Forum MediaSwiat
Niezale積y wortal informacyjny Media安iat - wszystko o us逝gach dost瘼u do Internetu, telewizji, telefonie.

Inne firmy - Orange TV 安iat這w鏚

erwinsans - 04-01-2018, 12:56
Temat postu: Orange TV 安iat這w鏚
Witam. Czy posiada kto pakiet TV z orange oparty na 鈍iatle ?
Jak jako嗆 programu ? jak opcja z nagrywaniem ? W jaki spos鏏 pod陰czamy MR ?

Pitrek - 05-01-2018, 08:35
Temat postu: Re: Orange TV 安iat這w鏚
Nie posiadam, ale tyle wiem. :P
My郵, 瞠 jest tak :arrow: jak tu, czyli 鈍iat這w鏚 nie do dekodera tylko do FunBoxa 3.0.

疾by nagrywa programy telewizyjne niestety do dekodera nale篡 pod陰czy zewn皻rzny dysk.

Multiroom jest po Ethernecie i mo瞠 by ju po Wi-Fi, zale篡 to od dekodera.

kiniecki - 05-01-2018, 12:49

W tej chwili do 鈍iat這wodu daj tylko jeden dekoder. Jest to Samsung ICU100. Dysk mo積a wydzier瘸wi od Oranga lub pod陰czy sw鎩. Mo積a jednocze郾ie nagrywa 3 programy i 4 ogl康a.
Pitrek - 05-01-2018, 14:48

No to znaczy, 瞠 :arrow: Orange k豉mie co do multiroom.

Multiroom
To us逝ga, dzi瘯i kt鏎ej mo瞠sz dzieli si rozrywk ze swoimi bliskimi.

Korzystaj z Orange TV na r騜nych urz康zeniach. Dzi瘯i temu mo瞠sz zapomnie o dotychczasowych “bitwach o pilota” i ogl康a to, na co tylko masz ochot.

erwinsans - 07-02-2018, 16:00

Jastrz瑿ie-Zdr鎩 Kusoci雟kiego jest ju FTTH. Ceny za pakiety powalaj z n鏬 r騜nica jakie 80 z dodatkowo ni w UPC i to tylko dla jednego kana逝 4K. Dekoder na USB z PVR 320 GB MR bez szans na nagrywark.
kiniecki - 07-02-2018, 16:49

pod陰czaj帷 dysk to tego dekodera mo瞠sz nagrywa jednocze郾ie 3 czy 4 kana造...
MariuszHL - 07-02-2018, 22:18
Temat postu: Musisz mie tak瞠 FUNBOXA 3.0
瞠by w og鏊e my郵e o nagrywaniu wi璚ej ni jednego kana逝.Potem zewn皻rzny no郾ik na dane aby nagrywa cztery programy.Ja tego nie potrzebuj dlatego jak podpisa貫m now umow to nie prosi貫m o zmian na FUNBOX 3.0.Oczywi軼ie w ka盥ej chwili mog to zrobi bo zyskam na przyk豉d przepustowo嗆 po WI-FI na poziomie 500-600Mbits czyli nieznacznie gorzej od kabla bo teraz przy FunBOX 2.0 jest to 250Mbits.
Programy ani razu nie generowa造 mi pikseli na obrazie nawet jak 陰cze by這 obci捫one 95% i to jest du篡 plus bo w NETII taki odbi鏎 program闚 to codzienno嗆 w przypadku oferty do 100Mbits.Nie wiem jak w tej nowej ofercie gdzie maj dost瘼 do 陰cza 900Mbits.
Na wielki plus zas逝guje posiadanie konta w mbank gdzie za podpisanie nowych um闚 z Orange dosta貫m 600z這tych zwrotu wi璚 te "keszbeki" s przydatne.
Potem jeszcze 25tys.punkt闚 payback dlatego cz這wiek mimo parcia na sta貫 IP podpisa umow kolejn z Orange.

MrPepka - 07-02-2018, 22:19

Funbox 3.0? Po co i do czego?