Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
2 modemy help
Autor Wiadomość
Tidus
Klikacz

Dołączył: 09 Sty 2005
Posty: 7
Skąd: Kraków
Wysłany: 23-12-2005, 12:09   2 modemy help

mam u siebie w domu chello 1mb
wczoraj brat dwa osiedla dalej zamowil sobie tak samo 1mb i z racji ze ma jeszcze remont mieszkania to wziolem jego modem do siebie i chcialem podpiac ,ale niestety nie przydziela IP . czemu u niego dziala a u mnie nie
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-12-2005, 13:35   

Modem jest przyporządkowanie do mieszkania i nie powinniście go ruszać.

W przypadku zmiany karty sieciowej dostępna powinna być strona instalacyjna i tam należy zarejestrować nowe urządzenie.
 
 
VRx 
classic master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 282
Wysłany: 23-12-2005, 14:22   

Ragulamin zastrzega możliwość korzystania z urządzeń przekazanych przez UPC tylko w lokalu w którym zostały zainstalowane.
 
 
Tidus
Klikacz

Dołączył: 09 Sty 2005
Posty: 7
Skąd: Kraków
Wysłany: 24-12-2005, 00:58   

VRx napisał/a:
Ragulamin zastrzega możliwość korzystania z urządzeń przekazanych przez UPC tylko w lokalu w którym zostały zainstalowane.


wiem co mówi regulamin ale w lokalu gdzie byl montowany jest remont i dopiero brat sie tam wprowadzi na poczatku lutego. Tak wiec jak juz placi to niech to sie chociaz wykorzysta.BTW brat na czas remontu mieszka u mnie ,wiec niema mowy o osobach trzecich.

Tak wiec powie mi ktos czemu nieprzydziela IP na tym modemie ?? anie przez sieciowki ani przez usb :( chyba ze musze wlozyc sieciowke brata do swojego kompa hmm

[ Dodano: 24-12-2005, 01:06 ]
MrY napisał/a:

W przypadku zmiany karty sieciowej dostępna powinna być strona instalacyjna i tam należy zarejestrować nowe urządzenie.


Nie jestem pewien ale niemam polaczenia z niczym nawet z http://admin.chello.pl/instal.html

BTW jak ja montowalem chello to mialem podpiete przez sieciowke (w PCI) , w miedzyczasie zmodernizowalem kompa i teraz mam sieciowke na plycie i net dziala( nie musialem rejestrowac nowego urzadzenienia)
 
 
VRx 
classic master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 282
Wysłany: 24-12-2005, 07:34   

Tidus napisał/a:
wiem co mówi regulamin ale w lokalu gdzie byl montowany jest remont i dopiero brat sie tam wprowadzi na poczatku lutego. Tak wiec jak juz placi to niech to sie chociaz wykorzysta.BTW brat na czas remontu mieszka u mnie ,wiec niema mowy o osobach trzecich.

Ale był montowany gdzie indziej niż tam gdzie chcesz go uruchomić, więc nei jest to zgodne z regulaminem UPC.
Brat płaci i ma prawo korzystać tam gdzie modem został podłączony przez UPC.
Tidus napisał/a:
Tak wiec powie mi ktos czemu nieprzydziela IP na tym modemie ?? anie przez sieciowki ani przez usb chyba ze musze wlozyc sieciowke brata do swojego kompa hmm

Zadzwoń do UPC zapytaj. To oni Ci powiedzą co jest nie tak.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: