Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Inne firmy - Cyfrowy Polsat kupuje Netię.

atomix - 04-12-2017, 18:50
Temat postu: Cyfrowy Polsat kupuje Netię.
Szanowni Państwo, szykuje się rewolucje na rynku kablowym ;)

Cyfrowy Polsat kupuje udziały w Netii. Na razie 33 proc., docelowo 66 proc.
Ale co najważniejsze, Cyfrowy Polsat wchodzi na wielkomiejski rynek (zarezerwowany do tej pory dla kablówek) i w ramach SmartDOM (i nie tylko) zaoferuje dodatkowo m.in. internet stacjonarny. Może być ciekawie.

Azar - 04-12-2017, 19:39

Jeśli dzięki temu będzie większa konkurencja i pakiety stanieją to ok jeśli w druga stronę to lipa =/ poczekamy jak rozwinie się sytuacja za kilka miesięcy.
brtk - 04-12-2017, 19:47

Mogą być ciekawe pakiety telewizji z internetem.
GDA - 04-12-2017, 20:03

Cytat:
Jeśli dzięki temu będzie większa konkurencja

2 rozne firmy
vs
1 firma

Który układ wg Ciebie jest konkurencyjny?

MariuszHL - 04-12-2017, 20:49
Temat postu: Dla Mnie to dobra wiadomość.
Nic tak nie zbija cen jak oferta łączona a że operator komórkowy PLUS także jest tutaj rodziną więc po tej akcji głównie będą ze sobą rywalizować Orange i właśnie Plus.
Ja właśnie przedłużyłem umowę na zasadzie nowego użytkownika by dostać dodatkowe profity i w tej chwili mam dwa numery NO LIMIT z 10GB internetu na każdym za 0złotych ale czekam na podpisanie papierów bo czegoś takiego u żadnego punktu bym nie ugrał.
Właśnie planuję wziąć internet dodatkowy bez niczego więc Orange będzie musiał oddać NETII ich kabel i przeprowadzić swój kabel światłowodowy bo widzę ,że to jedyny sposób na doprowadzenie go do mieszkania.

KOCUREK1970 - 05-12-2017, 02:00

MariuszHL napisał/a:
Nic tak nie zbija cen jak oferta łączona

A skąd wiesz, że cena zmaleje albo na starcie będzie niska? - pewnie wróżki mówiły...

Wszyscy się rajcują ofertą - poczekajmy na pierwsze opinie z serwisów podłączeniowych, serwisantów a potem zobaczymy co ta fuzja jest warta.
Ale jeśli to będzie pod dyktando Polsatu - to ja Wam mówię, będzie szambo.
Przecież ten ich internet LTE to kpina, Plus GSM Boże jedyny..., naciąganie klientów na to gówno zwane dumnie ODU-IDU100/200 - klienci od nich uciekają na potęgę a niezadowolonych nabitych w butelkę tyle, że zliczyć się już nie da.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group