Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowa usługa: UPC Phone
Autor Wiadomość
jedrek 
ultra master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Maj 2006
Posty: 786
Skąd: Ursynów
Wysłany: 14-12-2012, 14:35   

Pytanie do używających tej apki. Jak są słyszalne rozmowy. W moim przypadku po wybraniu numeru połączeniu się głos z drugiej strony zanika dostaje czkawki i Bóg wie co tam jeszcze. Nie mogę wykonać żadnego połączenia aby w sposób normalny słyszeć drugą osobę. Telefon mam HTC Wildfire S Android 2.3.5. Czy ktoś miał podobnie i jak sobie z tym poradził.
_________________
  jedrek
 
Morcik 
Klikacz


Dołączył: 13 Gru 2012
Posty: 2
Wysłany: 17-12-2012, 02:11   

marder napisał/a:
Morcik napisał/a:
Czy można tak połączyć MOTOROLĘ Gleam EX211

Niestety nie, musisz posiadać iPhona lub telefon z androidem.


Dziękuję za odpowiedż.
_________________
 
 
jedrek 
ultra master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Maj 2006
Posty: 786
Skąd: Ursynów
Wysłany: 17-12-2012, 10:06   

Wczoraj z UPC otrzymałem maila na moją reklamację UPC Phone na telefonie HTC Wildfire S z powodu złej jakości rozmów ( zaniki, cisza ,przerywania nie słyszenie drugiej strony etc). Odpowiedź brzmi że telefon ma słaby procesor, mało pamięci i z tąd te problemy. Pytam się to dlaczego wymieniono go na liście współpracujących urządzeń z UPC Phone. Nic nie dała zmiana oprogramowania w moim ruterze.
_________________
  jedrek
 
marder 
plus master


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 391
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 17-12-2012, 10:59   

Ale kit! Niech lepiej udostepnią dane konta SIP, wtedy mógłbyś skonfigurować swój telefon w dowolnym kliencie VoIP i by sie okazało czy telefon ma za słaby procesor czy to ich aplikacja jest kiepsko zoptymalizowana i nie dopracowana. Ja tez korzystam z VoIP (ale nie UPC) i mam zainstalowaną aplikacje Sipdroid, która świetnie działa i na poczciwym LG Swift, jak i na Galaxy SII, i to w jakości rozmów HD.
 
 
jedrek 
ultra master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Maj 2006
Posty: 786
Skąd: Ursynów
Wysłany: 17-12-2012, 11:11   

marder
Czy UPC przyznała się kiedyś do błędu. Mnie od początku ta apka nie pasowała ale chciałem mieś ułatwienie a sznurkowych telefonów mam dość przez 30 lat. Wielokrotnie ją odinstalowywałem i ponownie instalowałem robiłem resety na stronie Moje UPC i nic to nie pomogło. Masz rację to UPC musi popracować nad apką. Pozdrawiam i dziękuję za wszystko
_________________
  jedrek
 
gregor 
easy master

Dołączył: 15 Sty 2011
Posty: 20
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 20-12-2012, 19:39   

Dzisiaj zaktualizowałem aplikacje do 1.0.5 i lipa nie można się nawet zalogować, nie pomagają resety. Przed aktualizacja jako tako działało teraz zero. Spróbuje jeszcze raz odinstalować i zainstalować jak nie pomoże to odinstaluje na zawsze.

SG SII Android 2.3.3

[ Dodano: 20-12-2012, 19:53 ]
Pomogło odinstalowanie i ponowne zainstalowanie naradzie działa :)
 
 
jedrek 
ultra master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Maj 2006
Posty: 786
Skąd: Ursynów
Wysłany: 20-12-2012, 19:55   

Ja już odinstalowałem na zawsze to może nie ale na bardzo długo. Widzę że nie tylko HTC WS nie lubi jej lub ona jego.
_________________
  jedrek
 
stivi 
ultra master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 1108
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 16-02-2013, 15:18   

Witam czy zmienilo sie cos jesli chodzi o jakosc rozmow ??? ja na galaxy gio slysze idealnie ale mnie slychac z duzym opoznieniem i w zwolnionym tempie . CZyli nie da sie pogadac przynajmniej przez 3g w orange . Czyzby za slaby telefon lub za wolne polaczenie?? jak jest u Was ????

pozdr
  stivi
 
BeeJay 
light master

Dołączył: 26 Sty 2011
Posty: 113
Skąd: Praga ;)
Wysłany: 22-05-2013, 23:47   

Pytanie a propos UPC Phone. Siostra po przejrzeniu swojego konta w Moje UPC ewidentnie ma wpisane 100 min połączeń, choć nie dostała ani przy umowie (pewnie też w Moje UPC) przydzielonego numeru.
Czy jest możliwe, że te 100 min jest do wykorzystania tylko przez UPC Phone? Jakoś mi to nie pasuje, bo samą umowę jeszcze po-asterową podpisała chyba z rok temu.
 
 
jedrek 
ultra master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Maj 2006
Posty: 786
Skąd: Ursynów
Wysłany: 23-05-2013, 09:43   

Siostra niech dokładnie przeczyta umowę szczególnie początek. Gdzieś tam powinien być numer telefonu o ile nie przenosiła lub nie miała przydzielonego wczesniej
_________________
  jedrek
 
JANUARY 
plus master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Lip 2006
Posty: 303
Skąd: IIImiasto
Wysłany: 23-05-2013, 16:23   

U mnie działało to dobrze na tablecie Pentagram TAB8.0 , może to niezbyt wygodny przyrząd do tego celu, ale działało dobrze jeszcze na początku roku, w sytuacjach awaryjnych można było pogadać. Obecnie nie mogę nawet zainstalować na Pentagram TAB8.3 bo "wersja niezgodna z urządzeniem". Na co komu taka aplikacja, liczą na zwiększony popyt na "zgodne" urządzenia?
  Yar13
 
mumen 
light master


Dołączył: 05 Kwi 2013
Posty: 116
Wysłany: 15-07-2013, 19:24   

Witam!
Mam zainstalowany UPC Phone na samsungu galaxy tab i z tego co wiem darmowe 60min w abonamencie a po wykonaniu 3 rozmów zaczęło naliczać na stronie upc!
Nie wydzwoniłem nawet 10min więc WTF?
I z tego co widze nie ma naliczania sekundowego?
Są jakieś limity tych rozmów w abonamencie czy błędnie naliczyli koszta?
_________________
 
 
 
dim 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Lip 2012
Posty: 82
Wysłany: 15-07-2013, 20:08   

Naliczają wszystkie rozmowy, a na koniec rozliczą darmowe minuty. I owszem, nie ma naliczania sekundowego.
 
 
mumen 
light master


Dołączył: 05 Kwi 2013
Posty: 116
Wysłany: 16-07-2013, 05:29   

Dzięki :)
_________________
 
 
 
0bEiN 
plus master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 408
Wysłany: 19-07-2013, 21:40   

Ta usługa ma sens podczas wyjazdów zagranicznych. Część rodziny wyjechała właśnie do Bułgarii to zainstalowałem im tą aplikację na iPhone. Z informacji na stronie UPC wynika że powinno to działać też poza granicami kraju, a ceny jak za połączenie lokalne (w pakiecie darmowych minut). Zakładając że w hotelu jest darmowe wifi to jest to spora oszczędność. Ktoś próbował już korzystać z tego za granicą? Moi dopiero co wyjechali i jeszcze nie mieliśmy okazji pogadać, zastanawiam się czy będzie działało.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,45 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: