Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przekierowanie połączeń
Autor Wiadomość
zoisaite 
Klikacz

Dołączył: 18 Maj 2005
Posty: 8
Wysłany: 22-03-2013, 22:51   Przekierowanie połączeń

Witam,
Mam taką sytuację, na którą się natknąłem kilkanaście minut temu.
Na początku miesiąca włączyłem przekierowanie połączeń z numeru stacjonarnego UPC na numer komórkowy (innego dostawcy). Babcia miała iść na dwa tygodnie do szpitala więc pomyślałem, że dobrze jak będzie miała "koleżanki pod ręką" i będzie mogła swoją niedolą się z nimi dzielić. Pomyślałem, że przekierowanie połączeń to nie taka zła sprawa i nie wyłaczyłem tego, po jej powrocie.
Teraz spojrzałem sobie w Moje UPC i okazało się, że mam prawie 7godzin wydzwonionych na...numer komórkowy babci ~ 250zł do zapłacenia.
Czy mam rozumieć (i gdzie to jest opisane na stronie upc), że przekierowanie połączeń oznacza nie mniej ni więcej tylko, że mój numer stacjonarny DZWONI na inny numer ? Przepraszam, jeśli dla kogoś jest to oczywiste, ale dla mnie powinno to działać na innej zasadzie.

Pozdrawiam i czekam na ewentualne potwierdzenia mojego oburzenia :)
 
 
trew 
classic master

Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 212
Wysłany: 23-03-2013, 06:46   

Kolego chyba sobie jaja robisz. Oczywiste jest że upc musi płacić stawkę MTR za połączenie wychodzące i dlatego kasuje tak jak sam byś dzwonił z upc na dany numer. Przekierowałeś połączenia z telefonu stacjonarnego na komórkę po to żeby koleżanka babci mogła zaoszczędzić na połączeniach i myślałeś że upc będzie na tym tracić ?
Od zawsze przekierowania były taryfikowane tak jak połączenie wychodzące.
 
 
zoisaite 
Klikacz

Dołączył: 18 Maj 2005
Posty: 8
Wysłany: 23-03-2013, 09:27   

Jaj sobie nie robię. To czysta niewiedza. Zanim tu napisałem szukałem info na stronie UPC. Nie było dla mnie oczywistym, to co jest dla Ciebie. I za wyprowadzenie z naiwnego myślenia jestem wdzięczny
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: