Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Vectra
Autor Wiadomość
Precelos 
ultra master


Pomógł: 42 razy
Dołączył: 01 Paź 2009
Posty: 1433
Skąd: K-K
Wysłany: 25-03-2010, 10:31   

poziomka napisał/a:
Neostarada jest teraz w promocji -69 zl/ 6mb

ale tylko przez 3 miesiace pozniej stowka do konca cyrografu 8)
_________________
  precel@wtw.im
 
intrygant 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2013
Posty: 197
Skąd: Warszawa
Wysłany: 31-07-2013, 13:32   

Odświeżę temat ogólny Vectry.

Jak wiecie Vectra zmienia regulaminy. Nauczony doświadczeniem z UPC DUK/BUK, złożyłem wypowiedzenie. Obecnie płacę za pakiet TV Złoty (umowa wzięta rok temu, na 36! miesięcy) 47,99zł. Wypowiedzenie wysłane, 2 telefony z BOK z identycznymi ofertami utrzymaniowymi: Pakiet Złoty PVR na 12 miesięcy - 75zł Brak w tym pakiecie chociażby alekino (jest w wyższym pakiecie Platynowym za 85-90zł miesięcznie).

Czyli to co oferuje Vectra mam o 6zł mniej w UPC z moim ulubionym alekino.

Z ciekawości zapytałem się o te promocje kuszące: TV Platynowy + 60Mb/s za 89zł w promocji. Owszem 89zł przez pierwsze 6 miesięcy, kolejnych 18 miesięcy po 144zł. Czyli średni abonament wychodzi ok. 130zł.

Reasumując: Vectra nie jest wcale taka tańsza od UPC ;)
  intrygant
 
SQ 
light master


Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 88
Wysłany: 31-07-2013, 20:55   

Niezłe wykopalisko :lol:

żeby dodać pikanterii tematowi (pewnie będzie warn za odkopanie ;) )
akurat dziś sfinalizowałem przedłużenie umowy, na warunkach generalnie "lepszych" niż dotychczasowe i jestem wstępnie zadowolony.
Za pakiet platynowy + net 20MB + pakiet sport na ostro ~ 95zł (umowa na 24 m. pakiet dodany na 12 m.)

Zrezygnowałem z PVR USB bo jakoś nie mogłem zacząć używać.

Za podobne programy w UPC ojciec płaci 140zł (bez PVR miałby w Vectrze 80zł jako przechodzący od konkurencji)

Czyli, co lokalizacja to oferta.
 
 
adiko 
plus master


Dołączył: 14 Maj 2013
Posty: 330
Skąd: Katowice
Wysłany: 31-07-2013, 21:42   

Jak nie masz możliwości skorzystania z upc to jest ok,natomiast twój ojciec mógłby mieć lepszy pakiet niż ty od upc też za 95 zł lub 105zł z PVR,ale żeby to mieć to trzeba się trochę zainteresować.
Większość klientów po podpisaniu umowy już nic nie robi poza opłacaniem comiesięcznych rachunków.
_________________
 
 
SQ 
light master


Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 88
Wysłany: 31-07-2013, 22:39   

adiko standardowo wypowiedzenie umowy czy jakiś inny pomysł ??

Jakby ktoś szukał pretekstu - wycofanie ESPN z oferty - http://wyborcza.biz/bizne...la_kazdego.html
 
 
litek1 
light master

Dołączył: 19 Kwi 2013
Posty: 91
Wysłany: 01-08-2013, 15:33   

no tak jak masz 6 zł mniej. ale to ze w vectrze ani vod ani możliwosći modułu ci+ nie ma to się w całym dobrobycie nie wspomni. dla mnie akurat vectra sory jest jedna z gorszych telewizji. A teraz niby podwyzszyli ceny za canal+. super;/ to w ' zamian ' dali fitness tv? ginx hd? wszystko o grach w HD. wow.
 
 
adiko 
plus master


Dołączył: 14 Maj 2013
Posty: 330
Skąd: Katowice
Wysłany: 01-08-2013, 17:46   

SQ najpierw zadzwoń do DUK i zapytaj się co mogą ci zaoferować teraz,jeśli nie będziesz zadowolony z oferty to wtedy wyślij wypowiedzenie np ze strony upc,wtedy czekasz na telefon lub sam dzwonisz do DUK i mówisz co ciebie interesuje.
Oczywiście UWDP polecam 5 lub 6 wariant zależy czy interesuje cię PVR,co do kwestii promocji złotówkowych(multiroom,cinemax,filmbox) to polecam patent Greengo w temacie pogaduchy.
_________________
 
 
intrygant 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2013
Posty: 197
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-08-2013, 09:28   

Vectra chyba zaczęła odpowiadać na bardzo dobrą ofertę UPC dla nowych klientów.

Pakiet TV Platynowy + 40Mb/s + 300 minut = 75zł / 24 miesiące

No i mam zagwozdkę...

Czy jest tu jakiś użytkownik internetu od Vectry z warszawskiej Ochoty?
  intrygant
 
kvs 
Moderator


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 09 Mar 2005
Posty: 1586
Skąd: Mokotów / Białołęka
Wysłany: 08-08-2013, 16:32   

W ofertach Vectry jest często haczyk, polegający na tym że cena podawana w ulotkach obowiązuje przez pierwszy rok trwania umowy, potem jest wyższa, także lepiej dobrze się rozeznaj. Dodatkowo też potrafią nieraz doliczać opłatę za dzierżawę dekodera.
_________________
 
 
intrygant 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2013
Posty: 197
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-08-2013, 15:11   

Jest to cena końcowa, z wliczonym dostępem do DTV. / Oferta opisana wyżej nie jest z ulotki tylko z ich "DUK".

Dzisiaj kolejny telefon i dodatkowo 6 pierwszych miesięcy za 1zł przy zobowiązaniu na 24 miesiące. I przyznam, że zgłupiałem...
  intrygant
 
kvs 
Moderator


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 09 Mar 2005
Posty: 1586
Skąd: Mokotów / Białołęka
Wysłany: 12-08-2013, 15:44   

Trochę podejrzanie tanio. Zrób jak uważasz. Co pewien czas są na szczęście zmiany w regulaminach i można w razie czego się ewakuować, ale pewnie będzie to coraz trudniejsze, bo Vectra się wycwaniła i zrobiła podział kanałów na gwarantowane i niegwarantowane. Więc jeśli usuną Ci jakiś kanał tak zwany niegwarantowany to nie będziesz miał żadnego prawa do rezygnacji. Większość spośród tych kanałów niegwarantowanych to szajs ale jest kilka wartych zachodu np Travel Channel (SD i HD) NatGeo Wild (SD i HD), kilka MTV, VH1, Comedy Central...
Szczegóły: http://www.vectra.pl/repo...ji_cyfrowej.pdf
_________________
 
 
intrygant 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2013
Posty: 197
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-08-2013, 16:17   

O podziale na kanały gwarantowane/niegwarantowane wiem i przyznaje, że mnie to odstręcza. Przy pakiecie Platynowym, lista kanałów niegwarantowanych jest naprawdę pokaźna...

Nie mam niestety żadnych informacji, jak internet od Vectry działa w mojej lokalizacji, dlatego też pewnie wezmę UPC. Wolę dopłacić średnio 5zł miesięcznie i mieć pewność, że nie będę dostawał kilka razy w tygodniu maila z info "W godzinach takich i takich będą prowadzone prace modernizacyjne... przepraszamy" ;)

Niemniej, spotkam się w tym tygodniu z PH od Vectry, przejrzę regulaminy tych hojnych promocji utrzymaniowych i dam znać, jak to wygląda na piśmie.
  intrygant
 
ilowiak 
Klikacz

Dołączył: 20 Lut 2009
Posty: 1
Wysłany: 27-08-2013, 15:20   

Ja mam internet z Vectry w Warszawie Ursus i miałem do tej pory abonament 80 zł za 100 minut tel. stacj + pakiet złoty + 40 MB Internetu. Po rezygnacji dostałem najpierw ofertę 300 minut tel. stacj. + pakiet platynowy + 60 MB internetu za 82 zł , a następnie tą samą ofertę obniżoną o 10 zł lub też ofertę 100 minut tel. stacj. + pakiet złoty + 30 MB internetu za 64 zł , które podobno można jeszcze negocjować. Myślicie,że po odrzuceniu tej drugiej oferty , będą jeszcze się ze mną kontaktować i proponować miesiące gratis ?
 
 
intrygant 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2013
Posty: 197
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-09-2013, 13:43   

Ha! Dzisiaj oddawałem dekoder i Pan chciał mnie skusić kolejną promocją: Platyna + 60Mb/s za średnio (bo te złotówkowe abonamenty przez pierwszych 6 miesięcy) 59zł miesięcznie przy zobowiązaniu na 24 miesiące.

Chyba Vectra zaczęła powoli tracić grunt pod nogami, bo ilość ludzi przewijająca się w warszawskim BOK z dekoderami i wypowiedzeniami jest ogromna...
  intrygant
 
adiko 
plus master


Dołączył: 14 Maj 2013
Posty: 330
Skąd: Katowice
Wysłany: 09-09-2013, 14:27   

taniej podobnej paczki nie dostaniesz w upc,atrakcyjna ta oferta jak za tą kase.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: