Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Telewizja + internet
Autor Wiadomość
szymekaja 
Klikacz

Dołączył: 11 Kwi 2013
Posty: 1
Wysłany: 11-04-2013, 15:31   Telewizja + internet

Witam
Szukam pakietu telewizja + internet. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad TV Platynowy z PVR + 60 Mb/s z Vectry za 89zł ale czytam sporo kiepskich opinii o tym operatorze. Chętnie poznam oceny osób które korzystają z tego operatora a może nawet z tej oferty. Ewentualnie może macie inne propozycje niekoniecznie z takim szybkim internetem i tyloma kanałami ale coś nad czym warto się zastanowić. Z góry dzięki za odpowiedzi
 
 
kotlet 
light master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 23 Gru 2004
Posty: 149
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-04-2013, 15:57   

Ja posiadam Zloty+16MB od prawie 2lat. Jak do tej pory nie moge narzekac internet chodzi stabilnie, tv bez zaklocen, poza jedna duza awaria, ale reklamacje uwzglednili. Plusem jest to ze mozna sobie na dekoderze ustawic kanaly wg swojej kolejnosci. Niech sie moze wypowiedza ci ktorzy nie sa zadowoleni.
 
 
jarek24 
Klikacz

Dołączył: 24 Mar 2014
Posty: 2
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 27-03-2014, 09:46   

Witam serdecznie. :o Zastanawiasz się nad TV Platynowy z PVR + 60 Mb/s z Vectry . Nie chce krytykować, ani chwalić Twoje pragnienia. Zanim się zdecydujesz na jakiś fajny pakiet telewizja+internet- zrób to dobrze, bo w końcu podpiszesz umowę. Ja mam pakiet telefon + internet i jestem zadowolony z operatora u którego jestem. :?: Wszystkich pozdrawiam serdecznie.....
 
 
Renka 
Klikacz

Dołączyła: 18 Mar 2014
Posty: 11
Wysłany: 16-04-2014, 13:43   

no ja własnie tez szukam - ktoś może polecić Multimedia (kolega namawia)
 
 
niewyspany 
Klikacz

Dołączył: 16 Lip 2014
Posty: 4
Wysłany: 27-12-2014, 14:18   

ja polecam netię, mam od pewnego czasu internet i telewizję, wszystko póki co działa co najmniej bardzo solidnie
 
 
pop2 
Klikacz

Dołączył: 10 Cze 2010
Posty: 15
Skąd: Kraków
Wysłany: 31-12-2014, 14:43   

Co do netii i jej gigakablówki używa ktoś na sieci aster jakie wrażenia, awaryjność i jakość C+ ?
 
 
Kamil9 
Klikacz

Dołączył: 30 Kwi 2014
Posty: 7
Wysłany: 14-01-2015, 12:05   

Moim zdaniem bardzo fajne są teraz opcje z Netii, zarówno internet i telewizja ;)
_________________
 
 
lucynka 
Klikacz

Dołączyła: 24 Kwi 2015
Posty: 1
Wysłany: 24-04-2015, 17:37   

Nc plus chyba teraz ma dobre oferty
 
 
apogeum 
easy master

Dołączył: 21 Wrz 2012
Posty: 49
Wysłany: 03-12-2015, 16:06   

Oferty z roku na rok są coraz lepsze. Firmy oferują coraz więcej promocji co nie znaczy oczywiście,ze nie warto sobie wszystkiego porównać. Powiedziałbym,ze nawet trzeba sobie porównać bo to da Wam pewność,ze wybierzecie dla siebie najlepszą ofertę.
Polecam zajrzeć sobie na stronę:
http://panwybierak.pl/

Możecie tam wpisać sobie swój adres oraz powinny Wam pojawić się iinformacje o tym jakie pakiety mają przy danym adresie poszczególne sieci telekomunikacyjne. Sam obecnie mam telewizję oraz internet w Multimedii. Nie chodzi źle chociaż upc również ma dobre opinie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: