Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie UPC - Część 5
Autor Wiadomość
Daniel2550 
easy master

Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 45
Skąd: Lublin
Wysłany: 26-05-2012, 10:04   

A dałoby obniżyć jakoś koszty Neta 120 MB Max HD i telefonu? Teraz płacę 170 zł
 
 
maleczki 
light master

Dołączył: 07 Kwi 2009
Posty: 74
Skąd: Kielce
Wysłany: 26-05-2012, 10:19   

A ja mam teraz pytanie z innej beczki. Technicznie zmiana się dokonała, ale jeśli chodzi o formalizmy, to mnie powiedziano, ze przyjedzie kurier z umową. A jakie są wasze informacje?
 
 
sPiDeK 
light master

Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 72
Wysłany: 26-05-2012, 11:45   

Udało mi się dzisiaj domówić superhd za 5zł. Także podsumowując Max Hd + 30Mb/s + SuperHd za 85zł. Jestem mega zadowolony a oni w zamian dostaną klienta na bardzo długo :) Podziękowanie dla tego forum, bez was nie ugrał bym takiej oferty.
_________________
Ostatnio zmieniony przez sPiDeK 26-05-2012, 12:11, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
wacie72 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Wrz 2011
Posty: 183
Skąd: Kraków
Wysłany: 26-05-2012, 11:48   

I mnie się dziś udało zamienić paczkę na "Rewelacyjną ... "
Dostałem Max HD i Super HD na dodatek będę płacił 20 złotych mniej miesięcznie :)
Zdziwiło mnie tylko że ma przyjechać technik i wymienić dekoder z Mediaboxu HD na inny bo ten nie może podobno odbierać paczki Super HD , a ja tą paczke miałem kiedyś przez miesiąc w promocji i było wszystko OK :(
Ale co tam , podobno to ma nic nie kosztować , ma przywieść umowę i wymienić dekoder a jakoś nie jestem z nim specjalnie zżyty , wiele razy dziwnie się zachowywał , sam uruchamiał wideo na życzenie.
Więc widać że i w Krakowie da się otrzymać tą promocje mimo że wczoraj uparcie w DUK twierdzono że nie jest i nie będzie w kraku dostępna :mrgreen:
_________________
 
 
xthema 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 646
Skąd: Opole
Wysłany: 26-05-2012, 12:50   

Macie może też ten sam problem, że Przewodnik TV nie wyświetla Wam programu od środy 30 maja od godziny tuż po północy? :D
U mnie jest tak od dwóch dni (od czwartku).
Wtedy (w czwartek) powinien być już program na środę 30 maja, a nie było.
Czekałem wczoraj i dzisiaj i nadal nie ma :D Cały czas się kończy na pierwszych godzinach nocnych w środę 30 maja i dalej nic....

Skąd więc ten mój promienny uśmiech? ;)
Odpowiedź chyba sama się nasuwa.... :D
 
 
italo2006 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 192
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 26-05-2012, 13:04   

Moja propozycja z działu obsługi klienta:
maxhd+internet120mb+telefon nonstop+multirom+canal+hd+super hd=207zł cena nie uwzględnia podwyżki która ma nastąpić po 6mc albo rezygnacja z super hd.

Obecnie mam:
MAXHD+INTERNET100MB+TELEFON WIECZORY I WEEKENDY+MULTIROOOM+CANAL+HD=203ZŁ(CANAL+ZŁOŻONA REKLAMACJA MIAŁEM MIEĆ NA CZAS NIEOKREŚLONY A MAM NA OKREŚLONY 12MC)
_________________
  500
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 26-05-2012, 13:08   

xthema napisał/a:
Macie może też ten sam problem, że Przewodnik TV nie wyświetla Wam programu od środy 30 maja od godziny tuż po północy? :D
U mnie jest tak od dwóch dni (od czwartku).D


Na forum satkuriera jeden z kolesi pisze, że w telewizji analogowej na kanale Polsat2 wyświetla mu się komunikat, że "W związku z przygotowaniami do uruchomienia nowych kanałów w Telewizji Cyfrowej UPC 29 maja br. Polsat 2 będzie dostępny wyłącznie na nowym kanale S17..."

A na forum Aster piszą o dwóch nowych testach kanałów. Wiele na to wskazuje, że HD.

Idzie nowe :?: :P :P :P :P

Pożyjemy, zobaczymy. Jednak jak od czerwca planują zmiany w przyszłym tygodniu musi być coś już wiadomo...
_________________
 
 
jss 
light master

Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 77
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-05-2012, 13:37   

Już wiadomo :lol:

TVP1 HD i TVP2 HD od 1 czerwca 2012 zostaną udostępnione wszystkim abonentom Telewizji Cyfrowej UPC posiadającym dekoder HD.
Ponadto, dostęp do tych kanałów jeszcze przed EURO 2012 zyskają również abonenci pakietu HD Pack b. Aster.

Numeracja w Przewodniku TV
- dekodery UPC MediaBox:
TVP 1 HD nr 101
TVP 2 HD nr 102

- dekodery KAON (byłego Aster)
TVP 1 HD nr 43
TVP 2 HD nr 44
_________________
 
 
Kornick 
light master

Dołączył: 07 Mar 2012
Posty: 124
Wysłany: 26-05-2012, 13:43   

doskonała informacja :) nareszcie
 
 
Ciasteczko 
Klikacz

Dołączył: 26 Maj 2012
Posty: 13
Wysłany: 26-05-2012, 14:07   

Witam , mam pytanie odnośnie pakietu VIP , gdzie wliczany jest dekoder + kanały HD, internet Fiber 120mb/s i telefon 240 minut. Czy w późniejszym czasie będę musiał ponieść dodatkowe koszty za telefon , którego i tak nie będę używał ,bo jest mi nie potrzebny.

P.S oczywiście bez dodatkowych promocji abonament wynosi 160 zł.
 
 
Cappo 
plus master

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 536
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 26-05-2012, 14:17   

Ciasteczko, skoro nie będziesz używał to jakie koszty masz mieć?
 
 
Ciasteczko 
Klikacz

Dołączył: 26 Maj 2012
Posty: 13
Wysłany: 26-05-2012, 14:21   

Dzięki za szybką odpowiedź ! Chciałem się tylko upewnić ,bo nigdy nie wiadomo co knują takie firmy.
 
 
SNOL 
light master


Dołączył: 26 Lis 2010
Posty: 91
Skąd: Wrocław
Wysłany: 26-05-2012, 15:11   

UPC także włączy TVP1 HD i TVP2 HD przed Euro 2012

Cytat:
Dobra informacja dla abonentów największego operatora kablowego w kraju. W czerwcu 2012 roku oferta telewizji cyfrowej UPC Polska zostanie powiększona o kanały TVP1 HD oraz TVP2 HD. Dostęp do stacji otrzymają także klienci dawnej sieci Aster.


EDIT: Przepraszam, że powtórzyłem, ale byłem przekonany, że jestem na bieżąco z wątkiem! Po prostu forum nie wysyłało mi ostatnio powiadomień i nie zauważyłem, że są już wyżej wpisy na ten temat... :?
_________________
Ostatnio zmieniony przez SNOL 26-05-2012, 15:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
marcinosr
[Usunięty]

Wysłany: 26-05-2012, 15:20   

jss, a nie masz informacji co jeszcze szykują? :mrgreen: :mrgreen:

ja wiem że o wiele pytam ale może coś tam jeszcze możesz zdradzić? :twisted:
 
 
topskun 
classic master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 12 Wrz 2005
Posty: 282
Wysłany: 26-05-2012, 15:56   

Witam,
Jestem świeżo po rozmowie z konsultantką UPC. Rozmowa przebiegała w miłej atmosferze. Zadzwoniłem z pytaniem czy wpłynęła rezygnacja? Dostałem odpowiedź, że tak i się zaczęło czemu rezygnuje itd.
Nic się nie musiałem wykłócać cytować regulamin czy straszyć czymś innym. Dostałem to co wszyscy FP 30MB/s MAX HD z PVR + Super HD + zostałem z C+ HD i Multiroom łącznie ~165zł a wcześniej buliłem ponad 220zł. Dodatkowo zapytałem czy coś wiadomo o nowych kanałach dokładnie TVP1 HD i TVP2 HD i konsultantka przełączyła mnie na koleżankę z działu programowego a ta tylko potwierdziła to co już wiadomo od paru chwil, TVP 1i2 w HD od 1 czerwca w UPC. ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 6,18 sekund. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: