Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Klienci sa dla UPC a nie UPC dla klientow
Autor Wiadomość
jazzzy 
light master

Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 83
Wysłany: 01-01-2014, 20:58   Klienci sa dla UPC a nie UPC dla klientow

Niestety juz kolejny raz UPC sobie pogrywa

Najpierw w UPC na zadanie konkretne darmowe odcinki mialy wpisana date dostepnosci ale UPC postanowila bez uprzedzenia abonentow je wykasowac; pierwsze podejscie telefonicznej reklamacji wygladalo dobrze z zapewnieniem ze odcinki wroca, niestety tak sie nie stalo.
Przekazanie do dzialu technicznego spowodowalo to ze dzial zajal sie tym ostatniego dnia w nocy potwierdzajac problem (w miedzyczasie usuwajac kolejny odcinek). Reklamacja emailowa byla znacznie szybsza w reakcji i tez jedyne co to tylko potwierdzila

Cytat:
Czas nadawania podanych odcinków zakończył się, nie będą już one nadawane.

Przepraszam za nieprawidłowe informacje wyświetlane na ekranie.


w dalszej korespondencji wyszlo ze UPC kilka odcinkow trzymalo w serwisie ponad przyznana licencje a pozniej zaczeli daty zmieniac kilkukrotnie i usuwajac odcinki bez uprzedzenia; niestety zadnej gwarancji ze sytuacja sie nie powtorzy nie dostalem ani zapewnienia ze doloza staran aby zweryfikowac reszte tresci w serwisie na zadanie

wniosek : abonencie nie sugeruj sie zadna data dostepnosci tresci, UPC jak bedzie chcialo to skasuje ten materialu przed czasem i sie o tym nie dowiesz a przywrocenie materialu nie jest mozliwe; co wiecej, UPC nie przewiduje rekompensaty abonentowi ze wprowadzili go w blad

kolejna sprawa z wczoraj/dzisiaj; jeden z odcinkow serii zostal nadany w SD na kanale HD;
stalo sie to kolejny raz czyli ze poprzednie dwie/trzy emisje tez byly emitowane zle;

ja sie zorientowalem poprzednio ze jest zle ale myslalem ze to jednostkowy problem, ustawilem nagrywanie na wczoraj i widze ze znow nagralo sie w SD

zadzwonilem do operatora kanalu ale tam kierownik nie mogl pomoc tylko cisnal zebym zlozyl reklamacje w UPC co tez zrobilem ale UPC ma takie sprawy gdzies


Cytat:
Uprzejmie informuję, że UPC jako operator kablowy jedynie przekazuje sygnał jaki jest otrzymywany od danego nadawcy. Niestety nie mamy wpływu na zawartość oraz parametry nadawania danego kanału (HD/SD). Od naszej strony sygnał jaki jest odbierany przez Pana dekoder jest poprawny.

Zachęcam by skontaktować się z biurem obsługi klientów wskazanego nadawcy celem odpowiedzi na zauważony problem. Dane kontaktowe są dostępne na stronie www

Mam nadzieję, że powyższe wyjaśnienia pozwolą zrozumieć wkazaną niedogodność.


czyli kolko sie zamyka ale wieczor oddzwonili na komorke i kolejne zaskoczenie, przyjeli zgloszenie i jak bedzie kolejna emisja tego odcinka to sie beda przygladac w czasie nadawania i wtedy moze cos zareaguja u operatora

niestety UPC ma takie dziwne procedury ze do abonenta moga zadzwonic i rozmawiac z nim wiele minut ale wykonac jeden prosty telefon do kierownika u operatora kanalu i powiedziec ze jest problem i ze nadawali SD z prosba zeby dopilnowali nastepna emisje poprawnie w HD to sie nie da; niestety ale UPC dziala wylacznie post factum a nie prewencyjnie

UPC nie obchodzi ze bylo zle, ze jest stwierdzony fakt, ze jest dowod w postaci nagrania;
to wszystko jest nieistotne, wazne bedzie jak sobie zobacza sami na dekoderze w momencie jak bedzie zle
 
 
zygikuleczka 
ultra master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 1332
Skąd: Tam gdzie się pije...
Wysłany: 02-01-2014, 10:55   

Tak to już jest. Oni nie mogą sobie ot tak zadzwonić do kierownika. Przyjmują zgłoszenia i przekazują dalej. A to, że sami muszą zobaczyć ten błąd to chyba naturalne. Nie sledzą przecież działania każdego kanału/serwisu 24 h na dobę. Czasem ci obsługujący klienta popełniają błędy, co miałeś okazję odczuć. Takie życie. Brakujące odcinki szybciej i bez wątpliwej przyjemności kontaktowania się z upc znajdziesz w necie.
_________________
 
 
jazzzy 
light master

Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 83
Wysłany: 02-01-2014, 11:04   

zygikuleczka napisał/a:
Tak to już jest. Oni nie mogą sobie ot tak zadzwonić do kierownika.


chyba ze tez jest abonentem ;)


zygikuleczka napisał/a:
A to, że sami muszą zobaczyć ten błąd to chyba naturalne. Nie sledzą przecież działania każdego kanału/serwisu 24 h na dobę.


nie zgadzam sie, mam to nagrane na nagrywarce wiec widac ze material jest SD a logo stacji ewidentnie HD ale ich material dowodowy nie obchodzi

nie musza ogladac, wystarczy ze beda buforowac dla celow technicznych

nie kwestionuje faktu ze musza sami zobaczyc tylko absurd ze dostaja informacje ze bedzie zle i nie zadbaja w porozumieniu z operatorem kanalu zeby bylo dobrze tylko zaczekaja az bedzie zle a potem sie beda zastanawiac

jak dostaniesz informacje ze idzie fala powodziowa to budujesz waly i zabezpieczasz obejscie czy czekasz az cie zaleje a potem bedziesz sie ze zniszczen wyciagal wnioski jak sie zabezpieczyc na przyszlosc ?

zygikuleczka napisał/a:
Brakujące odcinki szybciej i bez wątpliwej przyjemności kontaktowania się z upc znajdziesz w necie.


super ale jak to jest serial dokumentalny to nie znajdziesz bo jeszcze nikt tego nie zgrywal i nie upload'owal
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 02-01-2014, 11:08   

chcesz zgłosić reklamacje że treść nadana została w SD zamiast w HD?

szacun - będziesz pionierem w tej kwestii stojącym na straconej pozycji na starcie, gdyż żaden regulamin ani umowa nie reguluje tych kwestii
 
 
jazzzy 
light master

Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 83
Wysłany: 02-01-2014, 11:12   

GDA napisał/a:
chcesz zgłosić reklamacje że treść nadana została w SD zamiast w HD?

szacun - będziesz pionierem w tej kwestii stojącym na straconej pozycji na starcie, gdyż żaden regulamin ani umowa nie reguluje tych kwestii


ja nie chcialem w ogole kontaktowac sie z UPC tylko dopasc ich od drugiej strony, zglosic do operatora kanalu bo to oni nadaja ale jesli jest tak ze operator daje tresci a UPC transmituje to niech operator przywali sie do UPC zwlaszcza ze UPC samo sie przyznalo ze pewne materialy trzymalo w serwisie na zadanie dluzej niz przyznana licencja
 
 
litek1 
light master

Dołączył: 19 Kwi 2013
Posty: 91
Wysłany: 07-01-2014, 16:36   

to samo. jak czegoś mi braknie doszukam w internecie :P może ktoś sie rąbnął we wpisywaniu daty. wiadomo nie powinno być tak, że znikają odcinki kiedy data wskazuje na to co innego. Ale już latwiej obejrzeć w necie niż przechodzić proces reklamacji :P
 
 
jazzzy 
light master

Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 83
Wysłany: 07-01-2014, 16:40   

UPC na zadanie to porazka natomiast z tym SD/HD to moim zdaniem jest sprawa operatora z ktorym usiluje zalatwic sprawe; jutro ich jeszcze pogonie a 10tego sie okaze czy to cos dalo
 
 
litek1 
light master

Dołączył: 19 Kwi 2013
Posty: 91
Wysłany: 08-01-2014, 12:58   

hmm ja w ostatni weekend na luzie z upc na żadanie korzystałem oglądając filmy. nie doznałem specjalnych problemów, że czegoś nie było lub sie tytuł nie zgadzał.
 
 
jazzzy 
light master

Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 83
Wysłany: 08-01-2014, 13:01   

litek1 napisał/a:
hmm ja w ostatni weekend na luzie z upc na żadanie korzystałem oglądając filmy. nie doznałem specjalnych problemów, że czegoś nie było lub sie tytuł nie zgadzał.


myslisz ze problemy sie czaja na Ciebie aby cie zaskoczyc ?
to ze ogladnales pare filmow nie zmienia faktu ze sa inne rzeczy co do ktorych nie mozna miec pewnosci ze nie znikna z serwisu przed uplywem daty waznosci
 
 
litek1 
light master

Dołączył: 19 Kwi 2013
Posty: 91
Wysłany: 08-01-2014, 13:12   

Oczywiscie, że się nie czają. Tylko pisze co było ostatnio, że korzystając na dniach nie zauważylem nieprawidłowosci. i Fakt do niczego nie można być pewności, ale napewno jeden odc. nie jest tak rażacy jakby regularnie znikały jakieś odcinki seriali np. mocno popularnych.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,64 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: