Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Internet UPC - Okres wypowiedzenia

Kroosper - 19-01-2018, 10:35
Temat postu: Okres wypowiedzenia
Witam,

Mam pytanie odnośnie umowy ponieważ nie mogę znaleźć odpowiedzi na forum..
Moja 2 letnia umowa zakończyła się dnia 15.12.2017r. przez co automatycznie stała się umową na czas nieokreślony. Chciałbym wynegocjować z UPC lepsze warunki poprzez złożenie wypowiedzenia, ponieważ oferta jaką przedstawiają konsultanci to jakiś żart dla klienta który już 8 lat korzysta z ich usług. Jeżeli umowa przeszła na czas nieokreślony, to przysługuje mi miesięczny okres wypowiedzenia?

GDA - 19-01-2018, 10:53

tak
złożone wypowiedzenie umowy w styczniu skutkuje rozwiązaniem umowy w dniu 1 marca

Pitrek - 19-01-2018, 10:58
Temat postu: Re: Okres wypowiedzenia
Tak.

Reguluje to OWU:
§ 6. pkt. 4.
...wypowiedzenie Umowy Abonenckiej w całości lub części następuje z zachowaniem jednomiesięcznego okresu wypowiedzenia, ze skutkiem na ostatni dzień Okresu Rozliczeniowego następującego po Okresie Rozliczeniowym, w którym druga strona otrzymała oświadczenie o wypowiedzeniu.

§ 8.
Umowa Abonencka zawarta na czas określony ulega przedłużeniu na czas nieokreślony, zgodnie z warunkami przewidzianymi dla danej Usługi w Cenniku, o ile Abonent nie złoży na piśmie przeciwnego oświadczenia woli w terminie 7 dni przed upływem terminu obowiązywania Umowy Abonenckiej na czas określony.


Informacje :arrow: ze strony UPC.

Zwróć uwagę, że nie można już :arrow: wysyłać wypowiedzenia przez formularz online.

Odłączenie usług na wniosek Klienta, :arrow: 2. Jak zrezygnować z usług - pozostałe przypadki


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group