Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
VIVA Polska w UPC - jak oceniacie?
Autor Wiadomość
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 04-01-2006, 19:48   VIVA Polska w UPC - jak oceniacie?

No i mamy VIVA POLSKA w sieci UPC :!:
Już w większości miejscach, gdzie działa UPC polska VIVA zastąpiła niemiecką VIVA+.
Zakładam nowy temat odnośnie oceny VIVA Polska. :lol:

:arrow: Moja ocena po kilku pierwszych ogdzinach jest następująca. Po pierwsze uważam, że jest to kanał bardziej polski od konkurencji. Po drugie według mnie kanał ten pod względem muzyki jest lepszy od MTV, bo na VIVA POLSKA teledysków jest o niebo więcej niż w MTV. Muzyka przypomina mi playlistę Radia Eska, ale chyba oto chodzi, by grać muzykę, którą się słucha.
 
 
Hellboy 
light master

Dołączył: 02 Sty 2006
Posty: 50
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 04-01-2006, 20:44   

troche brakuje nowosci jesli chodzi o teledyski, playlista owszme przypomnia radio eska, jednak nie do konca wiem czy to jest plus... narazie jakos tak pusto jest... kiedys slyszalem ze VIVA jest bardzo atrakycjna dla reklamodawcow, ze jest duzo reklam itd... a tu nic, nie chodzi o to ze mi to przeszkadza, ale jednak ilosc reklam swiadczy o tym ze kanal sie rozwija i ze zarabia co najwaniejsze. Czegos mi tu brakuje, ale to narazie kilka godzin. Mimo wszystko nie rozumiem posuniecia o likwidacji Get The Clip... przeciez to interakcja, cos co teraz jest bardzo potrzebne i wazne na kanale szczegolnie dla mlodziezy, zreszta prosz epoczytac forum stajci VIVA, tam widzowie takze wyrazaja swoje niezadowolenie. Strona internetowa... powiedzmy jest srednia, niestety wydaje mi sie ze przez caly dzien leci to samo, choc na MTV jest duzo seriali to jednak jest jakas roznorodnosc, zreszta na VIVIE niemieckiej tez i to chyba jak narazie jest moj ideal w UPC (a tak ogolnie to MTV US i MTV Europe). Narazie wydaje mi sie ze playlista VIVY jest dosc uboga, obym sie mylil we wszystkim co napisalem, jutro takze sie odezwe a Wy co myslicie zgadzacie sie ze mna??
_________________
 
 
 
Sebastian22 
light master

Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 133
Skąd: Katowice
Wysłany: 05-01-2006, 00:28   

Powiem tak - co do ilości klipów to zdecydowanie pokonuje MTV - nawet jest więcej polskich, co dobrze świadczy.Spodobała mi sie Tramwajowa Hip-hop lista - jest ciekawie prowadzona....poniżej prezentuje zrzut z mojego tunera:
 
 
kotlet 
light master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 23 Gru 2004
Posty: 149
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-01-2006, 13:15   

A gdzie jest viva+ i MCM. Rozumiem ze wprowadzaja nowe kanaly ale niech zostawia stare lub usuna te mniej ogladane np. TV5 czy hallmark albo Puls. Wszyscy sie podniecaja "bedzie nowy kanal" ale nie bedzie tez starego. Mialem poustawiane w tv programy w odpowiedniej kolejnosci tzn. polskie, disc, muzyczne, sportowe. A teraz miedzy muzycznymi mam jakas kulture. Po co mi to.
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-01-2006, 13:43   

kotlet, problem ze nie ma miejsca na nowe kanały wiec jeśli cos dochodzi to kosztem innego kanału. Zwłaszcza że, niektóre kanały są tańsze, a inne droższe UPC chetnie dało tvp kulture zamiast mcm.
Co do kanałów mało oglądanych to jest z tym spory problem bo to, że Ty ich nie oglądasz nie znaczy, że są mało oglądane np: w przypadku mojej sąsiadki dwa z nich są jednymi z częściej oglądanych. Co do kanałów zagranicznych w dobrym zwyczaju jest umieszczenie chociaż po jednym kanale niemieckim, francuski ....

Poczekajmy na wprowadzenie tv cyfrowej wtedy tych kanałów może być 5-6razy więcej w kablu, a z tego co słyszałem w upc może to nastąpić nawet w ciągu tego roku.
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 05-01-2006, 16:35   

Jak to nie mam miejsca ? Spokojnie starczy wolnego pasma jeszcze na co najmniej kilkadziesiąt nowych programów, bez najmniejszego problemu mogło by być 2-3 razy więcej programów niż jest w tej chwili.
Myślę, że jedynym problemem jaki mają to te stare coś na co mówią dekoder do hbo bo tam programów nie da się dostroić.
  marekd@jabberpl.org
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-01-2006, 17:18   

Marek, 2-3 razy tyle miejsca obecnie ? chyba żartujesz.
Przecież samych polskich mamy blisko 60kanałów i z 10 zagranicznych.
W Warszawie zdajsie dokładnie jest ich 75, a pasmo do telewizji jest 100kanałowe i takie sa telewizory na rynku.
A tak przy okazji dla osób potrzebujacych czestotliwosci polecam http://www.kablomedia.pulawy.pl/plantv.html lub
http://www.pokosat.de/160...20kanalow%20tvk
 
 
Sebastian22 
light master

Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 133
Skąd: Katowice
Wysłany: 05-01-2006, 23:15   

No niewiem aby UPC pokryło cyfrowym sygnałem większość miast w ciągu 2006 roku - moze jakąś usługe pilotową uruchomią....ozatym tv cyfrowa wiaze sie z koztami i abonament wzrosl by sporo....
 
 
FlashMan 
classic master


Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 157
Skąd: Szczecin
Wysłany: 05-01-2006, 23:49   

Nie wierzę, że w tej obecnej paśmie kablowej nie ma już miejsca. Oczywiście, że jest! U mnie w Szczecinie jeden kanał TV4 ma aż w dwóch miejscach pasmu kablowego się powtarza! Czemu oni nie sprawdzą tego i wsadzą (robiąc przy okazji mały porządek) Vivę Polskę obok Vivy+?

Ciągle jest w UPC bałagan? :sad:
_________________
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 06-01-2006, 01:35   

W Gdańsku mamy 50kilka programów to, że robią telewizory 100kanałowe nie oznacza że pasmo jest 100 kanałowe (nie ma obowiązku strojenia wszystkich w telewizorze a jedynie te ulubione/ciekawe) , znam kilka kablówek blokowych w których jest po 120kilka programów i ładnie to działa, w 2 pakietach - nie każdy musi płacić za wszystkie (internet też tam jest), no i ceny maja inne za ten podstawowy pakiet zawierający mniejs więcej połowę kanałów tam dostępnych (w tym hbo) płaci się coś koło 14zł
  marekd@jabberpl.org
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 06-01-2006, 12:02   

Wracając do temtu, którzy w tym wątku troszkę zszedł na manowce.
Od 29 stycznia 2006 roku kanał VIVA Polska wprowadza nową ramówkę, nowe programy.

Info tutaj:
http://media2.pl/news/med...iva,polska.html
 
 
Krojcfeld 
easy master


Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 24
Skąd: 3-Miasto
Wysłany: 07-01-2006, 12:24   

Oglądałem moze kilka minut raczej nie moje klimaty ta VIVA ;) ale szkoda że nie ma tej VIVY + niemieckiej bo tam po 22 był taki program co fajna laseczka prowadziła ;)
 
 
kotlet 
light master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 23 Gru 2004
Posty: 149
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-01-2006, 15:02   Re: VIVA Polska w UPC - jak oceniacie?

atomix napisał/a:
Muzyka przypomina mi playlistę Radia Eska, ale chyba oto chodzi, by grać muzykę, którą się słucha.


Ta. otiweram lodowke, a tam co. Radio Eska.
To moze jakas petycje napiszemy zeby przywrocili vive+ i mcm. Tam tez fajne kawalki lecialy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: