Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
prośba o info
Autor Wiadomość
werzaba 
Klikacz

Dołączył: 24 Lis 2005
Posty: 10
Wysłany: 24-11-2005, 15:33   prośba o info

witam, jestem świeżo upieczonym posiadaczem internetu chello Light. Oczywiście w ciągu 4 dni udało mi się przekroczyć limit i mnie jak to mówicie "przycieli" - nawet nie wiedziałem że jest jakiś limit. Ale do rzeczy. Już wiem że od pierwszeo grudnia znów będę mógł sciągać dane. Moje pytanie jest takie: na emulku mam kilka filmów dociągniętych do połowy albo i dalej, jak to jest liczone - jak po pierwszym zaczną się sciągać dalej to czy do limitu będzie sięwliczało to co już jest sciągnięte np ta połowa czy też będze się liczyło wszystko od początku. Mam nadzieję że pytannie moje jestlogiczne. Internet mam po raz pierwszy a na komuterach za bardzo się nie znam. Jeśli trzebaby sprecyzować to pytanie to napiszcie
Wielkie dzięki
 
 
 
Matizz 
easy master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Gru 2004
Posty: 23
Skąd: KrK
Wysłany: 24-11-2005, 16:10   

Bedzie sie liczyło od początku. Masz do wykorzystania na miesiąc 15 GB. Po ostatnim dniu każdego miesiąca stary licznik się kasuje, i od nowa masz 15 GB do ściągnięcia.
 
 
 
werzaba 
Klikacz

Dołączył: 24 Lis 2005
Posty: 10
Wysłany: 24-11-2005, 16:14   

to rozumiem. Codzi mi o taka sytuację, że mamsciągnięte przez emula 500 mB jakiegoś filmu a do końca zostało powiedzmy 195 mB i jak teraz 01. XII wyzeruje się licznik i będę znowu mógł sciągać to czy po skończeniu tego filmu wyświetli się na liczniku 195 mB czy też 695 mB czyli tyle ile zajmuje film w całości ??
 
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 24-11-2005, 16:37   

Wyjdzie jak jakieś 250MB (czyli te pozostałe 195+narzuty protokołu itp) nie bój się nie będzie pobierał od początku dociągnie tylko końcówkę
  marekd@jabberpl.org
 
werzaba 
Klikacz

Dołączył: 24 Lis 2005
Posty: 10
Wysłany: 24-11-2005, 17:05   

no i właśnie o to mi chodziło, wiekie dzięki
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,46 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: