcie swoja siedzibę, jeśli jeszcze chcecie zobaczyć waszą kasę.
Zresztą w sieci znajdziesz informacje, że to co zrobili jest zgodne z prawem.
_________________
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 30-03-2014, 18:12   

rozczarowany, zamiast rezygnować zwyczajnie dogadaj się z nowym właścicielem/najemcą mieszkania. Jest spora szansa, że też będzie chciał mieć internet albo kablówkę.

Jeśli tak to zróbcie cesję i on na tym zyska i Ty - on dlatego że będzie miał krótszą umowę a Ty bo nie będziesz musiał nic płacić.

Ewentualnie jeśli nowy lokator nie jest zainteresowany wszystkimi usługami jakie miałeś albo chciał by jakąś tańszą ofertę to mu zaproponuj, że pokryjesz różnicę w cenie, i tak pewnie będziesz do przodu.
  marekd@jabberpl.org
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: