Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
nowa strona chello
Autor Wiadomość
Hand 
plus master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 21 Sie 2005
Posty: 373
Skąd: warszawa, goclaw
Wysłany: 24-11-2005, 14:54   

jak do nich napisze to beda rozpatrywac przez miesiac zmiane 3 linii kodu a jak zadzwonie to powiedza ze nie supportuja innych przegladarek ;)

ale jak bede mial troche czasu to kto wie - mozna im troche podokuczac :)
_________________
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24-11-2005, 22:13   

Hand napisał/a:
taa.. podczas jakiejs rozmowy z serwisem zwrocilem im uwage ze milo by bylo jakby strona rejestracji adresow mac nie byla uzalezniona od JS bo ciezko np. takim linksem cos zdzialac jak sie nie ma GUI.. to dostalem mila odpowiedz ze linuxa nie supportuja..

A niech mi tylko odpiszą, że Opera, Mozilla i FF to tylko linux... Ale chyba są świadomi, że to są przeglądarki pod windowsa?

Marek napisał/a:
poszukaj sobie linksa z obsługą javaskryptu, moim linksem mogę robić nawet przelewy w mbanku

Chyba obecnie wszystkie links'y obsługują JS.
Marek napisał/a:
ciekawe co polecą pewnie linksa

Słowa: 'czekaj', 'links', 'linux' nie istnieją w ich słowniku :)
Ale wówczas polecą FF, bo widzę że zaczynają go promować. :)
 
 
Hand 
plus master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 21 Sie 2005
Posty: 373
Skąd: warszawa, goclaw
Wysłany: 25-11-2005, 00:39   

wiecie co.. musimy sie po prostu zaczac promowac.. znaczy osoby, ktore conieco wiedza, zeby do nich dotarlo ze zostaje coraz mniej osob, ktore bedzie sie dalo robic w balona albo ktore beda godzic sie na jakies chore praktyki (rozne zawilosci i udziwnienia)..

juz mniejsza czy links czy FF, ale zalozmy ze ktos by wlasnie ze wzgledow bezpieczenstwa mial wylaczony JS albo chocby dla wlasnego widzimisie - ten JS tam na prawde kompletnie do niczego nie jest potrzebny.. chyba zeby pokazac jak fajnie miga strona i ze sie sama przelacza czy jeszcze jakis inne dziwy

pamietam jak kilka lat temu nikt z poza chello nie mogl sie podlaczyc do mojego kompa na "nieblokowanym" :80

ale mysle ze narazie nic nie przebije przymusowej zmiany ip w tepsie.. kumpla dzis 2 razy w WoWie z instancji kopalo (nikt nie wie czemu 2) ;)


PS: tak wiem duze zageszczenie redundacyjne slowek tu wystepuje ale zmeczony jestem :)
_________________
 
 
Krojcfeld 
easy master


Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 24
Skąd: 3-Miasto
Wysłany: 25-11-2005, 20:50   

Panowie a gdzie na tej stronie jest licznik bo nie moge go znależć :shock:
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 25-11-2005, 21:27   

Na tej stronie nie ma i nigdy nie było licznika (to nie neostarda) licznik jest na osobnej stronie pod adresem licznik.upc.pl
  marekd@jabberpl.org
 
netkrak 
classic master

Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Krakow
Wysłany: 25-11-2005, 22:56   

w poprzedniej wersji byl link do licznika od razu na stronie glownej ... teraz trzeba zapisac w ulubionych, albo przejsc do strony pomocy i tam jest link do licznika ...
 
 
mizuk 
plus master


Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 378
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-11-2005, 00:58   

Ta pierwsza, z którą się zetknąłem w 2005 była nad wyraz skromna i czytelna, nowa - przynajmniej na razie sprawia trochę zamieszania i na nowo trzeba się przyzwyczaić.
Nie wiem, na jak długo, bo coraz cieniej z kasą i wzrostem kosztów utrzymania, na razie rezygnuję z HBO, być może wkrótce z internetu. :|
_________________
 
 
ikk 
Klikacz

Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 15
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 27-11-2005, 14:58   

Na nowej stronie nie mogę znaleźć informacji o aktualnych promocjach; dobrze, że takie informacje są tu i na stronie pana Santora.
 
 
 
mizuk 
plus master


Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 378
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-11-2005, 16:39   

Zakładka: Produkty i to jest wszystko co możesz i powinieneś traktować jakp promocje. Niezależnie od tego na wprost oczu masz zmieniający się wyświetlacz co jest aktualnie tematem dnia. Po 3cie zwróć uwagę na to, że nowa strona jest ankietowaną propozycją, nie wiadomo jaki będzie produkt finalny. :wink:
_________________
 
 
ikk 
Klikacz

Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 15
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 27-11-2005, 17:05   

mizuk napisał/a:
Zakładka: Produkty i to jest wszystko co możesz i powinieneś traktować jakp promocje. Niezależnie od tego na wprost oczu masz zmieniający się wyświetlacz co jest aktualnie tematem dnia.

Owszem jest taki banner, ale:
1) on nie jest "klikalny", nie kieruje nigdzie
2) interesuje mnie oferta promocyjna, a nie ta "zwykła"
3) była kiedyś osobna strona z aktualną promocją i tego właśnie szukałem, żeby w przyszłości móc tam wchodzić z zakładki bezpośrednio, stary link do niej już nie działa.

@mizuk
Nie chciałem nikogo urazić, zauważyłem tylko, że UPC już nie informuje tam o organizowanych promocjach, a to może być ważne dla ich potencjalnych, nowych klientów.
Ostatnio zmieniony przez ikk 27-11-2005, 22:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
mizuk 
plus master


Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 378
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-11-2005, 18:52   

Spokojnie ikk, podzieliłem się swoją uwagą, miło że doceniłeś, ale zrozum zdanie nr 3 - to w dalszym ciągu jest projekt, sądzę, że pisząc do technicznego czy do upc-chello jako takiego, można zasugerować swoje uwagi, które decydenci wezmą lub nie pod uwagę.
:mrgreen:
ps. 28.11.05 (rano): sprawdziłem to zmieniające się okno - po kliknięciu wprwadza od razu
do tematów: kiosk, koncert madonny itd. Trochę to ubogo jeszcze, ale reszta j.w. :wink:
_________________
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-11-2005, 22:43   

ikk, jedyne promocje jakie kiedykolwiek widziałem na stronie oficjalnej chello, to te:
http://www.chello.pl/Prod...datkowe/Cennik/
(należy kolejno klikać tak jak masz w adresie URL podane).
 
 
ikk 
Klikacz

Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 15
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 28-11-2005, 22:53   

tu jest o promocjach:
http://chellopl.one.pl/promocje.php
http://dareksantor.upc.ch...l/promocje.html
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: