Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kraków - N.Huta - internet - jaki?
Autor Wiadomość
Mzumi 
Klikacz

Dołączył: 17 Kwi 2007
Posty: 3
Wysłany: 17-04-2007, 16:13   Kraków - N.Huta - internet - jaki?

do tej pory miałem w airbates (dwa komputery).. właśnie mam się zdecydować - czy wybrać nową umowę z airbates (tą z 3giga - ale na dwa kompy z routerem to będzie 1,5 chyba..)


ALE: w airbates (dawny veranet) są częste przerwy w dostawie netu!!! i ja już raczej im podziekuję.


mam takie pytanie: Jaki usługodawca internetowy w Krakowie (Nowa Huta - Piastów) - szybkośc łącza 512 lub wyższa (na dwa kompy) - w cenie do 80 - 90 zł ALE z netem 24 na dobę (głównie o to mi właśnie chodzi - żeby nie było żadnych przerw w dostawie, albo bardzo, bardzo żadkie i krótkotrwałe)

(neostrada?)



dzięki :)
 
 
niezly 
Klikacz

Dołączył: 17 Kwi 2007
Posty: 1
Wysłany: 17-04-2007, 17:04   

Byłem kiedyś w veranecie. kiedy powstawał była to jedna z pierwszych sieci osiedlowych(os. Niepodległości), wtedy z 8 lat temu to było coś...
Gdy zmieniłem miejsce zamieszkania ok 1,5 roku temu wziąłem neostrade 512. To była przepaść w jakości w porównaniu do veranetu. Teraz mam chello 1,5 bo tańsze niż w posranej TPSA. Jakość podobna. NA szczęście kłopoty z chello w marcu już się skończyły i jest ok.
Tak więc co nie wybierzesz neostrade, chello czy z autocomu (nie wiem co tam masz) to będziesz miał stokroć lepsze jakościowo łącze i nie ma się nad czym zastanawiać.
Do chello jak i neostrady dokupić routerek (ok 100zł) i masz do 4 kompów pewne łącze.
Pozdrawiam.
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 17-04-2007, 19:38   

W chello podobne przerwy jak w lutym i marcu były też w lipcu i sierpniu zeszłego roku, dlatego niewiadomo czy znowu za jakiś czas sie nie powtórzą.
  marekd@jabberpl.org
 
Mzumi 
Klikacz

Dołączył: 17 Kwi 2007
Posty: 3
Wysłany: 17-04-2007, 21:25   

a czy jest jakiś dostawca netu u którego nie ma nigdy (lub prawie nigdy) przerw w dostawie?
czy neostrada jest taka? :|
 
 
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-04-2007, 21:35   

Mzumi napisał/a:
a czy jest jakiś dostawca netu u którego nie ma nigdy (lub prawie nigdy) przerw w dostawie?


Właściwie to Aster, ale nie można powiedzieć, że nigdy.
 
 
Mzumi 
Klikacz

Dołączył: 17 Kwi 2007
Posty: 3
Wysłany: 18-04-2007, 08:41   

no! - ten Aster wygląda super.. zwłaszcza jeśli faktycznie tak żadko są przerwy w dostawie.
Tylko czemu na stronce ich są takie super tanie ceny, a w cenniku w pdf. już o wieeele droższe? :| trzeba zadzwonic i wypytać....
 
 
netkrak 
classic master

Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Krakow
Wysłany: 18-04-2007, 13:57   

ja mialem chello na osiedlu obok (bohaterow) i nie polecam - zrezygnowalem pol roku temu - popoludniu/wieczorem nie dalo sie korzystac z sieci (mialem plusa, a potem ultra). teraz mam neostrade i jestem bardzo zadowolony - od pol roku zadnych problemow.
 
 
kvs 
Moderator


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 09 Mar 2005
Posty: 1586
Skąd: Mokotów / Białołęka
Wysłany: 18-04-2007, 16:00   

Mzumi napisał/a:
Tylko czemu na stronce ich są takie super tanie ceny, a w cenniku w pdf. już o wieeele droższe?


Może na stronie podane są ceny na warunkach promocyjnych przy zawarciu umowy na czas określony a w pdfie ceny standardowe ?
_________________
 
 
mexx1818 
Klikacz

Dołączył: 13 Mar 2014
Posty: 3
Wysłany: 20-03-2014, 19:28   

Polecam sprawdzić citypartner. w skrócie: tanio i dobrze działa. Mają zróżnicowaną ofertę także każdy może znaleźć coś dla siebie, ceny nie są wygórowane i działa generalnie bezproblemowo. O przewidywanych modernizacjach informują na stronie i fb, a w przypadku jakiś awarii, które dość rzadko się zdarzają, reagują błyskawicznie. Moim zdaniem w porównaniu z większymi firmami wypadają dużo lepiej
 
 
siwyyy77 
classic master

Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 225
Wysłany: 21-03-2014, 19:29   

Aleś wykopał... :shock:
 
 
dyzioo 
classic master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 270
Skąd: Wawa
Wysłany: 22-03-2014, 02:47   

@mexx1818

"I nieprawda, że dach przeciekał, poza tym prawie wcale nie padało" :)
  dyzioo
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,27 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: